Ve špatný čas na špatném místě

• USA Wrong Place (více)
Trailer 1

Frank (Bruce Willis), bývalý policejní náčelník malého městečka, se ocitne v hledáčku pervitinového krále, který se ho snaží umlčet dřív, než bude moci podat očité svědectví proti jeho rodině. Jakmile je ale ohrožena Frankova dcera, zjistí drogový král, že má proti sobě víc, než si přál. (Canal+ Action)

Trailer 1

Chicharron

Pokyn od režiséra zněl jasně: "Hele, Bruci, tu ohavnou zelenou nepadnoucí flanelovou košili za 10 doláčů můžeš zničit, klidně se v ní vyválej i po zemi, je to fuk, stejně je hnusná." A Bruce úkol splnil... Na tomto filmu je špatně asi úplně všechno - casting, herecké výkony, scénář, režie...jednu hvězdičku dávám za  kameru - občasné průhledy přes trávu zajímavé a za krajinu v Alabamě... Otázka zní, jak hluboko hrdina z Nakatomi Plaza ještě může klesnout.... ()

septic odpad!

tak tohle si upřímně zaslouží hnědého bludišťáka. Že Brumla Vylíž poslední roky hraje jen v úplných lejnech a jako by tam vlastně ani nemusel být, to se normálně ví. Tady sice hraje asi 10 minut stopáže, takže má trochu větší roli, ale ono je to vlastně jedno, protože takhle příšernou sračku aby člověk pohledal. Už v nějaké páté minutě je zcela zřejmé, že tým, který stříhal film, pravděpodobně nedokončil školu. Všechny střihy na sebe navazují stejně hezky, jako když se snažím podepsat do sněhu. Mimo hnědištáka si film zaslouží ještě další ocenění, protože takhle imbecilního záporňáka jsem teda neviděl roky. Dost možná je tento nejlepší z nejhorších. A všichni ví jakou kvalitou filmů se mučím. Dostat se takhle nízko na mém žebříčku není vůbec jednoduché. Co si ještě zaslouží komentář jsou mimořádně špatné počítačové efekty. I když pro tento film byly potřeba pouze v případě střelných ran a výtrysků krve z nich, je až do očí bijící, jak špatně je to provedeno. Tady se film skutečně dostal na úroveň Asylum. Scénář si komentář ani nezaslouží, ale je až kupodivu, kolik se za těch 90 minut objevilo ve filmu takových drobných debilit. Jakože například na místo činu dojede policejní vůz, vyleze fízl a holýma rukama sebere revolver a strčí si ho za kalhoty. Nebo třeba postava policejního kapitána je bravurně špatná. Je úplně vidět, že na filmu pracoval profík vedle profíka. A stejně jako vrána k vráně sedá, tak průjem se k hovnu lepí. Ten úžasně nahnědlý průjem zde obstarává český dabing. Jestli za tohle ti lidi dostali zaplaceno, tak to mě teda poser ()

eric88

Škoda si pamatovat Bruce v takových sračkách jako bylo tohle. Všechno špatně. Dabing CZ u nás a i kdybych na to koukal v původním znění? Willis se choval jako debil. Když někdo bude mířit na mou dceru a ja budu mít zbraň, on tu zbraň dá mimo tak mu vystřelím mozek a ne že budu čekat a nechám se střelit. To bych od elitního policisty v důchodu nečekal. Poté je tam asi další 100 věcí, kdy rozum zůstává stát. Prostě než svolit k takové roly, raděli bych šel do nejakého seriálu jako je u nás Ordinace na TV Hovna. ()

Arsenal83

Bruce Willis si svoju kariéru zakončil sériou nezmyslov, ktoré mu mali pomôcť platiť hypotéky, čím si trochu poškodil reputáciu, na druhej strane svojou účasťou viditeľne ukazuje, čo to znamená treťotriedny herec. Lebo tí ostatní okolo neho pôsobili skôr ako náhodní okoloidúci, päťkorunový komparz, možno aj bezdomovci. Záporák sa hral na tvrďáka, no nakoniec vyvolal dojem, akoby natáčal novú verziu Sám doma. Zároveň film ponúka návod, ako zvládať chemoterapiu s hustým három. ()

rublik05 odpad!

Vzhledem ke známým okolnostem by člověk asi měl mít trochu soucitu, nelze však opomenout fakt, že Bruce Willis se opět zúčastnil (o hraní se bohužel moc hovořit nedá) dalšího otřesného snímku, který snad nikdy neměl spatřit světlo světa. Ve špatný čas na špatném místě je po všech stránkách silně amatérský akční film, herecké výkony jsou vyloženě směšné, příběh nedává absolutně žádný smysl, zpracování je přímo otřesné. Tímto výtvorem by se regulérně dalo někoho mučit. Fuj, už nikdy víc. 0/10. ()

• Auto, ktoré šoféruje Chloe (Ashley Greene), keď ide k ocovi, má na volante znak Chevrolet, no v prestrihu vonku v minúte 14:47 má znak Volkswagen. (Budisovie)