Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Boyd se obává, že mu došly odpovědi, když se obyvatelé města připravují na konec. Tabitha stále doufá, že děti by mohly být klíčem k jejich záchraně. (HBO Max)

Recenze (3)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Finále ponúklo zopár prekvapivých momentov, dozvedeli sme sa pôvod tajomného obrazca, navštívime istú stavbu, ktorú sme predpokladali, že vo finále navštívime a na konci sa stane niečo, čo som osobne rozhodne nepredpokladal, že sa môže stať. S finále som tak spokojný, samozrejme s prihliadnutím k tomu, že From je seriál na niekoľko sérií a neponúka tak celkové odpovede, ale iba tie čiastkové. A mňa to baví, i keď určitá frustrácia z toho, že zase treba rok čakať, tu panuje. ()

BROKEN_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Bylo jasné, že nás na konci budou chtít tvůrci překvapit a naservírovat nám zvrat podobně jako ve finále 1 série. A musím říct, že to co přišlo, jsem vážně nečekal a měl jsem na konci totální husinu. Je jasné, že From je seriál, který bude mít více než 3 série a jen tak to asi tvůrci nebudou chtít ukončit. Poněvadž pro stanici MGM+ je to zřejmě dobře sledovaný, protože je již potvrzena 3 série. A já se těším, co dalšího nám tvůrci předvedou. :-) ()

Reklama

tyna97 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak už jsem měla náběh na 5 *, bohužel, samotný závěr zklamal. Kdyby se probudili po nehodě v karavanu, na těch 5 by to bylo. Škoda. Teď zas bude další série kdo ví o čem. ()

Galerie (28)

Reklama

Reklama