Poslední dům nalevo (2009)

Druh thrilleru, který já můžu - dusná psycho atmosféra a málo krve. Film mě udržel po celý děj v napětí a nechápu některé zdejší komentáře, že cca. hodinu se nic neděje. Dokonce mi nijak nevadila stopáž filmu, mě osobně to docela uteklo. Celkově se jedná o dosti zdařilý thriller, který doporučím jen otrlejším divákům.

Souboj Titánů (1981)

Úžasná antická mytologická pohádka se skvělým dějem, na tehdejší dobu s dokonalými triky a skvělou výpravou. Kostýmy přesně odpovídají antické módě a i kulisy jsou výborně zpracované. Rozhodně o 100% lepší film, než nové zpracování z roku 2010. Za tento skvost plný počet hvězd.

Můj soused zabiják 2 (2004)

Rozhodně slabší než jednička, dvojka pouze "cucá" z povedené jedničky. Nějaký humor se tu ale najde, špetka akce také a typický Bruce a jeho tradiční pohled. Na nedělní odpoledne, kdy v TV není nic lepšího, to ujde.

Můj soused zabiják (2000)

Rozhodně povedená komedie plná výborného humoru. Bruce a jeho typický suchý výraz, to prostě žeru. Výborný děj se spoustou zápletek a zvratů, kde jeden nemůže věřit druhému. Já se prostě bavil a čtyři hvězdy si film určitě zaslouží.

Náhradníci (2009)

Bohužel průměrné sci-fi. Myslím si, že se z toho dalo vytřískat mnohem více. Dobrý námět a dobré triky nejsou všechno, film musí zapůsobit jako kompakt, jinak nemá šanci uspět. Úplný propadák to ale nebyl a vcelku se na to dalo kouknout, vícekrát už ale asi ne. Hvězdičku navíc dávám za efektní konec.

Nezvaná (2009)

Zase tak špatné to nebylo, jedná se o solidní thriller se zajímavým koncem, který mě překvapil. Začátek sice nic moc ale postupem času se mi to líbilo čím dál tím víc. Celkově se z toho ale dalo vytěžit více...pozdě bycha honiti.

2012 (2009)

"Kazisvět" Roland Emmerich se tohoto díla ujal velmi dobře, také jsem to po jeho posledních filmech očekával. Třičtvrtěhodina filmu je hodně ukecaná ale pak to stojí za to. Skvělé vizuální orgie a dokonalá podoba konce světa. Námět sice nepřináší nic nového ale tohle je nejlepší zpracování tohoto tématu a můžu říct jen ANO - více takových filmů !

Pátý element (1997)

Pro mě jedno z nejlepších sci-fi, kde o humor, výbornou hudbu ale i romantiku není nouze. Dobrá zápletka, výborní herci, hlavně Gary Oldman nemá chybu. Je vidět, že i za oceánem se umí natočit skvělý film. Plný počet hvězd je toho důkazem.

Noční vlak (2009)

Celkem zajímavý thriller, který se odehrává ve vlaku a s minimem herců (ovšem kvalitních). Je vidět, že i s takovým málem se dá natočit slušný film. Ze začátku mi to přišlo takové nemastné, neslané ale pak mě to vtáhlo a já byl celkem spokojený.

Demolition Man (1993)

Výborná sci-fi akční podívaná se spoustou humoru. I po 18 letech je to stále jeden z nejlepších akčních filmů. Stallone a Snipes tento film skvěle okořenili a jejich hlášky jsou dnes již kultovní. Vize budoucnosti je sice zajímavá, ale doufám, že nereálná. Buďte dobří.