Reklama

Reklama

Candy Land

Trailer

Obsahy(1)

Zdánlivě naivní a zbožná mladá žena se ocitá v ilegálním světě sexuálních pracovnic na zastávkách kamionů alias „ještěrek“. (JasonCZ)

Videa (1)

Trailer

Recenze (32)

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

-To je určitě první pička, co jsi viděl, viď?- Psychopatická pánbíčkářská čubka se rozhodne očistit svět od hříšníků, respektive očistit ty chudáky, aby mohli vstoupit do Království nebeského. K tomu jí pomáhá dýka ukrytá v kříži. Jako doupě hříchu, které je nutno vyčistit, si vybere hambinec na odpočivadle pro kamiony. Mrtvol je požehnaně a poslední čtvrtině nelze upřít emocionální napětí. Určitým problémem je, že zde nenajdeme žádnou vyloženě kladnou postavu, s níž by se člověk mohl ztotožnit. A když vidíte, jak nikdo nepojme ani kapku podezření, začíná vám být osud postav lhostejný. Především první polovina je až nezáživně civilní, alespoň samotný závěr tak nějak potěšil. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

První sexploitation roku. Příběh pojednává o prostitutkách uspokojující nadržené kamioňáky, ke kterým se přidá jedna silně věřící dívka ze sekty, aby vykonala očistu. Máme tu tedy střet náboženství a prostituce, zkorumpovaného šerifa a americký zapadákov v Montaně. Vizuálně to není až tak levný, jak by se mohlo na první pohled zdát, je to docela zručně natočené, holky se nahoty nebojí ( vzhledem k tématu jsou však dvoje kozy nedostačující) a žánrové potěšení tu nemá příliš velké zastoupení. Většina vražd je buď mimo záběr, anebo je vykonána stejným stylem ( bodnutím do břicha), žádný gore nečekat, jen trochu krve, což dnes nikoho ze sedačky nezvedne. Došlo tu i na gay znásilnění a jednoho úchylného faráře, což jsou asi nejzajímavější scény, ten zbytek nenabídne bohužel nic nového a ani nepřekračuje hranice v žánru. Je to krátké a koukatelné, tedy neurazí. 5.5/10. ()

Reklama

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Truck stop sex workers a jejich kunčafti vs. evangelická dívka, co je nástrojem patřícím do giallo odesílá směr Království nebeské. Autorská inspirace v Bavovi a realismu Bully od Larryho Clarka, povedený casting od young Lindy Hamilton v hlavní roli až po posledního nemytého kamioňáka, který dá 40 babek navíc, když to bude bez pláštěnky, absence snahy o nějaký sociální komentář a nepředpokládaný přeživší celé té nábožensky motivované zabijačky. Že některá mrtvá těla na koberci zjevně dýchají a že odpočívadlo v Montaně má bez nějakého výraznějšího zájmu policie 2,5 mrtvoly na metr čtvereční, taktně přejdu. Apropo, je fascinující, jak kvarteto Baldwinů s nástupem důchodového věku splývá do jedné podoby.. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Príjemne krvavá vyvražďovačka, v ktorej sa pekne stretáva porno a náboženstvo. Skupinka sektárov chce „očistiť“ motelové štetky, ktoré rady uspokojujú kamionistov, tie to však s výsmechom odmietnu, a čoskoro ich to bude mrzieť, pretože jedna dievčina z danej sekty sa k nim zdanlivo pripojí, aby očistu vykonala po svojom. Najviac mi bolo ľúto toho starého farárka, ktorý si k nej prišiel užiť, konečne heterosexuálne orientovaný farár, ktorý dokonca nie je ani pedofil, a takto dopadol chudák. No, jedná sa o zaujímavý slasher s množstvom krvi a fajnovej erotiky, veď keď sa už treba modliť, tak prečo si pri tom nezašukať, alebo niekoho rovno nezmasakrovať. Rozmlátenie lebky, gay znásilnenie, kozičky, kundičky, pár prekvapivo odvážnych scén sa nájde. Prvý vydarený hororík v tomto roku. ()

Eliott 

všechny recenze uživatele

Poměrně drsný, nechutný a zároveň překvapivě vzrušující horor ze světa lehkých děv poblíž motelu u rušné silnice. Tam pracuje vcelku sympatická parta, ale po nástupu nové kolegyně, jedné roztomilé a silně věřící dívenky, se začínají dít strašné věci a lidé náhle umírají.  Osobitý způsob natáčení mne ihned zaujal a příběh byl také více než solidní. Plánoval jsem proto udělit zářivé čtyři hvězdy. Finale však nelze nazvat jinak než creepy, což samozřejmě nemusí být nutně špatně, ale mimo špetky krve a poměrně hloupé počínání některých postav vlastně žádné velké uspokojení nepřinese. Proto nakonec hodnotím jako tuctovku, která rozhodně neurazí, ale zůstane lehce nad průměrem. 55% PS: Další z filmů, kde je policie naprosto neschopná. ()

Zajímavosti (1)

  • Len niekoľko týždňov pred natáčaním sa produkcia presunula z Oklahomy do Montany, kde prebiehal aj dej filmu. (MikaelSVK)

Reklama

Reklama