• Fantasy

Clerks 2: Muži za pultem (2006)

Tak to už hej! Tak úprimný, vtipný a zároveň perverzný film v ktorom sa ošukáva osol a ešte sa tomu hovorí 'mezidruhová erotika' a zároveň to nepôsobí nechutne ale viac a viac Vás to baví som ešte asi nevidel. Pri diálogoch medzi Randallom a Dantem som skoro plakal od smiechu. A scéna v ktorej sa vyznáva láska a zároveň v pozadí 100 kilový chlapík šuká osla, ďaľší si natom honí péro a zároveň to pôsobí romanticky tak to dokáže natočiť fakt len Kevin Smith! Bravó [DVD]

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Looper bol skvelý. Brian Johnson dokázal, že točiť filmy to on vie! a ide mu to. Naservíroval nám túto sci-fi lahôdku, ktorá Vás od začiatku upúta ambicióznym scénarom o lopperoch - nájemných vrahoch, ktorí upratujú bordel z 'budúcnosti'. K tomu všetkému krásna Emily Blunt a rostomilé dieťa ovládajúce telekinézu(tá scéna bola božia). Všetky negatíva tohto filmu už boli vyslovené a zamňa osobne by sa mi páčilo viac keby režísér obetoval neakých 10-15 minút a trochu viac sa povenoval Joeovi a kráske z farmy :) btw, Jeff Daniels potešil. [1080p]

Nespoutaný Django (2012)

Quentin Tarantino opäť ovládol plátno a naservíroval nám film s názvom Nespoutaný Django cobi pištoľnícký epos, tá najväčšia pocta spaghetty westernom s neskutočných Christophom Waltzom, ktorý absolútne vládol spolu so skvelým Leonardom DiCapriom a Jamiem Foxxom a finálnou brutálnou prestrelkou v Candylande kde vytiekli desiatky litrov krvy striekajúca všade možne a ktorá bola opäť sa opakujem geniálna(a nebolo to náhodou celé geniálne?) Slová 'brutálne' zábavné, krásne krvavé a morbídne to z časti vystihujú. Mal som čo robiť aby sa mi z toho nepostavilo péro. Späťne sa vrátim k hláškam pretože tie spolu s celými dialógmi boli neskutočne, toľkokrát vyslovené slovo 'nigga' alebo 'black face' som už dlho nepočul :) Quentin má na konci prekvapil a naservíroval badass záver ako sa patrí síce možno trocha predvídateľný ale to nemení nič natom, že geniálny. A Samuel L. Jackson bol kurva zmrd! "I could not resist!" [Kino]

Veterán (2012)

Myslím si, že Danny Trejo nehrá vo filme Bad Ass ale on je film Bad Ass. Bolo možno cítiť z filmu, že nemal najvyšší rozpočet čo ale nemení nato nič, že som si ho užil, uveril som mu to a je to solidný oddychový akčák ako sa patrí. Určite lepšie ako tie sračky ako Panic je nanic alebo BloodRayne.

Rytíři ze Šanghaje (2003)

Druhé pokračovanie akčnej komédie Tenkrát na východě sa mi páčilo viac ako prvá časť ale to neznamená, že jednotka je zlý film. Práve naopak. Ale jednotka mala niečo viac do seba. Hlavne je film akčnejší o čo sa postarala aj ďalšia áziíjska hviezda Donnie Yen, ktorý sa v tomto filme ako v úlohe hlavného padúcha predviedol bravúrne, viac zábavný očo sa postral hlavne skvelý Owen Wilson, ktorý hláškoval čo to len išlo samozrejme Jackie opäť brávurny ako jeho typické buddy - fight scény tak aj čisto z hereckého hľadiska. K tomu tu pridajme pár odkazov na slávné mená ako Sherlock Holmes alebo Charlie Chaplin, krásnu Chonovu sestru Fann Wong a o zábavu je postarané! Určite sa jedná o jeden z najlepších filmov Jackie Chana, ktoré natočil v Hollywoode. "Fucking loser!" [DVD]

Tenkrát na východě (2000)

Shanghai Noon určite patrí medzi tie "lepšie" filmy. V podstate sa jedná o skvelý buddy western-komédiu so skvelým Jackie Chanom a Owenom Wilsonom v hlavných úlohách. A kde je Jackie tam je o zábavú postarané - skvelé bitky ktoré su typické "Chanovské" tzv. zober do ruky čo vidíš a použi to! :)) K tomu mu skvelo sekunduje Roy alias Owen Wilson ktorý hláškuje ako sa patrí. Následne sa vo filme ocitneme v indiánskom tábore a dostanete všetko tak naservírované, že si tento film zamilujete :)) Film má skvelý scénar, je skvele remeselne natočený a herecky zahraný. "This is some pretty powerful shit!" [Videl na DVD]

Péčko pro začátečníky (2003)

Bavil som sa dobre :)) tri hviezdy za tri pekné holky - Amy Smart, Sarah-Jane Potts a Cameron Richardson

Vybíjená (2004)

Globo Gym + Ben Stiller.

Rande na jednu noc (2008)

Úprimne najskôr som si myslel, že to bude obyčajná, laciná, "fekal-humor" komédia a ono je to presne naopak! Bol som neskutočne prekvapený. Je vysoko nad pomysleným priemerom klasických teenegerských komédií, totálna absencia fekálneho humoru(začo som veľmi rád pretože už je toho v dnešnej dobe strašne moc), príbeh by som povedal, že sa režisér snažil čo najviac priblížiť realite a ono mu to aj vyšlo a nebolo to až také klišé ako by sa zdálo byť s niekoľkými "sladkými" a silno "romantickými" chvíľkami(fén, ubrousek, my sme ty kousky, ...). Klasický príbeh o teenegerovi(Michael Cera), ktorého nechá (ex)priateľka kvôli nejakému šašovi a následne zhodou okolnosti si nájde krajšiu, lepšiu a hlavne takú, ktorá ho ma naozaj rada! A tu som našiel obľubenosť v úžasne krásnej Kat Dennings alias Norah(ktorú som odteraz jaksi prehliadal s mnou nepochopených dôvodov), ktorej to neskutočne v tomto filme svedčilo a naozaj som sa naňu rád pozeral a ústredná dvojica(Nick & Norah) sa k sebe hodili priam a neskutočne z nich sršala tá "chémia" medzi nimi. Dokonca pár záberov na Kat Dennings som si pretáčal viac krát pretože som sa nemohol naňu vynadívať :)) na tie očká, krásne pery, vlasy, oh no dobre stačilo(áno chcel by som sňou chodiť xD). A tento film má niečo v sebe, niečo nepopísatelné čo neviem definovať vlastnými slovami a každým ďalších zhliadnutím si film zamilujete(Kat Dennings >3) viac a viac.[Videné 2x na nosiči] 100%

Méďa (2012)

Geniálna vec! Pozeráte sa na film a zrazu stojí pred vami Teddy cobi plyšový macko avšak nie tak obyčajný - dokáže hovoriť, fakovať, šukať ako človek! A začnete mu fandiť. Síce všetko poserie aj so svojim najlepším kamarátom Johnom(Mark Walhberg), ktorý chodí s krásnou Lori(Mila Kunis), ktorá to s Johnom a Teddym nemá tak ľahké. Méďu som si obľubil natoľko, že si to určite chcem ešte raz pozrieť."Fuck you thunder! You can suck my dick. You can't get my thunder you are just God's fart" :D