Koncem šedesátých a začátkem sedmdesátých let minulého století vytvořil pro televizi režisér Petr Schulhoff, známý především svými detektivkami, zábavnou sérii pořadů s průvodcem Milošem Kopeckým. Její téma bylo zlomyslně vtipné – trapasy. Někomu se přihodí omylem, někdo je vyhledává a někdo je s chutí připravuje pro druhé. Tak jako v první situaci, v níž kolemjdoucí muž (J. Libíček) na ulici sebere peněženku a tajně z ní vyjme peníze. Přichycen po činu se vymlouvá. A tak to pokračuje… (Česká televize)

curil

Určitě se některý z uvedených trapasů stál i Vám, případně nějakému Vašemu známému. Miloš Kopecký, který vlastně je v sérii skečů sám za sebe, prožívá podobné trapasy na vlastní kůži nebo je sleduje. Mně se líbí "seznamka" a Jaroslav Heyduk, který honí splnění plánu za čtvrtletí a obětuje se za kolektiv, a také jak "Milda" balí Zuzku Ondrouchovou, dceru svého spolužáka Dítěte. ()

topi

Druhé pokračování trapasů z roku 1969. Miloš Kopecký v řadě scének, kde frčí jeden trapas za druhým. Má to vtip, glanc a bezva herecké hráče. Některé skeče jsou luxus - seznamka s Věrou Ferbasovou (té mě bylo chuděry líto), nebo Kopeckého upoutávání pozornosti překrásné Zuzany Ondrouchové, když na zastávce čeká na tatíka. Poslední trapas s Václavem Šteklem je asi strop! :D ()

Marthos

Dva, tři skeče jsou povedené, zbytek už poněkud zevšedněl a ztratil jiskru i vtip. Ale Miloš Kopecký v roli průvodce nemá čím zklamat ani tentokrát. ()