Přání k narozeninám

• angličtina Birthday Wishes (více)

Líba má každý rok jediné narozeninové přání. Trvá na tom, aby se na její oslavě sešla celá rodina, což všichni vždy splnili. Tedy až do letošních narozenin. Její syn Petr má na tenhle rok jiné plány, a tak před rodinou předstírá nemoc. Letos chce totiž poprvé strávit narozeniny se svým přítelem Karlem, který má narozeniny ve stejný den. A Karel je pro zbytek rodiny Petrovým dlouho skrývaným tajemstvím. Líba se však své oslavy nehodlá jen tak lehce vzdát. Rozhodne se Petra překvapit a s celou rodinou se přesunout k němu. Nečekaná návštěva donutí Petra k rychlé improvizaci. Udělat před svou rodinou z přítele Karla kolegu z práce a z jeho sestry Veroniky svou přítelkyni je v podstatě hračka. Jenže to ještě Petr netuší, že tohle je teprve začátek a dnešní den bude jedna velká jízda na horské dráze... (Bioscop)

Ziral odpad!

Kam spěje naše kinematografie, když tento film má rozesmát. A opět další z jistot, že kde účinkuje Klus, tak je to výtvor určený do stoupy ! Neskutečý brak. ()

Pitbull16

Tak tohle bylo top. Česká rodinná gay roadmovie-komedie s herci na míru. Pro LGBT filmy mám slabost. Film je tak na *** ale další  * dávám za gay téma v českém filmu * za to, že to nebylo vážné a na sílu. ()

jvk

Perfektní. Nechápu ty negativní recenze. Ze začátku to vypadalo na ponurý vztahový drama s totální převahou negativních postav. Naštěstí se to přehouplo v dobrodružnou komedii s dobrým koncem. Ten příběh dětí byl perfektní. Beru si z toho ponaučení, že když dospělým hrabě a chovají se jak idioti, tak je to v podstatě k smíchu, dokud v tom nejsou zapletený děti, pak je na tragédii zaděláno.   Než se vydali hledat děti, tak jsme to chtěli vypnout. Jsme rádi, že jsme to neudělali. Pro mě je to moderní převyprávění pohádky o Jeníčkovi a Mařence. Super. 🙂👍 ()