Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem

(seriál)
  • USA Limitless With Chris Hemsworth (více)
Trailer
Dokumentární / Dobrodružný
USA, 2022, 5 h 22 min (Minutáž: 45–76 min)

Epizody(6)

Chris se vydává na výpravu za lepším a delším životem. Za pomoci předních vědců podstoupí šest strhujících zkoušek, které otestují jeho mysl a tělo na maximum. (Disney+)

Trailer

HellFire

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zajímavá variace na všemožné programy o zdraví, tentokrát s fešákem Hemsworthem. Dokument by měl určitě větší váhu a dopad, kdyby tyhle testy nepodstupoval člověk tak geneticky obdařený a fit, jako je Chris. Co mě doslova vyrazilo dech, tak byla totální absence informací o správném stravování a vodě. Přitom to, co jíme a pijeme, je naprosto zásadní pro zachování dlouhověkosti. Ano, dozvěděli jsme se trochu o (přerušovaném) půstu, ale to je hodně málo. Taky by nebylo na škodu ukázat divákovi tipy a triky pro „obyčejné smrtelníky“. ()

Meridius

Pustil jsem si to, abych se podíval, jak se Hemsworth fyzicky a mentálně připravuje na výzvy. Nakonec to bylo o tom, jak žít život. Super. ()

66pepo66

Od prvých záberov, ktoré lákali na tento dokumentárny "seriál", som mal pocit, že to môže byť naozaj zaujímavý projekt. Chrisa mám ako herca veľmi rád a zdá sa, že je to aj dobrý človek v súkromí. Šesťdielny dokument pozostáva z rôznych výziev a rozhovorov či experimentov, ktoré Chrisovi pomôžu prekonať strach, posunúť jeho limity či odhaliť miesta, v ktorých sa môže stále ešte zlepšovať. V šiestej časti potom dostáva väčší priestor aj jeho žena Elsa a tým naberá finále na sile. Posledná časť je skutočne veľmi emocionálna a je vidieť, že tak ako dané skutočnosti ovplyvňujú Chrisa, tak aj diváci kalkulujú a premýšľajú s ním. Tuto novinku od NG a Disney bez váhania odporúčam. Toto zanechá v divákovi po dopozeraní naozaj veľkú stopu a prúd myšlienok. Thorever :) 5* ()

leila22

Moderný svet nám umožnil spohodlnieť a tak sme prestali plnohodnotne využívať dary, ktoré naše telo ponúka. Chris Hemsworth sa rozhodol mnohé z nich, zdolaním 6 výziev, znovuobjaviť. Dokumentárna miniséria sa snaží divákovi odovzdať myšlienku, že žiadne „zajtra“ byť nemusí, ale môže. A našim pričinením môže byť ten zajtrajšok aj omnoho kvalitnejší. Seriál, ktorého spolutvorcom je Darren Aronofsky ponúka nádherné scenérie, vyjadrenia odborníkov k téme dlhovekosti a príbehy ľudí, ktorým život uštedril určité limity, no napriek nim sa im podarilo dosiahnuť neuveriteľné výsledky. Áno, nájdu sa tu aj scény pre efekt a na zvýšenie dramatickosti, ale tie nechajme odplávať. Inak ide o dobrodružstvo, ktoré stojí za to. ()

Kopi1

Velmi pěkně zpracovaný dokument, který dává Chrisovi občas brutálně zabrat, aby déle žil. Arronovskyho práce je zde znát. V každém díle vidíme několik světových odborníku na danou činnost, aby právě Chrise připravili ji zdolat. Velmi pěkně natočený s doprovodným komentářem Chrise, který tam přidává svůj dobrý humor a lidskost. Původně jsem chtěl dát 4 hvězdy, ale za poslední emociálně vyčerpávající a krásný díl dávám plnou palbu. Většinu času se bavíte, když vidíte někoho jiného jak ho 'mučí', aby byl zdravější a žil déle, ale po každém díle si vlastně furt říkáte ,,A co dělám já?". ()

Související novinky

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

24.11.2022

Od té doby, co bylo Chrisu Hemsworthovi (Thor, Vyproštění) v dokumentárním seriálu Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem na Disney+ naznačeno, že má předpoklady k vážné formě Alzheimerovy choroby,…