Zandalee

Michael Corenblith

Kostýmy:

Deena Appel
  • Griswold

Já nevim co to mělo bejt ale rozhodně de o Cageův nejhorší film. Vypadá tu jak pasák, spí s manželkou svýho nejlepšího kámoše a maluje po ní přitom barvama. Když má depky tak naopak maluje barvama po sobě a cholericky u toho řve a podupává nohama po zemi (normálně bych se v takový situaci aspon začal smát, ale tady sem na to už jenom koukal s vážnym nechápavym výrazem a to mi prosim bylo asi 12 let). No a jako třešnička na dortu tam chvílema projede Steve Buscemi jako popelář a divně se zagebí...tohle byla vážně mega blbost.(20.2.2011)

• Indiana

Tak tohle byl opravdu špatnej film, asi vůbec nejhorší, co jsem měl tu čest s Cagem vidět. Připomínalo mi to spíš něco z Jižní Ameriky, čemu se náhodou upsalo několik skvělých herců (namátkou ještě Judge Reinhold, Marisa Tomei nebo Steve Buscemi).(26.9.2005)

• imados

Nuda, nuda, šeď, šeď. Taktéž nechápu, proč v tomhle filmu hrál Nicolas Cage. Stokrát omílané a zpracované téma milostného trojúhelníku působí naprosto vlažně, dialogy jsou bezkrevné, Judge Reinhold je strnulý a nezachrání to ani půvab hlavní představitelky. Nicholas Cage natočil a doufám, že ještě natočí spoustu mnohem lepších filmů.(25.2.2008)

• movie

Nechápu, jak mohl někdo napsat tak stupidní dialogy - kromě jiného...A kde se v tom filmu sebrala taková víceméně hvězdná elita...ještě véc otazníků!!!!(28.3.2004)

Opravdu celkem o ničem.Zachraňují herecké výkony.Hlavně Cage a nenápadný Buscemi.(17.2.2003)