Reklama

Reklama

Návrat královny

(seriál)
  • Polsko Królowa
Trailer
Drama
Polsko, 2022, 3 h 21 min (Minutáž: 47–54 min)

Kamera:

Wojciech Szepel

Hrají:

Andrzej Seweryn, Maria Peszek, Kova Réa, Julia Chętnicka, Antoni Porowski, Piotr Witkowski, Soa de Muse, Paweł Koślik, Henryk Niebudek, (více)
(další profese)

Epizody(4)

Obsahy(1)

Proslavil se v Paříži jako krejčí a drag queen. Po několika desetiletích se teď vrací do rodného Polska, aby se usmířil s dcerou. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

sochoking 

všechny recenze uživatele

Mne sa to veľmi lúbilo a dal by som s kľudným svedomím aj plný počet, ale ani za boha neuverím, že v takom prdelákove by miestni vidláci prijali takúto šou. Poznám Poliakov a poznám aj vidláckych Poliakov! Avšak super sa na to díva. Ide o to, že niektoré veci sa mi zdali prestrelené. ()

LIVINGDEAD 

všechny recenze uživatele

Polské krásky pravidelně vyhrávají evropské soutěže krásy. Tak proboha, proč do rolí obsadili takové nesympatické herečky? Ale bavil jsem se....A jsem v šoku, že Poláci točí takové filmy.🫣 ()

Reklama

w_laura 

všechny recenze uživatele

Tak toto bylo velké překvapení. Je to skvělá oddechovka a pohádka (nicméně není to debilní pohádka!) - a pokud k této minisérii divák přistupuje s tímto vědomím, určitě neprohloupí. Co se týče tématu homosexuality a drag queen, tak to mě u fanaticky náboženských Poláků nepřekvapuje. Kdokoliv, kdo alespoň trochu zná polskou produkci, dobře ví, že ve filmech se tvrdým sexem, drogami a zločiny nešetří. Návrat královny je ovšem velmi klidná podívaná. Navíc hlavní herec Andrzej Seweryn má neskutečné charisma a krásně se na něj dívá. Prosím, ať se tvoří více takových na duši pohlazujících a uklidňujících filmů! ()

Galerie (74)

Reklama

Reklama