Snaží se dostat ven, spí spolu a nervově se hroutí. Herci a štáb akčního trháku se pokoušejí natočit jeho pokračování, zatímco tráví karanténu v luxusním hotelu. (Netflix)

Trailer 1

D.Moore

Nevíte někdo, proč i obyčejné komedie musí být delší než dvě hodiny? Karen Gillan a Pedro Pascal mají komediálního talentu na rozdávání a několikrát mě opravdu rozesmáli (KG hlavně ve scéně s posunky, PP asi kdykoliv), ale na každou dobrou scénu V bublině připadá jedna trapná, což znamená průměrný výsledek. Do Apokalypsy v Hollywoodu daleko, o Tropické bouři ani nemluvě. ()

Jordan odpad!

niektorí ľudia po prekonaní covidu údajne stratili niektorý zo zmyslov – niekto čuch, iní chuť... judd apatow zrejme stratil zmysel pre humor. adept(ow) na najzbytočnejší film roka. nezmyselne dlhé a dlho nezmyselné. príšerne nesympatickí a zle hrajúci cast, ktorý nemá chémiu, nefunguje a irituje. tak neorganická a nasilu zlepená žánrová nevyváženosť tu už dávno nebola. je to začiatok úpadku jedného kedysi uznávaného a talentovaného scenáristu/producenta/režiséra? alebo sa mu po čase zmysel pre humor, vkus a súdnosť vrítia, ako niektorým prípadom ľudí, ktorí prekonali covid, sa vrátili čuch a chuť? ()

silentname

Netflix asi vo väčšej bizarnosti, než moje obľúbené komédie od Gravitas Ventures. Neviem ako reálne popísať dojmy z "The Bubble" lebo mám tak trošku pocit, že tu bola veľmi veľká vízia priniesť niečo originálne a zaujímavé a absolútne šialené, no dokopy je to skôr teatrálne, trápne (aj keď uznávam, že párkrát som sa počas tých dvoch hodín zasmial) a okrem toho ešte do toho pripájame celý Covid a pocity, ktoré to v ľuďoch vyvolalo a všetok ten strach okolo. A úprimne, je z toho miestami taký guláš, že vôbec som nemal pocit, že by to fungovalo. Pre mňa kopec vecí v tomto filme nedáva zmysel, má to byť asi satira, no dokopy to pôsobí viac ako lacná paródia sama na seba a neviem čo je vo filme vlastne nejaké výraznejšie pozitívum. Niektoré scénky sú vtipné, niektoré momentky počas natáčania ma bavili, finále je celkom okey a naši hlavní herci sa snažia pôsobiť, že tu reálne aj chcú byť a niečo natočiť, no nemal som pocit, že by som si to užíval tak, ako som si predstavoval, že budem. Ako keď si vezmem koncept filmu, tak ten je super. No výsledok z toho akosi išiel skôr negatívnou cestou. Možno vás to bavilo, mňa veľmi nie a rovnako ani moju manželku nie. Prišlo nám to skôr trápne. Hodnotenie: C- ()

Nin

Hlavními tématy, ze kterého si dělá film srandu, jsou velká filmová studia bažících po penězích (ne po kvalitě) a zhýčkaní herci. Jednotlivé postavy jsou sice šílení maňasové, ale naštěstí je hrají sympatičtí herci, takže není otravné je sledovat. Námět o tom, že natáčí film během covidu, je dobrý a vtipný, ale na to, jak byl covid kontroverzní a obzvlášť v USA dost polarizující, tak zde prostě je brán covid jako nebezpečná věc, během níž americký štáb dodržuje vysoce přísná opatření, a i když vidíme, že tím často trpí a že tím vznikají absurdní situace, nijak se o přísnosti opatření nepochybuje. Takže satirická část o covidu vlastně není. Blbé taky je, že celé téma covidu je vlastně už v tuhle chvíli trochu out, různá opatření a jak nám to ztěžovalo život jsou (v tuto chvíli, březen 2022) už nějakou dobu za náma. Snažíme se na ně zapomenout a tady to film najednou vytahuje a to ne způsobem, že by to nějak zpětně reflektoval, jen je to taková připomínka zvláštní doby. Měl jsem z filmu pocit, že měl vyjít o dost dřív, ale tvůrci to dřív nestihli. Každopádně příběh začne velmi zajímavě, ale velmi rychle ztrácí dech a přestává být zajímavý. Občas se ale vyskytne fakt vyvedený fór (který ještě podtrhávají ti charismatičtí herci), například mě bavila tancovací scéna ve stylu TikToku. Nejvíc jsem si užíval občasný "trapnohumor" - když se někdo třeba snaží říct hustou hlášku a zoufale se mu to nedaří. Celkově je film spíš průměr. Má občas dobré vtipy, ale nic moc příběh a téma působí spíš divně. (6/10) ()

Malarkey

Satira ne nepodobná další satiře z Netflixu s názvem K zemi hleď! Jen s tím rozdílem, že tady si tvůrci utahují z Hollywoodu a covidu. Výsledek je ale víceméně nuda a nezábava. Jsou tu jistý momenty, který pobaví na duši, ale vesměs jsem se tu spíš nebavil. Měl jsem pocit, že se u některých scén musím smát, až se za břicho popadat, jenže ono to tak nějak nešlo. Zvítězila bohužel trapnost a to mě dost překvapuje, když si uvědomím, že za filmem stojí Judd Apatow. ()

• V 124. minúte na konci filmu ešte nasleduje krátka scénka. (figis20)
  • Během závěrečných titulků je na prvním místě uvedena Karen Gillan a zbytek hlavního obsazení je uveden podle abecedy. (BMW12)