Reklama

Reklama

Assassin

  • USA Assassin (více)
Trailer 1

VOD (1)

Soukromá vojenská operace zavedla futuristickou technologii mikročipů, která umožňuje mysli agenta obývat tělo jiné osoby a provádět tajné, smrtící mise. Ale když je během jedné akce zabit agent Sebastian, jeho žena Alexa musí zaujmout jeho místo, aby pomohla postavit před soud člověka, který je za všechno zodpovědný. (JOJ Cinema)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (23)

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Škoda, že tak zajímavý námět skončil v prackách jakýchsi neumětelských břídilů, mohlo z toho být áčkové akční scífko s filosofickým přesahem a psychologizujícím ocasem, ve kterém by v hlavní roli namísto jakési šeredné prdelaté černošky hrála třeba... nějaká pěkná prdelatá černoška. Ale bohužel dopadlo to jako nějaké podprůměrné no name béčko z papírových DVDček. Režijně, scénáristicky, výpravně i herecky. Ale jelikož je to Willisova labutí píseň, zaokrouhlím nahoru. Vzpomínám si, že někdy před dvěma třemi lety jsem se v nějakém komentáři Willise zastával, že ať si klidně hraje ve sračkofilmech, že je super že ho to baví a má z toho srandu, a že mi to přijde jako fajn relax, hrát si pro radost v debilitách, když máte prachů jako sraček. Tehdy jsem ovšem ještě netušil, že už má v hlavě dávno mozkožrouta, chudák. No nic, c'est la vie. Teď až se někdy zase budu dívat na Pulp Fiction, tak se u scény, ve které si Willis hraje před svou malou Francouzkou na mongoloida, budu asi smát tak trochu nejistě. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Celkom dobrý námet, hoci z toho "this is not my body" časom začne už preskakovať. Purcell ušiel z väzenia už dávno, zjavne mu to nepomohlo v raste vlasov, no to ani Willis dlhodobo nepotreboval a dá sa povedať, že tá rozlúčka bola na jeho pomery z ostatných rokov celkom dôstojná. Hyperkorektné rasové zloženie ma silne ukľudnilo a záverečná scénka s kuchynským nožom rozosmiala. To snáď ani nemohli myslieť vážne. ()

Reklama

mira007 

všechny recenze uživatele

Tak narovinu, normálně tenhle akční sci-fi by stál za starou belu úplně stejně jako všechny poslední filmy už nemocného Bruce Willise, ikdyž tady musím ocenit navíc ten námět, kdy se vyrábějí zabijáci z normálních lidí ovládnutím jejich těla ( ... no ikdyž...) ale až se bude historie ptát jaký poslední film natočil gigant akčního žánru Bruce Willis, tak si všichni najdou tohle. A když něco píše historii, tak tomu nemůžu dát míň než tři. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

To není moje tělo! Ok tak na rozlučku s Vyližem se nedaly čekat žádný zázraky, ale nutno uznat, že námět není vyloženě blbej a taky mám pocit, že i když je to poslední vydaný film ofiko, tak byl natočen dřív než některý jiný skvosty vydaný předtím, protože tady je aspoň občas Vyliž vidět v interakci s ostatními postavami a dokáže říct i víc než tři souvislá slova. Co to táhne dolů je absence jakýhokoliv rozpočtu. Tady nebyly prachy evidentně na nic a režisér a zbytek štábu tomu taky nepřidali. Nicméně ne, že bych měknul, ale i pod vlivem té rozlučky ty slabý 2* dám. A každopádně díky Bruceovi aspoň za všechny ty starý dobrý pecky.25% ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Vlastně jsem si to pustil jen kvůli tomu, že se jedná o Willisův poslední film a ať už natočil v posledních letech cokoliv, je to pořád legenda. A fakt jsem byl odhodlaný  hodnocení přepálit, když to bude jen trochu koukatelné. Jenže nebylo. Nápad nebyl španý, o tom žádná. Pilotování lidských dronů mělo slušný potenciál, ale tomu patlalovi na režisérské stoličce se to podařilo úplně zazdít. Vznikl tan nudný bordel s afektovanou Mbathou, která byla na přesdržku od prvního záběru. Willis tu neměl moc co hrát, ale to co měl, zvládl s přehledem. Zasloužil by si mnohem lepší rozloučení, ale tak co už.  Halt mu zamávám skrze Posledního skauta. 10% ()

Galerie (14)

Zajímavosti (2)

  • Assassin je posledným filmom, v ktorom hrá Bruce Willis, ktorý bol nútený opustiť herectvo, pretože mu bola diagnostikovaná frontotemporálna demencia (FTD). (Arsenal83)
  • Natáčalo sa od 15. júna 2021 v Alabame. (Arsenal83)

Reklama

Reklama