Vraždící rajčata požírají Francii!

Killer Tomatoes Eat France!

Komedie / Sci-Fi

USA, 1991, 94 min

John De Bello
  • TO

Rajčata osvobodí z vězení svého lidského vůdce a rozeběhnou revoluci, tu se pokouší zastavit americký herec Michael J. Fox toho času na dovolené ve Francii. Blbina pro zasmání, do které zapletou Tři mušketýry, Jamese Bonda, Zvoníka od Matky boží, Muže se železnou maskou a kdoví co ještě...prostě praštěný parodický humor. Několikrát jsem se zasmál(15.8.2006)

• UncleG

Přestože by mi bytostně nevadilo, kdyby Francii sežrala jakákoli rozzuřená zelenina, vraždící rajčata jako film dokazují, že i sebevětší trapárna se musí umět natočit. Ano... i takový Brooks nebo Zucker si občas sáhli "na dno", ale Brooksovo dno je co do filmařiny o dvacet pater výš, než kde se rozmázly tyhle snihlý rajčata. Snímku se navíc nepodařilo překročit hranici kdy už je to tak špatný, že to začíná bejt boží. Prostě smůla...(21.8.2012)

Není jiná možnost, já se prostě neskutečně bavil podobně jako u třetího dílu. Tenhle humor, tohle zpracovaní mi zkrátka sedí. Navíc tentokrát byly v hlavních rolích převážně trojice rajčat, ne moře bezjemených rajčatových zabijáků a pak to obrovské fantomato opery. Fontána z lidí, byla taky nápaditá a měnila se, to bylo hodně fajn. U mě spokojenost a můžete si o mě myslet co chcete. 9/10(10.11.2011)

Ať si kdo che, co chce říká, já jsem se docela pobavila :) Le Stop, Tento film byl natočen ve Francii kromě částí, které byly natočeny někde jinde, útok povedeme přes Honkong, Guatemalu až do Austrálie..."Kdes vzal tu mapu? Z amerických škol..." :D Já jsem se opravdu celkem zasmála, uznávám, že je to slaboduchý trapnohumor, ale no a co :D(26.1.2013)

• Nach

Film blbý od kořenů až po rajčata. Ostatně, co by jste chtěli, když ty jsou zde úhlavními nepřáteli a zachránce jediný Američan. Tvůrci kupodivu (opravdu se jeden diví) chápou, že natáčejí naprostou volovinu, tak celý tento snímek podávají s takovým nadhledem, že by se i planeta země jevila jako vzdálená, modrá tečka. Ostatně je to na tom jediné pozitivum. Představit si, že je toto myšleno smrtelně vážně, tak si dám raději tomatový klystýr. Takhle alespoň, s oběma očima zavřenýma, uděluji této blbosti, jednu hvězdu. 25%(21.8.2012)

• - Ve filmu zaznívá i část Dvořákovy „9. symfonie Z Nového světa“. (HJ-FILIP)

• - Film se natáčel v Paříži ve Francii a v San Diegu v Kalifornii. (rafix)