poster

Švagr

 • USA

  Brother Nature

 • USA

  Brother in Laws

 • Slovensko

  Švagor je magor

Komedie

USA, 2016, 97 min

Scénář:

Mikey Day, Taran Killam

Hudba:

Mark Maxwell

Producenti:

Lorne Michaels

Střih:

Kelly Lyon

Scénografie:

John Lavin

Kostýmy:

Julie Carnahan
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • P1tr
  *

  Film disponuje velmi sympatickým obsazením, které je bohužel uvrtáno do nepovedeného scénáře, který pracuje s ohraným tématem, které se nedaří vtipně rozehrát a dynamika ústředního konfliktu byla již mnohokrát zpracována v jiných filmech mnohem lépe. Brother Nature nabízí přesně dva vtipné momenty a ve zbytku jde o velice línou komedii, jejíž neobjevný humor často spočívá pouze v šílených výrazech a gestech herců. Celé to působí nízkorozpočtově a v několika chvílích přímo amatérsky a z materiálu je cítit únava a zoufalost, která se přenesla i na herce, kteří nedokáží být příliš přesvědčiví. Na snímek jsem se díky osazenstvu celkem těšil, ale odcházel jsem od něj velmi zklamán.(26.3.2018)

 • ARI50
  ***

  Nespočet podobných komedii už tady je, člověk se trochu zasměje pobaví a jednou zas čas jsi to i pustí. Rodinka rozhodně povedené plna dobré nálady, a jak už to bývá vám se to nelíbí a na konci jsi uvědomíte jak to bylo supr klasika.(13.4.2017)

 • kaylin
  ***

  Nějak se mi tahle komedie prostě líbila. Todd je skvělá praštěná postava, která má výborné nápady a v některých fázích vymýšlí vážně parádní šílenosti. Roger je pak díky tomu ve skvělém kontrastu. Scéna s rybou je naprosto nezapomenutelná, stejně tak i záchrana na jezeře. Nenápadné, ale příjemné pokoukání.(26.9.2016)

 • teplic
  **

  Dôkaz, že môžeš aj celý SNL cast obsadiť do filmu a môže z toho vyliezť takáto vtákovina. Keď by bolo po mojom, švagor by dostal cez piču niekoľkonásobne viac a na záver by sa utopil. Aspoň raz by mohol vzniknúť film, kde satisfakciu dostane ten prudérny, upjatý a akože-seriózny trtko a nie hyperaktívny, otravný, ale dobromyseľný čurák. Podaktoré jouky v pohode, ale väčšinou nevtipné. A džilijen džekobs nevie hrať, ha.(14.7.2017)

 • terunka003
  **

  To byla bejkárna. Scéna s rybou celkem na poblití.(19.3.2017)