Reklama

Reklama

VOD (1)

Snaží se dostat ven, spí spolu a nervově se hroutí. Herci a štáb akčního trháku se pokoušejí natočit jeho pokračování, zatímco tráví karanténu v luxusním hotelu. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (100)

PROCESOR 

všechny recenze uživatele

Naivně jsem si myslel, že se film soustředí na "ponorku" mezi herci, kteří jsou kvůli karanténě ohledně covidu uvězněni v nějakém hotelu uprostřed natáčení. Tak, jako byli, jenomže se neřešila ani ne tak ponorka, jako natáčení a jejich práva, do toho se začal míchat ještě instagram a agenti, až z toho vyšla super patlanina. Mě to teda moc zábavný nepřišlo. ()

Ant_Antony 

všechny recenze uživatele

To je tak, když si inteligentní filmař vystřelí z diváků... Sklidí nízké hodnocení a tetelí se blahem... Každá mnou udělená hvězdička je za moment, kdy jsem se při sledování OD SRDCE zasmál - a že se mi to u těch prefabrikovanejch (vesměs Disney) bijáků posledních pár let nestalo ani jednou... Díky za oddechovku, která brzy vyšumí o to hezčí bude její budoucí možné repete... ()

Reklama

Urukhaj98 

všechny recenze uživatele

Navzdory povedeným trailerům je film pouze utahaná nuda a těch pár docela dobrých nápadů a povedený casting to vůbec nezachraňují. Doufal jsem v povedenou satiru na fungování hollywoodského zákulisí v kombinaci s covidovými komplikacemi. Místo toho jsem dostal uspávající sračku, která se o komedii snad ani nesnaží. Už nikdy znova. 3/10 ()

Mrkvič 

všechny recenze uživatele

Děsně dlouhý film obsahující spoustu zbytečností. Pár věcí je fajn, ale i ty fajn vtípky se párkrát zopakují a podruhé už to takové kouzlo nemá. Skoro mi až přijde, že dostal Apatow od Netflixu obří rozpočet a nevěděl, co s ním. Mít film 90 minut a těžit hlavně z komiky herců - hlavně Pascala (ten je v každé scéně boží), Duchovnyho (v té skupině totálně nehodící se postava, ale v dobrém smyslu) a dál klidně využít téma covidu spolu s nelítostnou pračkou na peníze - Hollywoodem. Potom by ty tři hvězdičky byly zasloužené. Takhle jsou s hodně odřenýma ušima a film je dáleko předaleko za podobně laděnou Tropickou bouří (2008). ()

Nin 

všechny recenze uživatele

Hlavními tématy, ze kterého si dělá film srandu, jsou velká filmová studia bažících po penězích (ne po kvalitě) a zhýčkaní herci. Jednotlivé postavy jsou sice šílení maňasové, ale naštěstí je hrají sympatičtí herci, takže není otravné je sledovat. Námět o tom, že natáčí film během covidu, je dobrý a vtipný, ale na to, jak byl covid kontroverzní a obzvlášť v USA dost polarizující, tak zde prostě je brán covid jako nebezpečná věc, během níž americký štáb dodržuje vysoce přísná opatření, a i když vidíme, že tím často trpí a že tím vznikají absurdní situace, nijak se o přísnosti opatření nepochybuje. Takže satirická část o covidu vlastně není. Blbé taky je, že celé téma covidu je vlastně už v tuhle chvíli trochu out, různá opatření a jak nám to ztěžovalo život jsou (v tuto chvíli, březen 2022) už nějakou dobu za náma. Snažíme se na ně zapomenout a tady to film najednou vytahuje a to ne způsobem, že by to nějak zpětně reflektoval, jen je to taková připomínka zvláštní doby. Měl jsem z filmu pocit, že měl vyjít o dost dřív, ale tvůrci to dřív nestihli. Každopádně příběh začne velmi zajímavě, ale velmi rychle ztrácí dech a přestává být zajímavý. Občas se ale vyskytne fakt vyvedený fór (který ještě podtrhávají ti charismatičtí herci), například mě bavila tancovací scéna ve stylu TikToku. Nejvíc jsem si užíval občasný "trapnohumor" - když se někdo třeba snaží říct hustou hlášku a zoufale se mu to nedaří. Celkově je film spíš průměr. Má občas dobré vtipy, ale nic moc příběh a téma působí spíš divně. (6/10) ()

Galerie (96)

Zajímavosti (5)

  • Během závěrečných titulků je na prvním místě uvedena Karen Gillan a zbytek hlavního obsazení je uveden podle abecedy. (BMW12)

Reklama

Reklama