Rozpolcená

• USA Shattered
Trailer 1

Bohatý a rozvedený Chris (Cameron Monaghan) sa zamiluje do tajomnej ženy Sky (Lilly Krug), lenže čoskoro sa Chris, jeho bývalá manželka i malá dcéra dostanú do pasce a s najväčšou pravdepodobnosťou ich čaká zúfalý boj o prežitie. (Arsenal83)

Trailer 1

oveckaoa

Oproti minulému filmu Na Doraz zlepšení. Bohatý chlápek co má bezpečnostní firmu si nabalí ženskou pak ho někdo zraní a ta ženská se o něho stará. On s ní plánuje vztah ona naopak plánuje s kumpány , že ho o všechno okrade do toho se namýchá jeho bejvalka s děckem a domácí té ženské, kterému dluží peníze.  Bohužel konec je plný chyb ten obraz , že odborník na  obrazy tam nechá je zvláštní, ale, že se z tama nedokáže dostat je divné přitom by nejspíše stačilo zadat třikrát úmyslně špatný kód a volala by se policie. Dále pak jako administrátor předpokládám, že   to heslo mohl změnit tak poté co unikl kdyby ho změnil ona se tam nedostane to samé platí i u ní mohla to heslo změnit a to děcko by neuteklo.   Jinak na konci jde krásně vidět, že poté co ji sekl tím cepínem nic se jí nestalo nejen, že nekrvácí , ale ani té halence co měla nic není. 60 procent ()

Morholt

Hloupoučký thriller o sociopatce terorizující tupouna, který jí sedne na lep. Prieto se ani nesnažila zažité klišé něčím ozvláštnit, takže je to předvídatelné od A do Z, ale když to tak vezmu kolem a kolem, nemohu říct, že by to byla nuda. Tak nějak je pořád se na co dívat a je celkem jedno, že občas jsou to do očí bijící nesmysly. A vyšlo to i herecky. Teď nemám na mysli Malkoviche s Grillem, ale Lilly Krug, která možná není kdovíjaká herečka, ale tady je pekelně roztomilá a k sežrání. I tak ale platí, že pokud někdo po Kidnap čekal od Prieta nějaký posun, tak bude zklamán a vypadá to, že tenhle chlap bude zaškatulkován jako režisér tupých thrillerů. Na druhou stranu mohl dopadnout i hůř. 50% ()

bourec

Nevim, ale Prietovi ty filmy nějak nefungujou. Frajer je bohatej, na žínku a dítě sere, ale hned první štěrbině by dal všechno. Jak pak mám jako divák uznávat takový hovado. Nechá se zmlátit, svázat rachitickou pindou, kterou by i vítr o 20km unesl až někam do prdele. Jsou tam scény, který se v podobnejch filmech opakujou pořád dokola. Ale já bych snad všechno filmu prominul, ale že ze strany obětí je minimum odezvy, odporu mě vážně hodně sere. Nakonec to ještě zakončej takhle pitomě. Zklamání. 40%. ()

Arsenal83

Zo zaujímavo sa vyvíjajúceho thrilleru sa stala len bohapusté prelievanie krvi, trocha mučenia, niečo sa aj odseklo od telesnej schránky. Takže nakoniec úplne bez nápadu. Koncept videný tisíckrát. Ak sa niekto čuduje, že sa tu objavil Malkovich, tak netuší, že je sám jedným z producentov, tak prečo by nevyužil možnosť nalákať publikum na svoju osobu? Lilly Krug je krásna žena, ktorej herecká kariéra sa rozbieha presne v tom osvedčenom štýle - nevieš hrať, tak sa vyzleč. Fyzické parametre zdedila po mame, ktorá tento film tiež produkovala a ktorá sa s Malkovichom veľmi dobre pozná. Veď s ním hrala hlavnú rolu vo filme Klimt. ()

kingik

Lilly Krug má plný arzenál ženských půvabů, takže není divu, že jí podlehl boháč Cameron Monaghan, t. č. v rozvodovém řízení. Sice poznal ženu svých snů, ovšem nevěda, že si domů a do života přivedl všehoschopnou psychopatku, která o jeho mužskou výbavu stojí jen naoko, se jeho dům nestane přístavem bezpečí. Z pohledu filmového času to znamená, že do půlhodiny se z ní vyloupne výstavní mrcha. John Malkovich a Frank Grillo, kteří si vzali film produkčně na starost, také viděli v jejích vnadách budoucnost. Ve filmu si rovněž zahráli, první jmenovaný manažera motelu, druhý jmenovaný jejího společníka, a těžko říct, který z těch dvou dopadl hůř. Nejlépe z toho vyšel Monaghan, protože v prvé řadě dostal za úkol tuhle krásku uspokojit v posteli. Postelové hrátky ovšem přijdou vniveč, o větší thrillerovou porci se hlásí záchranné manévry, jak uniknout šílené psychopatce z jejích spárů. O to hůř, že hlavní hrdina je po incidentu s lupičem na parkovišti, který mu způsobil zlomeninu nohy, dočasně upoután na invalidní vozík. Divák jistě zaregistruje i herečku Sashu Luss, která se ještě před nedávnem prostřílela a prokopala v její akční prvotině Anna, ovšem tentokrát má její nová role s tou předchozí pramálo společného. Tři roky od jejího sexy akčního manévrování má po boku dítě a hraje si na matku. Určitě má film vyvážený poměr erotického dusna a napětí, co se stane v příští minutě. A pořád se něco děje. Bonusem je také skutečnost, že film se nevyhýbá explicitnosti, tudíž i nějaká ta rozseknutá i odseknutá tělesná partie má ve filmu své krvavé místo. Scenárista David Loughery se ponejvíce specializuje na thrillery, co mají béčkový nádech. A má štěstí na kvalitní režiséry. Luis Prieto je jedním z nich. A ačkoliv není jeho doménou filmová tvorba, čas od času své seriálové zakázky prokládá nějakou tou filmovou odbočkou, naposledy tak učinil s Halle Berry v thrillerové jízdě Na doraz. Sexbomba Lilly Krug velmi rychle zapadla do daného konceptu a zazářila oblečená i neoblečená, přičemž tenhle thriller má všechny složky, které jsou důležité pro udržení divácké pozornosti i erekce. 10/10 ()