Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem

(seriál)
  • USA Limitless With Chris Hemsworth (více)
Trailer

VOD (1)

Série(2) / Epizody(12)

Chris Hemsworth se vydává na velkolepou misi, aby odhalil tajemství lepšího a delšího života. Za pomoci prvotřídních odborníků, rodiny a přátel podstoupí sérii strhujících výzev, aby překonal své vlastní limity a zastavil nemoci stáří dříve, než se ho zmocní. V tomto napínavém seriálu od výkonného producenta Darrena Aronofského Chris zjišťuje, jak „bojovat s časem“ a objevit plný potenciál lidského těla. (National Geographic)

Trailer

3DD!3

Aronofsky se nezapře. Úvodní machrování se v závěru překlopí do ponuré deprese a nutnosti smířit se se smrtí. Protože nic jiného nám nezbývá. Hemsworth a jeho famílie je pro tenhle dokumentární exces jako dělaná. Stabilní spokojený člověk, který má zdánlivě vše, ale jako skoro všichni se bojí stáří a smrti. No a jak je to dnes moderní chce si naordinovat něco na prevenci. První díly jsou spíš o zábavě, surfování v ledové vodě a zkoušení limitů, závěr se stárnutím a smrtí ale zabrnká na tu správnou strunu. Vážně povedená dokumentární série. ()

Eterninox

Myšlenkami i posláním extrémně hodnotné, ale formou spíš na úrovni strojené reality show než opravdového dokumentu. Chápu nicméně, že šlo o zaháčkování co nejširšího publika lifestylovými vylomeninami prvních čtyř dílů, aby pak co nejvíc vyzněly existenciální bomby v posledních dvou epizodách. I tak bych ale od Aronofskyho, Handela, a National Geographic čekal něco exaktnějšího a věděčtějšího. 65% ()

TheEvilTwin

Trénink, cvičení, adaptace na chlad, otužování, stresová reakce organismu ve vysokých výškách a jídelní půsty... Pro neznalé možná zajímavý koncept, ale pro ty, kteří o tomto všem vědí, je to celkem odfláknutá série. Na hlubší informační přínos je to celé až moc povrchní, nastiňuje vše jen zběžně a nezachází do detailů a spíše je to taková one man show Hemswortha a jeho idylického těla. Čekal jsem něco diametrálně odlišného. ()

Kopi1

Velmi pěkně zpracovaný dokument, který dává Chrisovi občas brutálně zabrat, aby déle žil. Arronovskyho práce je zde znát. V každém díle vidíme několik světových odborníku na danou činnost, aby právě Chrise připravili ji zdolat. Velmi pěkně natočený s doprovodným komentářem Chrise, který tam přidává svůj dobrý humor a lidskost. Původně jsem chtěl dát 4 hvězdy, ale za poslední emociálně vyčerpávající a krásný díl dávám plnou palbu. Většinu času se bavíte, když vidíte někoho jiného jak ho 'mučí', aby byl zdravější a žil déle, ale po každém díle si vlastně furt říkáte: ,,A co dělám já?". ()

leila22

Moderný svet nám umožnil spohodlnieť a tak sme prestali plnohodnotne využívať dary, ktoré naše telo ponúka. Chris Hemsworth sa rozhodol mnohé z nich, zdolaním 6 výziev, znovuobjaviť. Dokumentárna miniséria sa snaží divákovi odovzdať myšlienku, že žiadne „zajtra“ byť nemusí, ale môže. A našim pričinením môže byť ten zajtrajšok aj omnoho kvalitnejší. Seriál, ktorého spolutvorcom je Darren Aronofsky ponúka nádherné scenérie, vyjadrenia odborníkov k téme dlhovekosti a príbehy ľudí, ktorým život uštedril určité limity, no napriek nim sa im podarilo dosiahnuť neuveriteľné výsledky. Áno, nájdu sa tu aj scény pre efekt a na zvýšenie dramatickosti, ale tie nechajme odplávať. Inak ide o dobrodružstvo, ktoré stojí za to. ()

Související novinky

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

24.11.2022

Od té doby, co bylo Chrisu Hemsworthovi (Thor, Vyproštění) v dokumentárním seriálu Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem na Disney+ naznačeno, že má předpoklady k vážné formě Alzheimerovy choroby,… (více)