Ostrov

Richard (Jiří Langmajer) a Alice (Jana Plodková) se na exotické dovolené pohádají, protože Richard se chce nechat rozvést. Rozhodnou se, že odletí předčasně domů, ale jejich malý letoun ztroskotá na opuštěném ostrově, Richard a Alice jsou tak nuceni společně čekat na záchranu. Osamělí trosečníci se na tropickém ostrůvku musí postarat nejen o svou záchranu a přežití, ale také začít znovu spolupracovat a hledat k sobě cestu zpátky. (Cinemart)

Hexx

Česká verze Trosečníka přijáchala i k nám, byť alespoň byli dva a ne jeden. Kvůlima provařeným hercům z toho byla celkem solidní podívaná, nebo takhle... nenudil jsem se a s tím jsem taky do toho šel, ač scénář byl předvídaný až hrůza! ()

Kopretina002

Od filmu jsem neměla žádné očekávání a teda musím říct, že mě velmi mile překvapil. Krásná komedie, která vlastně poukazuje na takové "vážnější" téma, jak moc dokáže napáchat špatná komunikace mezi partnery. Také se mi velmi líbilo poukázání na prostředí, ve kterém se film odehrával, kolikrát jsem až hlavním hrdinům pobyt na ostrově záviděla. A až ke konci filmu mi došlo, že se tam víc jak 2 postavy ani neobjevili, o to lepší to možná i bylo. Za mě super film. ()

Fidgi_Vole odpad!

Až budu velkej, chtěl bych se živit jako českej režisér. Nenapadá mě jednodušší práce. Buď budu dobrej a budou mě živit výdělky mých filmů, nebo natočím naprostou sračku a bude mě živit Netflix, jako v případě tady tohohle skvostu. A to mám rád LangmJ ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna