Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vynalézavá teenagerka poháněná touhou po pomstě tráví s přáteli léto lítými souboji s upíry, kteří terorizují New Orleans. (Prime Video)

Recenze (14)

Arsenal83 odpad!

všechny recenze uživatele

Okrem toho, že film je sám o sebe srágora mrakodrapových rozmerov, tak je tiež hlavne príbehom černošky, ktorá sa nechá oslovovať kamošom "bitch" a buzíka Pedra. To už fakt nikto iný na svete nežije? Tá tlačenka je už príliš otravná. Film dosiahol svoje dno zakomponovaním rasizmu a otrokárstva do príbehu o upíroch. ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Děravý hloupý scénář tohoto teenagerovského nadpřirozeného melodramatu je protkán papírovými dialogy. Najdete se krotké politické narážky a zmínku o historii rasismu s zemi lidí bažících po penězích. Pokud jste už viděli stovku upírských filmů, nic vám to neřekne. Ale když se zaměříte na reálně působící okolí, bude to snesitelné. Zvláštní efekty jsou dobré. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Buffy na afroamerický způsob. Jak jinak nazvat tento nepříliš povedený upíří kousek, který tak nějak prosvištěl kolem, aniž by upoutal větší pozornost. Já se ani moc nedivím, že se u diváků příliš velké obliby nedočkal, přesto si nemyslím, že by šlo o vyloženou katastrofu. Je však potřeba říci, že jde o klasický kousek natočený černochy pro černochy, takže se tu samozřejmě objeví řada narážek na zlé bělochy, otrokářství – jak to mají Afroameričané těžké, nebude chybět homosexuální a transsexuální vložka, cedulka Black Lives Matter, atd.    Ale pojďme k samotnému filmu. Když se dokážete povznést nad tou omáčkou okolo, máme tu i tak dost slabý a nikterak originální příběh, nějak extra záživnou atmosféru, ale zas na druhou stranu herecké výkony většiny zúčastněných nebyli zas až tak katastrofální a útoky upírů taky nebyli špatné. Dokonce jsem tu narazil na několik bojových scén, které se mi líbily. Občas to mělo i slušnou komediální vložku, nějakou tu povedenou hlášku a česnek tu hrál dost podstatnou roli. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Podprůměrná černošská variace podprůměrné Buffy. Jediné, co můžu dát filmu k dobru je fakt, že technicky nepůsobí jako amatérská břečka. Ale jinak děs a bída, kterou v závěru umocňuje tvrzení, že za upírskou neplechou se skrývá, jak jinak, rasismus. :D 10% ()

Astaroth12 

všechny recenze uživatele

Nie je to až táka tragédia, akú som očakával. To asi preto, že si vždy rad pozriem Buffy, Angela a ich napodobeniny. A jer jedno, či sa jedna o kravinu alebo nie. Ja sa pri takýchto filmoch celkom bavím a tento nie je výnimkou. Sranda je hlavne to, že mna film bavil hlavne vtedy, keď sa toho veľa nedialo, zato tu bolo veľa dialogov a tie sa celkom vydarili. A paradoxom je to, že nebavil ma vtedy, keď na scénu prichádzali upíri. Tí boli komický i s ich hnusným revom či chabými trikmi. Čakal som, že keď je tu černošská Buffy, príde aj Angel, ale ten sa nedostavil, zato prišiel Blade, ktorý sa len na neho hral a bolo to vidieť. Celý film mal malo akcie a keď sa už zdalo, že nejaká konečne príde, tak film celkom otočil a zas z toho bola ďalšia nudná scéna a tých je tu neúrekom. Aspoň som rád, že sa film nebral vobec vážne a tak je tu niekoľko vtipných momentov, ďakujem aspoň za to. ()

IceQueen 

všechny recenze uživatele

Netušila som, že Black as Night bude moja obrazovka, niekedy som nebola schopná rozoznať, čo sa to tam vlastne odohráva. Doslova černosi v tuneli a to nemyslím ako nejakú blbú rasistickú poznámku, hovorím o konkrétnej scéne, ktorá sa tam fakticky vyskytuje. Nemôžem povedať, že by som bola dejom extra očarená, alebo že by som napätím nedýchala, ale tých 16%, čo tu svieti je nezmyselne málo. ()

M.i.k.e odpad!

všechny recenze uživatele

velký špatný...standardní upířina,která se sice snaží přijít s něčím jako příběh,ale vůbec se jí to nedaří a i když celý film nemá ani hodinu a půl,pocitově je to asi 2x tolik...0% ()

oveckaoa odpad!

všechny recenze uživatele

Podobně jako u River Run Red se jedná o film, který není špatný , ale kazí ho černošská agitka.  Tak, že černoška žije v jakémsi ghettu tam operuje upír, který zde sbírá členy na boj proti bělochům on to totiž byl dříve otrok a  bojuje proti bílým. Černošku jednou pokoušou, ale nezmění se (film ani režisér to nevysvětlí proč) a pak pokoušou její babku ta se pro změnu změní a dcera ji sejme pak se nasere přibere kámoše buzika jednu holku co se zajímá o upírství a kluka co se jí líbí  a jde zlikvidovat toho vůdce (ačkoliv nikde není řečeno, že to byl on).  Optimálně 40 procent za tu agitku 0 procent. P.s. snad nebude další díl s tím buzikem ()

blazma odpad!

všechny recenze uživatele

Nechci tento snímek komentovat jako černošský film. Takže pomineme tento faktor, který je po zhlédnutí filmu poměrně jasný. Nic méně ten film nemá nic, horror nefunguje, scifi nefunguje. Postavy jsou nezajímavé, vtipy jestli tam nějaké byli nejsou vůbec vtipné. Atmosféra nefunguje. V tomto filmu pro mě bohužel nefunguje vůbec nic. ()

DoctorVisual odpad!

všechny recenze uživatele

Neviem začo by som mal dať aspoň 1* . Slabý dej, nesympatické postavy a viac to ani nemienim vysvetľovať. Zatiaľ to najhoršie čo som od Blumhouse production videl. Koniec nasvedčoval tomu že možno niekedy bude pokračovanie? Nie vďaka, to radšej stropy pozametám. ()

tobin 

všechny recenze uživatele

Klan krvilačných čiernych upírov, bojovníkov proti rasizmu a otrokárstvu...,to tu ešte nebolo...Film zameraný na amerických čiernych tínedžerov je mixom hororu, komédie a sociálnej drámy, doplnený o progresívny bullshit. Tuším som horší film v danom roku ani nevidel. Dám tri hviezdy, pretože som sa nasmial viac, ako pri nejakej bláznivej komédii. 5/10. ()

Reklama

Reklama