VOD (1)

Snaží se dostat ven, spí spolu a nervově se hroutí. Herci a štáb akčního trháku se pokoušejí natočit jeho pokračování, zatímco tráví karanténu v luxusním hotelu. (Netflix)

Trailer 2

DJ_bart

Velmi svébytná a svérázná satira o nátuře filmovýho průmyslu s naprosto bezchybným castem – nejvíc mě pobavila Karen Gillan, Maria Bakalova, anebo sestra Maude Apatow – která svým sebeparodickým humorem však sedne málokomu. Kratší stopáž by taky ničemu neuškodila. No a falešná reklamní kampaň ke 'Cliff Beasts' pobavila. ()

ScarPoul

Množstvo skvelých vtipov, ktoré sú obalené v neznesiteľnom prevedení. Ak chcel Apatow pobaviť, tak pobavil len úzku skupinu ľudí. Film, ktorý keby vznikol o dekádu skôr, bol by trefnejšou kritikou štúdiového systému. Takto je to len parta neznesiteľných ľudí, v neznesiteľnom filme, robiace neznestieľné veci. Chýba tam akýkoľvek rozumný charakter. Akýkoľvek druhý plán obohatený myšlienkou. Každoročne South Park udiera klinec po hlavičke v rámci akejkoľvek kritiky na poli 20 minút lepšie, než Apatow za celé dve hodiny. Pričom hviezd je tu veľa. Nie sú ani zle vedení. Užíval som si Pascalové, Duchovného aj Serafinowiczove kreácie. Potešilo ma množstvo cameí ( McAvoy, Ridley, Lithgow) a Iris Apatow je naozaj skvelá a talentovaná. Takže v tomto smere nemôžeme uprieť režisérovi určitú kreatívnu vložku. Ale ako celok je to príliš bláznivé a samoúčelné. To, že tam vtipy viac menej fungujú je na film takýchto proporcií naozaj málo. Celý čas som si hovoril: Kto môže spraviť vtipnú komédiu, ktorá je ale zároveň neskutočne nudná? Odpoveď: Netflix a Apatow. ()

Likan7

Mělo to být druhé K zemi hleď!, ale místo toho to je trapná a často nudná ptákovina, která nebaví ani svou trapností. Bylo mi trapně hlavně za mou jindy oblíbenou Karen Gillan. Nápad na film o "filmu během pandemie" mohl být na papíře zajímavý, ale Apatow to vůbec nezvládl a...je to jednoduše sra*ka. ()

sedm.1

Judd Apatow natočil naprosto nepůsobivou a nefunkční satiru, která se snažila vzít na paškál kombinaci manýrů hollywoodských hvězd a hvězdiček a covidu, jenže místo zábavy a trefného zesměšňování na mě kompletně celý film působil spíš dojmem trapnosti a zoufalé nenápaditosti. Především veškeré postavy mě neskutečně iritovali, kdy sice tedy chápu, že se měli chovat jako rozmazlené, povrchní a ne příliš intelektuální celebritky, to ovšem neznamená, že musí působit tak strašně otravně a hlavně nesympaticky, bez špetky vtipnosti, či přesvědčivosti. Navíc ani většina jejich známých hereckých představitelů mě tu zrovna svými výkony neposadili na zadek, všichni mi přišli křečovití, nepřirození a nezúčastnění. Zesměšňování covidových pravidel je tu pak sice o malinko údernější, na druhou stranu jde vesměs o již recyklované, všeobecně známé vtípky, s ničím originálnějším, či nápaditějším tvůrci v tomto ohledu nepřišli, a tak i to se ve výsledku docela míjelo s účinkem. Krom toho zde ale jinak nefungoval humor tak nějak všeobecně, celková zápletka, i když tedy tu šaškárnu nazývat zápletkou je dost nemístné, působí nezáživně a pasivně, bez koulí, s obrovským množstvím vyloženě nudných pasáží a závěr je pak úplné spláchnutí do hajzlu, zde došla tvůrcům nápaditost už naprosto definitivně. Mně zkrátka tato podívaná doslova otrávila, celé mi to přišlo ukrutně trapný a nezábavný, prostě velká bída! ()

campix

Další průměrná až podprůměrná Neflixovina. Judd Apatwo se vydal trošku jiným směrem a tenhle jeho nápad alespoň ze začátku nevypadal úplně špatně. Tématem je filmová produkce za dob těžkého covidu, tedy v bublině. Bohužel film funguje pouze v kratším formátu traileru nebo zakompovaných tiktok videí. Jako celek nefunguje vůbec. Strašně moc nápadů, ale pouze některé z nich padají na úrodnou půdu a celek působí jako jeden velký guláš. ()

• Během závěrečných titulků je na prvním místě uvedena Karen Gillan a zbytek hlavního obsazení je uveden podle abecedy. (BMW12)
  • V 124. minúte na konci filmu ešte nasleduje krátka scénka. (figis20)