Bez východiska

• USA No Exit

V napínavém thrilleru Bez východiska uvízne mladá žena Darby Thorneová na cestě za nemocnou matkou ve vánici a je nucena zastavit na dálničním odpočívadle se skupinou neznámých lidí. Když v zaparkované dodávce narazí na unesenou dívku, musí bojovat o holý život, aby zjistila, kdo je únosce. (Disney+)

John80

Celkom fajn thriller, dievča Darby ujde z rehabilitačného strediska ,aby sa dostala do nemocnice za svojou mamou, zabráni je v tom snehová búrka a tak musí prečkať noc v návštenej budove-odpočívadle so 4 cudzími ľudmi, kde počas hľadania signálu objaví v zaparkovanej dodávke malé unesené dievčatko . Začína sa noc plná napätie a akcie,aby sa našiel skutočný únosca medzi ľudmi s ktorýmije Darby v jednej miestnosti  Za mňa 4*, film sa mi páčil a verím, že vyjde aj čoskoro v českom dabingu ()

zberatel

Deti neberte drogy, drogy sú zlé. Ale v prípade že nemáte po ruke epiduralku alebo aspoň slušnú dávku adrenalínu, postačí čo nájdete v ukradnom aute, a potom že užívanie drog nikdy neprinesie nič dobrého. ()

Maximilianus

Od začiatku som čakal nejaký zvrat v tom, kto je únosca, pričom som najviac veril teórii, že únoscami budú všetci štyria. V tomto ma film stále prekvapoval, keďže to bolo ako to bolo, ale inak je to klasická, neoriginálna záležitosť. 6,6/10. ()

Kingjiri

Ze začátku spíš šablonovitej a nicneřikající béčkovej thriller s hodně skromnym rozpočtem, minimální výpravou a neznámejma hercema. Biják však nabírá zajímavej spád ve chvíli, kdy dojde k odhalení pachatelů. K tomu dojde dost brzo, což je ale právě v tomhle případě dobře. Pak začíná solidní psycho thriller se sympatickou snahou o pár zvratů, nečekanou úmrtností postav a překvapivě vyhrocenym finále. S nastřelovákem hřebíků si tvůrci docela vyhráli, což vyústilo v několik originálnějších gore scének. Čekal jsem teda spíš konverzačku a pátrání ve stylu "někdo v místnosti je vrah", ale nakonec jsem rád, že se všechno stočilo hodně nečekanym směrem. Ve výsledku vcelku fajn překvapení. ()

Mamlas

Zblblá fetka kamsi jede. Pak už nejede, bo sníh. Tak zůstane kdesi a tam jsou lidé, co unesli dítě, tak se dítě snaží zachránit. Dost málo záživná záležitost. (25%) ()

J.Mayen

No musim uznat, ze scenar byl lehce nadprumerny, opustene informacni centrum ve snehova vanici,ale porad se z toho dalo vytezit vic nez obycenja kriminalka. A ze pry mysteriozni v cem? Zapletka s umirajici matkou mi prisla zbytecna, takove jenom aby se nereklo. Hlavni herecka sympaticka, zahrat umela,ale ke konci mi prisla, ze je to uz spis nesmrtelna vrazdici masina typu T100. Proboha mejte rozum... ()

wowylgu313

Nebylo to vůbec zlé :) úctyhodných 60% a v nějakých částech klidně i víc ... Někdo tu v recenzi píše že tam bylo málo "masakrů" nevím, myslím si že hlavní protagonistka toho podobu filmu musela vydržet až až... Prý málo zvratů? Náhodou, minimálně 2-3 zvraty, které jsem jako vážně nečekal přišli ... Jako celek to není nijak vyšperkovaný takže nečekat hlavně nějakou závratnou podívanou ale rozhodně to večer u popcornu nepokazí. ()

Bossi123

Musím  říct, že mě tento film velmi mile překvapil. Z kladů zmíním fakt super atmosféru, kterou umocňovala podle mě naprosto skvělá hudba, což mělo za následek, že po většinu filmu převládalo příjemné napětí. Také herecké výkony byly velmi kvalitní. Těch několik zvratů, které ve filmu nastaly, byly dle mého dobře promyšlené, divák (tedy přinejmenším já) moc netušil, jak snímek vlastně dopadne. Co se týče dialogů, ty nebyly moc silnou stránkou, nicméně asi jedinou opravdu slabou stránkou tohoto počinu. ()

benny159

Najprv som čítal knihu. Tú som zhltol raz dva. Keď som zistil, že bol podľa nej natočený aj film, musel som si ho pozrieť...pre porovnanie. A ani film veru nesklamal. Atmosféra bola vo filme vybudovaná rovnako, ako v knihe. Áno, zápletka je priemerná a jednoduchá. Nehrajú tam žiadne hviezdy. Napriek tomu film má tempo, spád a napätie. Po dlhej dobe spracovanie, ktoré sa verne drží knižného príbehu. Za mňa spokojnosť. ()

BlondJames

Při sledování tohoto filmu jsem měla pocit, jakoby mě někdo fackoval 95 minut. Už nikdy více. Za tu kameru a za to čupr lážo plážo počasí dvě hvězdy <3 ()

xxmurphyxx

Netflix klasika. Dvaja bieli exoti nemajú čo na robote, tak sa dohodnú s ďalšou bielou troskou, že čórnu jednu rozmaznanú, povýšeneckú malú piču a strelia ju na bazoši, aby mali na kurvy a chales. To ale nerátali s tým, že sa im do cesty postaví jedna vyfetovaná jeblina spolu s negrom, ako inak bývalým vojakom s licenciou zabíjať kecami, patentom na rozum a traumou z minulosti, keď ho ako inak šikanovali bieli zmrdi, lebo veď čo iné máme na robote, však že. Ak niekto na mňa pičuje, že spoilujem, tak nech sa hodí do chillu. Pokiaľ, človek nie je úplná brzda, bude mu hneď jasné vo co go a mimo to, film vyloží karty kurva rýchlo na stôl a potom sa už len snaží baviť diváka svojou porciou debility. ()

AndrewNewman

Po dvoch hororoch, ktoré balancovali na hrane odpadu som si konečne prišiel na svoje. Vcelku originálny príbeh, ktorý režisér zbytočne nenaťahuje, komorná zasnežená atmosféra, solídni a neokúkaní herci. a dobrý námet. Síce je film pomerne čitateľný a hlavná hrdinka nemusí pripadať sympatická každému, ja som bol spokojný. Ku koncu sa to zvrtne riadne brutálnym spôsobom a preto tá dodatočná štvrtá hviezda. Damien Power ako režisér má niečo do seba, nehovoriac o výbornej hudbe Marca Beltramiho a Milesa Hankinsa. ()

KolarikKing

Určitě zajímavý kousek, který stojí za zhlédnutí. S hororem to nemá nic společného, ale jako napínavý thriller to funguje. Sice to nepřichází s ničím novým, ale utíká to, má to atmosféru a nabídne to i dva zajímavé zvraty. Na druhou stranu se tu objevuje spousta nelogických momentů. Ve výsledku se ovšem jedná o lehounce nadprůměrný thriller. 6/10 ()