Lovci pokladů (2004)

Nejedná se sice o žádné umělecké dílo, ale podle mě je tento titul srovnatelný se všemi díly Indiana Jonese a v Cageově případě je to jeho co se zábavy týče nejlepší film od dob, kdy natočil akční sérii Skála, Con Air a Tváří v tvář.

Pravdivé lži (1994)

Po prvních dvou Terminátorech je tohle Schwarzeneggerův nejlepší film, kterému bych dal klidně i plných pět hvězdiček, ale kvůli druhé polovině, která už ztrácela dech, dávám i tak velmi solidní ****.

Pidilidi (1997)

Jeden z mých oblíbených filmů, na který se nejraději dívám o vánocích.

Vyvolený (2000)

Lepší než Šestý smysl, ale ve srovnání s dalšími dvěma Shaymalanovými filmy Znamení a Vesnice je to podle mě slabota. **** dávám především za skvělé herecké výkony.

Magnolia (1999)

Jeden z nejlepších filmů devadesátých let.

Mafiáni (1990)

Srovnávat s Kmotrem se to sice nedá, ale i tak se jedná o velmi nadprůměrné gangsterské drama, které je pravděpodobně tím nejlepším doposud natočeným filmem Martina Scorseseho.

Everwood (2002) (seriál)

Slušný seriál se skvělým Treatem Williamsem.

Kluci v mém životě (2001)

Původně jsem chtěl dát tři hvězdičky, ale jelikož tu Drew Barrymore převdání nečekaně velmi solidní výkon a Steve Zahn je také velmi slušný, dávám slabší čtyři.

Simone (2002)

Relativně zajímavý film, který ale stojí především na výborném výkonu Ala Pacina.

Tootsie (1982)

Velmi povedená komedie s výborným Dustinem Hoffmanem.