poster

Měsíc nad pouští

 • USA

  Mojave Moon

 • Slovensko

  Mesiac nad púšťou

Komedie / Romantický / Thriller

USA, 1996, 95 min

 • bassator
  ***

  9. 6. 2010 - 50%(24.6.2010)

 • desolator6
  *

  Najnepochopiteľnejší dej a zvraty ako som kedy videl. Pani z "mobilneho domu" bola na 100% na drogách (podľa hlášok). Absolútne neviem či film mal dej, ako som sa mal knemu dostať a čo mi chcel povedať. Úvodná romantika a záverečný paintballový granátomet? WTF? Do riti, už je tích blbích filmov v poslednej dobe na mňa moc!!!(31.5.2010)

 • Dale
  ***

  Trochu uletený film, pri ktorom som sa ale miestami dobre bavil. Zaujal ma hlavne herecký výkon Anne Archer, no výborne zahrali aj Angelina Jolie, Alfred Molina a Michael Biehn.(17.1.2004)

 • Terva
  ***

  Myslíte si, že už nemůžete udělat nic hloupého ? Ale nebojte, i kraviny jsou dobrý. Příchod Angeliny Jolie na scénu nás nenechá na pochybách, že je to kočka. Pistole na přední straně trička, minisukně a ten její úžasný pohled - dokonalá. Terasa na střeše mobilního baráku je nádherně romantická....už jen tanec. Hezká dcera Ellie ( Angelina Jolie ) nádherná matka Julie ( Anne Archer ) - bude to zajímavá jízda ? Ale holky mají něco za lubem a tak čekejme i zápletku. Road movie se spoustou pěkné hudby ( Country, Disco i Heavy Metal ) se nakonec stala jen průměrnou jízdou. Mohlo to být lépe zpracované a i ta hudba se ke konci nějak ztratila?.(23.10.2010)

 • blackrain
  ***

  Mě se to líbilo. Tolik bláznivých postav v jednom filmu se hned tak nevidí. Anne Archer a Michael Biehn byli neuvěřitelní. Anne se neustále tvářila jako, že neumí do pěti počítat a Michael zahrál pěkného psychopata. Ona ani postava kovboje pracujícho v pneuservisu, kterého hrál Peter MacNicol, nebyla normální. Když to vezmu kolem a kolem, tak tady nebyl normální nikdo. Každá postava byla nějakým způsobem bláznivá a každá sem zapadla jako kulička do jamky.(29.4.2010)

 • - Natáčení probíhalo v Kalifornii v okolí města Palmdale. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace