Reklama

Reklama

Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem

(seriál)
  • USA Limitless With Chris Hemsworth (více)
Trailer

VOD (1)

Série(2) / Epizody(12)

Obsahy(1)

Chris Hemsworth se vydává na velkolepou misi, aby odhalil tajemství lepšího a delšího života. Za pomoci prvotřídních odborníků, rodiny a přátel podstoupí sérii strhujících výzev, aby překonal své vlastní limity a zastavil nemoci stáří dříve, než se ho zmocní. V tomto napínavém seriálu od výkonného producenta Darrena Aronofského Chris zjišťuje, jak „bojovat s časem“ a objevit plný potenciál lidského těla. (National Geographic)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (29)

3DD!3 

všechny recenze uživatele

Aronofsky se nezapře. Úvodní machrování se v závěru překlopí do ponuré deprese a nutnosti smířit se se smrtí. Protože nic jiného nám nezbývá. Hemsworth a jeho famílie je pro tenhle dokumentární exces jako dělaná. Stabilní spokojený člověk, který má zdánlivě vše, ale jako skoro všichni se bojí stáří a smrti. No a jak je to dnes moderní chce si naordinovat něco na prevenci. První díly jsou spíš o zábavě, surfování v ledové vodě a zkoušení limitů, závěr se stárnutím a smrtí ale zabrnká na tu správnou strunu. Vážně povedená dokumentární série. ()

Eterninox 

všechny recenze uživatele

Myšlenkami i posláním extrémně hodnotné, ale formou spíš na úrovni strojené reality show než opravdového dokumentu. Chápu nicméně, že šlo o zaháčkování co nejširšího publika lifestylovými vylomeninami prvních čtyř dílů, aby pak co nejvíc vyzněly existenciální bomby v posledních dvou epizodách. I tak bych ale od Aronofskyho, Handela, a National Geographic čekal něco exaktnějšího a věděčtějšího. 65% ()

Reklama

TheEvilTwin 

všechny recenze uživatele

Trénink, cvičení, adaptace na chlad, otužování, stresová reakce organismu ve vysokých výškách a jídelní půsty... Pro neznalé možná zajímavý koncept, ale pro ty, kteří o tomto všem vědí, je to celkem odfláknutá série. Na hlubší informační přínos je to celé až moc povrchní, nastiňuje vše jen zběžně a nezachází do detailů a spíše je to taková one man show Hemswortha a jeho idylického těla. Čekal jsem něco diametrálně odlišného. ()

Kopi1 

všechny recenze uživatele

Velmi pěkně zpracovaný dokument, který dává Chrisovi občas brutálně zabrat, aby déle žil. Arronovskyho práce je zde znát. V každém díle vidíme několik světových odborníku na danou činnost, aby právě Chrise připravili ji zdolat. Velmi pěkně natočený s doprovodným komentářem Chrise, který tam přidává svůj dobrý humor a lidskost. Původně jsem chtěl dát 4 hvězdy, ale za poslední emociálně vyčerpávající a krásný díl dávám plnou palbu. Většinu času se bavíte, když vidíte někoho jiného jak ho 'mučí', aby byl zdravější a žil déle, ale po každém díle si vlastně furt říkáte: ,,A co dělám já?". ()

leila22 

všechny recenze uživatele

Moderný svet nám umožnil spohodlnieť a tak sme prestali plnohodnotne využívať dary, ktoré naše telo ponúka. Chris Hemsworth sa rozhodol mnohé z nich, zdolaním 6 výziev, znovuobjaviť. Dokumentárna miniséria sa snaží divákovi odovzdať myšlienku, že žiadne „zajtra“ byť nemusí, ale môže. A našim pričinením môže byť ten zajtrajšok aj omnoho kvalitnejší. Seriál, ktorého spolutvorcom je Darren Aronofsky ponúka nádherné scenérie, vyjadrenia odborníkov k téme dlhovekosti a príbehy ľudí, ktorým život uštedril určité limity, no napriek nim sa im podarilo dosiahnuť neuveriteľné výsledky. Áno, nájdu sa tu aj scény pre efekt a na zvýšenie dramatickosti, ale tie nechajme odplávať. Inak ide o dobrodružstvo, ktoré stojí za to. ()

Galerie (154)

Související novinky

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

24.11.2022

Od té doby, co bylo Chrisu Hemsworthovi (Thor, Vyproštění) v dokumentárním seriálu Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem na Disney+ naznačeno, že má předpoklady k vážné formě Alzheimerovy choroby,… (více)

Reklama

Reklama