poster

Mistrův syn

 • Hong Kong

  Zui quan

 • Hong Kong

  醉拳

 • Hong Kong

  Jui kuen

 • anglický

  Drunken Master

 • Slovensko

  Majstrov Syn

 • Slovensko

  Jackie Chan a majstrov syn

Komedie / Akční

Hong Kong, 1978, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • majxik
  ***

  Na mě tento druh humoru moc nezabíra, a zachraňuje to leda Jackie Chan se svym charismatem... ale bohužel jinak nic moc... často jsou vidět chvaty které jsou 5cm od cíle a cíl i tak odletí přes pulku placu... sice je to nejspíše problém techniky z 78roku, ale i tak mi to příliš kazilo dojem než abych si to mohl opravdu vychutnat. Možná v tom hraje i roli že jsem zrovna nedávno viděl IP mana který je přeci jen o nějakou dimenzi vedle...(7.3.2011)

 • Lateef
  *****

  Společně s Mladým mistrem asi vrchol Chanovy kung-fu tvorby. Tréninkové metody, o kterých se nesní ani patriarchům shaolinského chrámu, a absolutně neuvěřitelně vyparáděná choreografie soubojů. Chanovo tělo se kroutí do nelidských tvarů, padá, vstává a zase padá, metá přemety na desítky způsobů, prohýbá bedra v ladných sklopkách a betonovými prsty a zápěstími uštědřuje rány do nechráněných soupeřových míst. I v dnešní době koukám na Jackieho "kouzla" s otevřenou hubou, protože tenhle blázen působí opravdu jako totální šrotovací mašina, která možná schytá hodně ran, ale vždycky najde sílu otevřít pusu, spolykat pár doušků vína a rozjet komba z jiné galaxie... ne... rovnou z jiného vesmíru... protože pokud existuje nějaký jiný vesmír, než ten, ve kterém žijeme, tak z něj pochází Jackie Chan... smekám před tímhle výjimečným bojovým talentem, který nám celou svojí filmovou kariéru předvádí, že pohybové schopnosti člověka se tréninkem stávají nekonečné...(30.4.2012)

 • Fíla
  *****

  Jackie Chan je opravdovým mistrem svého oboru. Tenhle film je hoden nosit druh akční komedie! Naprostá fantazie jak se střídaly bojové scény s vtipnými momenty a poté dohromady. Tenhle film si budu dlouho pamatovat a po nějakých čtyřiatřiceti letech patří k opravdové špičce mezi svým žánrem! Málo co mě tak nadchlo a zvedlo náladu. 10/10(15.7.2012)

 • boshke
  odpad!

  Tak já se asi koukal na jiný film nebo co, soudě podle hodnocení a komentářu ostatních. Po necelé půlhodině jsem přepnul. I dle toho zlomku, který jsem z filmu viděl, jsem si však udělal poměrně dobrý obraz. Jde vlastně o jeden velký kung-fu souboj, sem tam proložený nějakým tím bezduchým dialogem, aby film měl alespoň jakýs takýs příběh. Připomíná mi to erotické filmy. Tam jde také jen o to jedno, ale mezi jednotlivými "akcemi" aktéři vždycky prohodí pár slov. Úplně stejné je to zde. Jen místo "akce" je "akce"... 0%(10.7.2010)

 • Lacike
  ****

  V Skole hada Jackie prvykrat predviedol poriadne kung-fu ale este hral celkom serioznu postavu. Az v tomto filme prvykrat sklbil spickove kung-fu a svoj klasicky styl humoru vdaka comu sa z neho stala hviezda. Napriek tomu mi tento film nikdy uplne nesedel, kedze tu Jackie hra dost nesympaticku postavu namysleneho fracka. Wong Fei-Hung by len čumel ako ho tu ztvarnili. Aj ked je tu dostatok bitiek od zaciatku do konca, tak sa mi viac paci Skola hada s ktorou tento film spaja rovnake produkcne zazemie a velmi podobne herecke obsadenie. Cely film tvori jeden nekonecny vycvik, ktory je preruseny bitkami v ktorych si Jackie overi svoje schopnosti. Film postrada nejaku gradaciu, kedze zaporak sa tu len parkrat mihne kym nastupi do nevyhnutneho finale. Vtipne je, ze Jackieho postavu nepohana v treningu pomsta, ale posramotene ego z jednej prehratej bitky. Bitky su na svoju dobu spickove, ale este v nich citit fazovane prilis ocividne nacvicene pohyby. Nastastie väcsinou uz dostatocne dynamicke a finale sa neustale stupnuje do dychvyrazajucich kreacii. Jackie znova predvadza neskutocne akrobaticke kusky, ktore mozno nemaju prakticke vyuzitie, ale vyzeraju pôsobivo. Okrem Jackieho zaujme hlavne Siu Tien Yuen ako opilec Su, ktory Jackieho neskutocne tvrdo a vynaliezavo trenuje. Hwang Jang Lee nema priestor na nejake diabolske prehravanie, ale aspon sa paradne predvedie v bitkach. Takze vysledkom je film vdaka ktoremu sa zrodila hviezda, ktora jasne svieti dodnes. Stale ma co dnesnemu divakovi ponuknut aj napriek urcitej zastaralosti. Mojou srdcovkou ale tento film nie je. 7/10.(9.8.2018)

 • - Jackie Chan při úderu do oka téměř ztratil zrak. (CrypzzXD)

 • - Podliaka hrá Hwang Jang Lee, kórejský špecialista na Taekwondo, známy svojimi kopmi, čo presvedčivo ukázal aj v snímke. Avšak treba podotknúť, že filmom prezentovaný systém - kop diabla, je len fikciou. (Peter-1307)

 • - Kvůli mnoha náročným scénám zastupovali 66-letého Siu Tien Yuena jeho synové Cheung-Yan Yuen a Woo-ping Yuen, který je zároveň režisérem. (SG-1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace