Reklama

Reklama

Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem

(seriál)
  • USA Limitless With Chris Hemsworth (více)
Trailer

VOD (1)

Série(2) / Epizody(12)

Obsahy(1)

Chris Hemsworth se vydává na velkolepou misi, aby odhalil tajemství lepšího a delšího života. Za pomoci prvotřídních odborníků, rodiny a přátel podstoupí sérii strhujících výzev, aby překonal své vlastní limity a zastavil nemoci stáří dříve, než se ho zmocní. V tomto napínavém seriálu od výkonného producenta Darrena Aronofského Chris zjišťuje, jak „bojovat s časem“ a objevit plný potenciál lidského těla. (National Geographic)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (29)

Eterninox 

všechny recenze uživatele

Myšlenkami i posláním extrémně hodnotné, ale formou spíš na úrovni strojené reality show než opravdového dokumentu. Chápu nicméně, že šlo o zaháčkování co nejširšího publika lifestylovými vylomeninami prvních čtyř dílů, aby pak co nejvíc vyzněly existenciální bomby v posledních dvou epizodách. I tak bych ale od Aronofskyho, Handela, a National Geographic čekal něco exaktnějšího a věděčtějšího. 65% ()

DavidS. 

všechny recenze uživatele

Čím více hladu, tím více ketonu, a o to větší Matrix...Thor je sympaťák, který si ve výzvách opravdu máknul, australské scenérie jsou dechberoucí, ale pokud se nechcete dožít 110, nepijete denně zelený ječmen a razíte spíše moudro, že "tělo má jít do hrobu zhuntovaný", je výsledek lehce manipulativní...Nijak tím ovšem nezlehčuji Chrisovu rodinnou anamnézu a tím pádem i motivaci (včetně té finanční)... ()

Reklama

sniper18 

všechny recenze uživatele

Na tento dokumentárny seriál som bol veľmi zvedavý, toto je presne moja tématika a teda musím povedať, že prekonal všetky moje očakávania. Chris Hemsworth je veľký sympaťák a fyzicky veľmi schopný, takže tu bol skvelou voľbou a zatiaľ čo som sa pôvodne tešil na všetky tie zaujímavé výzvy, ktorým musí v jednotlivých dieloch čeliť, dočkal som sa prakticky ideálneho návodu, ako správne žiť. Síce nemôžem povedať, že by som sa tu dozvedel veľa nového, sám som zástanca zdravého životného štýlu a tak sa vlastne všetkému z tohto venujem, len samozrejme nie až na takto vysokej úrovni, ale je skvelé vidieť všetko spolu. Prvé štyri diely sú vlastne o tých klasických témach, ako trénovať telo a myseľ pri odvážnych kúskoch, otužovaní, tréningu akéhokoľvek typu a pôste a posledné dva na to idú zase trochu inak a viac sa sústredia či už na ten mozog alebo na zmierenie sa s nevyhnutným. To všetko doprevádzané špičkovými odborníkmi, z ktorých každý vie správne motivovať a podporené zaujímavými príbehmi, či už jednotlivcov alebo komunít. A aby toho nebolo málo, na to celé ešte dohliadal Darren Aronofsky, takže to má aj špičkový vizuál a atmosféru. Limitless je jedna z najlepších vecí, s ktorými som sa v televízii za dlhú dobu stretol, ukázal mi, že svoj život žijem skutočne správne a namotivoval k tomu, aby som sa vo všetkom ešte posunul. Ďakujem. 95% ()

nirvanafan 

všechny recenze uživatele

Když dáváte tipy o zdravém životním stylu chlapovi, který na tom bude i v padesáti fyzicky lépe než průměrný dvacátník, působí to lehce směšně. Na druhou stranu je jasné, že extrémní fyzické výzvy by někdo méně fit nezvládl. Tyhle hardcore zkušenosti jako plavání v ledové vodě nebo šplh po extrémně dlouhém laně mě na tom bavily nejvíce. Závěrečný díl to bohužel sráží brutálně dolů. To, že si Chris zkusí, jak se pohybují osmdesátníci, je ok. I to poplakávání nad tím, jak všichni budeme jednou staří, by se ještě dalo přežít, ale ta manipulace, když tam dali tu holku s rakovinou, už na mě byla moc. ()

Jajar 

všechny recenze uživatele

Zajímavý dokument Darrena Aronofskyho o cestě Chrise Hemswortha, na které se postaví šesti životním výzvám. Přejde lávku ve výšce několika stovek metrů, koupe se v ledové vodě na Arktidě, absolvuje čtyřdenní půst od jídla. V řadě okamžiků poutavý, ale občas poněkud nudný seriál (např. pátá epizoda) o reakcích lidského organismu na extrémní situace. Kvalitního obsahu pro hodinové díly není dost a mnoho diváků bude při sledování ztrácet pozornost. Svoje fanoušky si však Limitless With Chris Hemsworth najde. ()

Galerie (154)

Související novinky

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

24.11.2022

Od té doby, co bylo Chrisu Hemsworthovi (Thor, Vyproštění) v dokumentárním seriálu Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem na Disney+ naznačeno, že má předpoklady k vážné formě Alzheimerovy choroby,… (více)

Reklama

Reklama