Reklama

Reklama

Love Island

(TV pořad)
  • Česko Love Island Česko & Slovensko (více)
Reality-TV / Soutěžní
Česko / Slovensko, 2021, 60 min

Účinkují:

Nikol Moravcová (moderátor), Kazma, Naomi Adachi

Obsahy(1)

Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života. A když se k tomu na konci přidá i pěkná výhra, je jasné, že bude o zábavu postaráno. Diváci v “přímém přenosu” sledují, jak se lidé zamilovávají se všemi vzestupy a pády, se všemi emocemi, které s sebou láska přináší. V každé epizodě jsou jejich vzájemné vztahy testovány, protože tomu, kdo není spárovaný nebo je spárovaný jen účelově, hrozí, že bude muset luxusní vilu opustit. Love Island je žhavá reality show plná zábavy, slunce, romantiky a hledání lásky v ráji! (TV Nova)

(více)

Recenze (99)

kingik odpad!

všechny recenze uživatele

I Love Pissland aneb obezita a celulitida mají zákaz vstupu. 5 totálně vymaštěných kravek se páruje s pěti metro(homo)sexuály, šestý Černý Petr jim přebývá a Nikol Moravcová potřebuje do dutiny ústní něco hodně tvrdého, možná do všech ostatních otvorů. Kreatury v počtu 11 dostávají archaickou chudinku televizi do víru nočních hrátek s igelitem a vidličkou. A Vítek Pokorný formuje vkus televizního diváka a zpoza pracovny své spolupracovníky úkoluje, aby účastníkům vkládaly do úst neskutečné bláboly. Všichni diváci jsou paf z toho, že "náročný" casting vrhl na obrazovky výkvět ženského nepůvabu, i když se všude traduje, že Češky a Slovenky patří k nejkrásnějším. Ehm, tři z účastníků jsou míšenci. Když něco hodně extrémního, chtěl bych, aby se do akce dostaly kypré ženské tvary. Chci stokilové krasavice, prdící prasnice, plešaté chlápky malého vzrůstu s pivními panděry, skutečné obludy, které překonají obludnost tohoto projektu. Ta je ostatně nepřekonatelná. Režisér se navíc vyžívá v malebnosti prostředí a je posedlý přenést každý záhyb vytuněné ženské a mužské kostry, až nejednou budí dojem, že ještě před týdnem stál za kamerou pornografických snímků. Je směšné, že se tahle stupidita vysílá v pozdních nočních hodinách. Neobjevil jsem nic pohoršujícího, ani žádný explicitní obsah. Možná za zvýšený obsah stupidity, která by mohla narušit divákův duševní stav a rovnováhu, se pořad uklidil do nočního vysílání, kde se vyskytují jedinci, kteří rádi riskují svoji normálnost. 0/10 ()

castor 

všechny recenze uživatele

„Nevím, jestli tohle je správná cesta, víš. Já chci prožít jako svoji lásku, víš, nechci jako kazit tvoji lásku!“ Kucííí skočí do fitka, holky zase vyměnit plavky za ještě titěrnější. Parta z plakátu údajně hledá lásku. Nehledá. Hodlá se jen zviditelnit (kdo ví před kým asi) a ideálně odejít s tučnou výhrou domů. Tak či onak začíná boj o přežití. Dokáží se sami najíst? Nespadne na některého z nich činka? Zvládnou přečíst textovku, když v ní bude nějaké cizí slovo? Bude jejich outfit dostatečně provokativní? Utáhne jejich srdce příliš velký nápor emocí? Zvládnou počítat do dvou, aby se mohli spárovat? ()

Reklama

Chrustyn odpad!

všechny recenze uživatele

Nechci to odsuzovat jen z toho důvodu, že se jedná o další pitomou reality show ani z toho důvodu, že se jedná o převzatý pořad, který za mořem frčel před 6 lety. Shazuji to a odsuzuji z toho důvodu, že se jedná o závadný produkt, kdy člověk sleduje bandu mladých dementu, kteří řeší jen vzhled, životě ještě nic nezažili a inteligence se jim bohužel moc nedostalo. Není to nijak zajímavé ani hot a určitě to nezachrání pár keců o tom, kolik měli v životě sexuálních partnerů. Je to zlo, které jasně ukazuje to, co chce jednoduchý konzumní divák vidět a mám z toho docela strach. ()

kulyk odpad!

všechny recenze uživatele

Éňa Špíglů se ve své recenzi tak trošku bohorovně ptá, zda jsme až taková masochistická hovada, že sledujeme něco, čemu následně dáváme odpad. Nedobře se táže! Lidé samozřejmě budou reality show sledovat právě proto, že jimi pohrdají. Někdo sice zdůvodní svůj zájem sexuálním pudem, neboť se mu některá, některý, některé z obludária líbí, ovšem v době volně dostupného zooporna považuji tento důvod za podružný. Jiný by mohl snad namítnout, že jej zaujala ona soutěživost - a přirovnávat pořad ku sportu, ale i on si je patrně vědom dramaturgických zásahů, byť mu třeba z hlavy roste houba a plovací blánu má nejen mezi prsty, ale i v podpaží.  Připodobnit lze tedy tak jedině k americkému wrestlingu, že. Ne ne ne. Na tyhle krávovinky se díváme hlavně proto, že chceme NENÁVIDĚT! A opovrhovat, vysmívat se, potutelně si mnout paciny, že s námi to až tak zlé není.... Což neznamená, že kvalitu daného televizního utrpení nemůže divák, co si ukojil své uštěpačné choutky, následně zahrnout pod kolonku shit. Obzvláště, když si ve chvíli sebereflexe uvědomí, co jej vlastně na tomto formátu zaujalo nejvíce. No, a nyní k té partičce plavčíků, co se týdny zmateně motají mezi postelemi v ložnicích, sedačkami ve vilce, lehátky u bazénu a židličkami na terase.  Byť sice připomínají generátory náhodných slov, není, co na nich nenávidět. To je zásadní chyba dramaturgického týmu. Figurky nedostávají vůbec prostor projevit něco, co by se dalo nazvat osobností. Úkoly, připomínající zábavné odpoledne předškoláčků na zahrádce mateřské školky,  jen těžko donutí někoho prokázat, čím či kým je ve skutečnosti. Škoda. Tak rád bych si zanenáviděl. Odpad. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Co tady zase předvádíte za ubohosti ? Takže jenom shrnutí, panstvo - Vy se díváte na něco čemu dáváte odpad ? To je Váš život tak na hovno, že ho travíte s odpadem ? A nebo tomu dáváte odpad, protože TV Nova a reality show a na tom se přece dá lehce nahonit odpadová póza. Samozřejmě ty lidi jsou schopný pro prachy udělat cokoli kromě práce, (alespoň tak působí, abych jim zase nekřivdil, neznám je). Aby tě Nova vnímala jako člověka, musíš být modelka nebo model jinak asi neexistujeme. Co mě však šokovalo, že ze všech těch spoře oblečených holek se mě líbí jen jedna jediná, to sem ze sebe až zklamanej. Jinak mě to baví sledovat vždycky buď mezi filmy a nebo těsně po práci. Takový pomalý vypnutí mého života a mých emocí a postupné vniknutí do reálně nereálníého světa v jedné vily, kde se to páruje a rozchází jak si dramaturgie a scénář žádá. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Všichni účastníci ve vile mají telefony značky Vivo. (TheSlezy)

Reklama

Reklama