VOD (1)

Darcy (Jennifer Lopez) a Tom (Josh Duhamel) pozvú svoje rodiny na svadbu v dokonalej destinácii na Filipínach. S blížiacim sa obradom majú obaja stále väčšie obavy povedať tomu druhému áno. A aby toho na ohrozenie oslavy nebolo málo, odrazu sa celé svadobné osadenstvo stane rukojemníkom. To tradičné "kým nás smrť nerozdelí" tak získava úplne nový rozmer, keď Darcy a Tom musia zachrániť svojich blízkych – pokiaľ sa najprv nezabijú navzájom. (Arsenal83)

Sopholojong

Rom-com "traparen" typu Fool's Gold (akcnym dobrodruzstvom) alebo Couples Retreat (snobizmom a exotikou), 13 az 15 rokov "after date of use". Duhamel sa uz na nic lepsie ako tuto skatulku "vysnivaneho zenicha" nezmoze, vedlajsaci (rodinni prislusnici) otrava, zaporacke komando "gumenne" ako z televizneho Power Rangers a celu jednu hviezdu zaistuje stale vysoko "opieratelna" hispanska milfka JLo, ktora sa neboji ukazat "crotch" v bielych upnutych "gatkach" i presvitajuci "cameltoe" pod roztrhanym svadobnym dresom. Tu druhu zaistilo par vydarenych gagov typu "improvizacia taktiky rukami", ktorej Jennifer nerozumie, Jennifer Coolidge so "sapikom", ci trampoty s granatmi. ()

soukyd33

Svatba na kterou nezapomenete ani jeden z vás. Ano, tak by to být mělo. A v tom filmu to tak rozhodně bude. Ženich a nevěsta si naplánují svatbu svého života, ale změní se v ujetý únos všech přítomných, mimo svatební partnery. Jennifer Lopez zde vládne ve všech scénách. 👍 A také jí to neskutečně sluší. 👀 Humor zde drží jen pár postav. Ale vede Jennifer Lopez. Bohužel se to pak velmi zpomalí, a až ke konci trošku zrychlí. Poznámka: Film nemá vcelku co nabídnout, a uteče jak nic. Hvězdiček 3 ()

silentname

Aby som bol férový, tak mne "Shotgun Wedding" celkom pohodovo sadlo. Nejde o žiadny komediálny zázrak, no rovnako si myslím, že som vôbec nevedel odhadnúť kam sa to vyvinie, má to pár celkom prekvapivých zvratov a niektoré scénky skutočne stoja za to. Jennifer Lopez a Josh Duhamel si to podľa mňa užívali, nenudil som sa a aj keď je to miestami nesktuočne stupídne, tak našiel by som aj veľké množstvo momentiek, kedy som mal pocit, že minimálne z tohto dôvodu to stálo za to dať dokopy. Dá sa to istým spôsobom teda považovať za celkom solídne guilty pleasure. No tiež je to v nesprávnych momentoch celkom slušná nuda a pri tom ako neustále prechádzame z jedného miesta na druhé a sledujeme rukojemníkov počas ich drámy... ktorá mi teda veľmi dramatická neprišla. Za jedno pozretie to stálo... minimálne pre to, že som sa občas solídne zabavil... ale vo výsledku to nie je komédia, ktorú budem odporúčať, lebo až na takom leveli vtipnosti tu neoperujeme. Hodnotenie: C+ ()

johnsnow

Totok bola chujovina, ale ja som sa brutálne bavil. Síce občas scény trápne ale občas mi fakt potrápili bránicu (čo fakt cením) a ani akcia nie je úplne zlá, film má aj 2 zaujímavé zvraty (jeden som odtušil dobre ale tamten ma príjemne prekvapil). Akurát pokaiľ čakáte, že film Má R-ko kvôli brutalite tak vás sklamem pretože okrem dvoch scén (oddeľovanie pút a vrtuľník) tam žiadne gore neni ale i tak som spokojný, pobavil som sa a to je hlavné. ()

kingik

Polonahá Jennifer Lopez běhá po malebném ostrově na Filipínách, aby ukázala, že nechce složit své ženské zbraně ani po padesátce. Scénář jí přiřadil Joshe Duhamela za snoubence a svatební zvony už pomalu znějí. Jenže když jejich svatebčané rázem padnou do rukou po zuby ozbrojené bandě novodobých pirátů, kteří se dožadují  převodu astronomické finanční částky, je na ženichovi a nevěstě, aby zachránili svatební veselí. A zase jednou ta Jennifer Lopez. Vysportovaná, s vypoulenou zadnicí a poprsím, co leze z potrhaných svatebních šatů všemi směry. Své vrstevnice smrtelnice jenom štve, neboť většina z nich není majitelkami takové tělesné schránky, kde poporodní břišní převisy neexistují, prsa spolu mají úmluvu být absolutně souměrná a vrásky na tváři se absorbovaly na další desítky let. Ano, každý mužský herecký protějšek je vedle impozantní JLO odsouzen statovat. Duhamel se s tím nechtěl smířit a vytvořil si proporce sympatického dobrodruha. Dohromady tihle dva protagonisté vytvořili skvěle fungující hereckou dvojici, co nemá potíže být akční a nahláškovaná. Režisér Jason Moore měl usnadněnou práci. Tetelil se, že má na place pořádnou samici a veškeré podstatné pokoukání svěřil do rukou kostymérů a vizážistů. A ti se činili, takže převedeno do praxe je Jennifer stále perfektně nalíčená, účes drží, kozy drží, stehna drží a zadnice taky. Přestřelky, výbuchy i další akční faktory už se namíchají tak aby se neřeklo. A je vůbec někdo zvědavý na herce ve vedlejších rolích?! Vedlejší party nejsou úplně nezajímavé - Jennifer Coolidge nebo Lenny Kravitz. No neměli to vůbec snadné nějak zaperlit. Tak snad diváci zaznamenají jejich přítomnost. Hlavní je, že vznikla úplně nenáročná akční komedie, co má několik ostřejších scén, nemálo humorných sekvencí a působí celkově svěže. A ve své přední řadě má herečku, co to umí (na diváky) rozbalit. 10/10 ()

• Pôvodne mal hlavnú mužskú rolu hrať Ryan Reynolds, no po čase herec sám projekt opustil. Ako náhradník bol zazmluvnený Armie Hammer, ktorý však musel opustiť produkciu, keď sa okolo neho rozpútala veľká kontroverzia kvôli obvineniam zo sexuálneho zneužívania a úniku znepokojujúcich súkromných správ zo sociálnych sietí. Herca tak nahradil Josh Duhamel. (Arsenal83)
  • Film sa natáčal v Bostone (Massachusetts, USA) a Dominikánskej republike od 22. februára do 22. apríla 2021. (Arsenal83)
  • Film mal vyjsť už na začiatku roka 2022, no kvôli vyšším zárobkom v očakávaní zrušených pandemických opatrení bola premiéra posunutá až na rok 2023. (Arsenal83)