Návrat královny

(seriál)
  • Polsko Królowa
Trailer
Polsko, 2022, 3 h 21 min (Minutáž: 47–54 min)

Wojciech Szepel

Andrzej Seweryn, Maria Peszek, Kova Réa, Julia Chętnicka, Antoni Porowski, Piotr Witkowski, Soa de Muse, Paweł Koślik, Henryk Niebudek, (více)

Epizody(4)

Proslavil se v Paříži jako krejčí a drag queen. Po několika desetiletích se teď vrací do rodného Polska, aby se usmířil s dcerou. (Netflix)

Trailer

sochoking

Mne sa to veľmi lúbilo a dal by som s kľudným svedomím aj plný počet, ale ani za boha neuverím, že v takom prdelákove by miestni vidláci prijali takúto šou. Poznám Poliakov a poznám aj vidláckych Poliakov! Avšak super sa na to díva. Ide o to, že niektoré veci sa mi zdali prestrelené. ()

LIVINGDEAD

Polské krásky pravidelně vyhrávají evropské soutěže krásy. Tak proboha, proč do rolí obsadili takové nesympatické herečky? Ale bavil jsem se....A jsem v šoku, že Poláci točí takové filmy.🫣 ()

w_laura

Tak toto bylo velké překvapení. Je to skvělá oddechovka a pohádka (nicméně není to debilní pohádka!) - a pokud k této minisérii divák přistupuje s tímto vědomím, určitě neprohloupí. Co se týče tématu homosexuality a drag queen, tak to mě u fanaticky náboženských Poláků nepřekvapuje. Kdokoliv, kdo alespoň trochu zná polskou produkci, dobře ví, že ve filmech se tvrdým sexem, drogami a zločiny nešetří. Návrat královny je ovšem velmi klidná podívaná. Navíc hlavní herec Andrzej Seweryn má neskutečné charisma a krásně se na něj dívá. Prosím, ať se tvoří více takových na duši pohlazujících a uklidňujících filmů! ()