Škola rocku (2003)

Prča nejen pro děti :D tento hudební styl je navíc moje srdcovka :)

Osm hrozných (2015)

Za mě za 5*, ač první půlka je vlastně jen sled dialogů (které ale ani na chvíli nenudí), tak druhá půlka "akční složku" s přehledem vynahradí :D ty 3 hodiny utekli jako voda a ani na chvíli sem se nenudil, Tarantino je tak osobitý režisér, že jeho práce je cítit na každém kroku, kdybych nevěděl, že film točil tarantino, tak to stejně po 5 minutách sto-páže vím. Za mě lepší jak Django a o stupeň dokonce lepší než Revenant vidění před 3 dny. Pokud bych se měl rozhodnout zda si oscar zaslouží Leo, nebo Samuel, tak za mě volím druhé jméno :)

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Úvod a první hodinka skvělé - tam nemám výtku.. Prakticky vše až po setkání s méďou (mimochodem nejlepší souboj s medvědem co jsem kdy na plátně viděl a to minimálně o 2 třídy - PECKA, by mě zajímalo jak to točily), potom tempo trošku sešlo a i když sem se za celých 156 minut ani chvíli nenudil tak to už nebylo tak nadupané jako prvních 60 minut. Měl sem od tohoto filmu strašné očekávání což je zkrátka vždy problém viz. naposledy interstellar - očekávání naplněno na 80%. Co se týká oscara, nevím no, jestli výkon Lea byl na sošku, na druhou stranu tolik té konkurence letos nebylo. Uvidíme. PS: Oskar za kameru je zde jasný, to bylo něco neskutečného tenhle film by jsi zasloužil IMAX projekci

Narcos (2015) (seriál)

Pablo Escobar Gaviria, co dodat skvělé!! Těším se n další sérii :) EDIT: Tak i třetí série bez Pabla (překvapivě) perfektní! :)

Marťan (2015)

Super, ale gravitace se mi líbila o chloupek více :), interstellar byl ale zase u mě o dost horší. Velká spokojenost!

Pojedeme k moři (2014)

Plných 5*! Velké překvapení :), Ondřej Vetchý je nepřekvapivě výborný herec a Jirka Mádl PŘEKVAPIVĚ výborný režisér :)

Raubíř Ralf (2012)

Skvělý nápad! Vážně pecka, po letech animák co vážně stál za to :)) plných 5!!! Nechápu jak jsem ho mohl tak dlouho přehlížet