Měsíc nad pouští

Mojave Moon

Mesiac nad púšťou

Komedie / Romantický / Thriller

USA, 1996, 95 min

9. 6. 2010 - 50%(24.6.2010)

• desolator6

Najnepochopiteľnejší dej a zvraty ako som kedy videl. Pani z "mobilneho domu" bola na 100% na drogách (podľa hlášok). Absolútne neviem či film mal dej, ako som sa mal knemu dostať a čo mi chcel povedať. Úvodná romantika a záverečný paintballový granátomet? WTF? Do riti, už je tích blbích filmov v poslednej dobe na mňa moc!!!(31.5.2010)

Trochu uletený film, pri ktorom som sa ale miestami dobre bavil. Zaujal ma hlavne herecký výkon Anne Archer, no výborne zahrali aj Angelina Jolie, Alfred Molina a Michael Biehn.(17.1.2004)

Myslíte si, že už nemůžete udělat nic hloupého ? Ale nebojte, i kraviny jsou dobrý. Příchod Angeliny Jolie na scénu nás nenechá na pochybách, že je to kočka. Pistole na přední straně trička, minisukně a ten její úžasný pohled - dokonalá. Terasa na střeše mobilního baráku je nádherně romantická....už jen tanec. Hezká dcera Ellie ( Angelina Jolie ) nádherná matka Julie ( Anne Archer ) - bude to zajímavá jízda ? Ale holky mají něco za lubem a tak čekejme i zápletku. Road movie se spoustou pěkné hudby ( Country, Disco i Heavy Metal ) se nakonec stala jen průměrnou jízdou. Mohlo to být lépe zpracované a i ta hudba se ke konci nějak ztratila?.(23.10.2010)

Mě se to líbilo. Tolik bláznivých postav v jednom filmu se hned tak nevidí. Anne Archer a Michael Biehn byli neuvěřitelní. Anne se neustále tvářila jako, že neumí do pěti počítat a Michael zahrál pěkného psychopata. Ona ani postava kovboje pracujícho v pneuservisu, kterého hrál Peter MacNicol, nebyla normální. Když to vezmu kolem a kolem, tak tady nebyl normální nikdo. Každá postava byla nějakým způsobem bláznivá a každá sem zapadla jako kulička do jamky.(29.4.2010)

• - Natáčení probíhalo v Kalifornii v okolí města Palmdale. (Terva)