Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života. A když se k tomu na konci přidá i pěkná výhra, je jasné, že bude o zábavu postaráno. Diváci v “přímém přenosu” sledují, jak se lidé zamilovávají se všemi vzestupy a pády, se všemi emocemi, které s sebou láska přináší. V každé epizodě jsou jejich vzájemné vztahy testovány, protože tomu, kdo není spárovaný nebo je spárovaný jen účelově, hrozí, že bude muset luxusní vilu opustit. Love Island je žhavá reality show plná zábavy, slunce, romantiky a hledání lásky v ráji! (TV Nova)

Zagger

ze se na to nedivam uplne dobrovolne je asi jasne... setkani Mensy to neni, ale z tech vsech podobnych show jsem tuhle dokazal jakztakz stravit, holky se mi nelibi ani jedna, utrpeni, obzvlast nektere mareny, ktere si mysli, ze jsou krasne rofl, ted ke konci tam jsou vcelku ok lidi, chovani odpovida jejich veku a s vybranyma typkama bych pivo zvladl. Ti dva blondaci dvojcata byli cukri nebo ten jeden urcite, takto slunickovy princeznovsky usmev v ocich ma jen cukr, tak aspon ma Naomi fajn kamosku. Nejlepsi byla Naomi, moje zena je taky rejze :) a libi se mi jejich celkovy jiny pristup ke vsemu, ktery z naomi take salal. ()

Mirek.Soukup

Reality show mi jako televizní formát nevadí a některé se mi dokonce i líbí, ale proč byl natočen Love Island, tak to fakt nevím. Rádoby krásné ženy, které vypadají, jako by jejich jediný koníček byly plastické operace a mnohé z nich neumělo ani číst, zkrátka zlatokopky jak prase. Na druhé strašně spousta svalů a to až takových, že to vypadá tak, že zobají jeden steroid za druhým, o inteligenci  se dá také pochybovat! Fakt nechápu proč to bylo natočené, vlastně jedna věc mne přece jen napadá a to je to, že v Česku budou další, rádoby, celebrity, které z toho budou žít ještě dalších deset let. Jedno pozitivum to přece jen má a to v krásné vile a ještě krásnější přírodě v okolí, ale to na dobrou reality show hodně málo! ()

Milonak odpad!

Tak jsem zkusil v součtu díl a půl - esence lidské hlouposti, nadutosti, sebestřednosti a hlavně nezajímavosti. Celkový dojem odpovídá profilu lidí, kteří jsou se do něčeho takového přihlásit. Marně jsem doufal, že to s postupem času bude aspoň občas něčím zajímavé, ale očekávaně nebylo. S určitou naivní představou doufám, že tohle není prototyp lidí dnešní doby v jejich věku... ()

Investman odpad!

Moje pani na to, z nějakého zvráceného důvodu, kouká. Nudná sračka, kde pár totálních IQ tykve mele svoje rozumy. Neděje se tam absolutně nic zábavného, když koukala na Australskou verzi, tam to občas bylo napínavý/záživný. Tady totální odpad. ()

jarzek odpad!

Vždyť je to tady samá piča a čurák.. Jen támhle vzadu, a to je asi jediná výjimka, sedí dva čuráci vedle sebe. ()

DiableBlanc odpad!

Dávám odpad, protože je to zkrátka o ničem - lásku nemůžeš najít tím, že si s někým 3x pokecáš a že má hezký kozy nebo břišáky ...některé úkoly jsou na hranici soft porna ...nehledě na to, že to prostě není upřímný - nevíme, co vystřihli a pochybuju, že takový babinec by k sobě byl upřímný, když jde o kluky nebo i nějaký žárlivý kluk ...navíc všechno umělý modelky, no ...super ... ...a už podruhé se stalo, že zrušili můj oblíbený seriál nebo ho dali na hodinu, která mi nevyhovuje, protože prostě to musí vysílat i na Nova Fun ...jinak by se mi to díky bohu vyhlo - ale bohužel ... ()

cineczeck

Byl bych alibista, kdybych dal odpad. Dávám jednu za nakoukání do chování druhu lidí, kteří se chtějí za každou cenu zviditelnit. Divadlo o lásce a zradě prostě táhne. Ale mě by při jeho sledování zajímalo pozadí celé téhle show.. ()