Reklama

Reklama

Ve špatný čas na špatném místě

  • USA Wrong Place (více)
Trailer 1

Frank (Bruce Willis), bývalý policejní náčelník malého městečka, se ocitne v hledáčku pervitinového krále, který se ho snaží umlčet dřív, než bude moci podat očité svědectví proti jeho rodině. Jakmile je ale ohrožena Frankova dcera, zjistí drogový král, že má proti sobě víc, než si přál. (Canal+ Action)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (27)

septic odpad!

všechny recenze uživatele

tak tohle si upřímně zaslouží hnědého bludišťáka. Že Brumla Vylíž poslední roky hraje jen v úplných lejnech a jako by tam vlastně ani nemusel být, to se normálně ví. Tady sice hraje asi 10 minut stopáže, takže má trochu větší roli, ale ono je to vlastně jedno, protože takhle příšernou sračku aby člověk pohledal. Už v nějaké páté minutě je zcela zřejmé, že tým, který stříhal film, pravděpodobně nedokončil školu. Všechny střihy na sebe navazují stejně hezky, jako když se snažím podepsat do sněhu. Mimo hnědištáka si film zaslouží ještě další ocenění, protože takhle imbecilního záporňáka jsem teda neviděl roky. Dost možná je tento nejlepší z nejhorších. A všichni ví jakou kvalitou filmů se mučím. Dostat se takhle nízko na mém žebříčku není vůbec jednoduché. Co si ještě zaslouží komentář jsou mimořádně špatné počítačové efekty. I když pro tento film byly potřeba pouze v případě střelných ran a výtrysků krve z nich, je až do očí bijící, jak špatně je to provedeno. Tady se film skutečně dostal na úroveň Asylum. Scénář si komentář ani nezaslouží, ale je až kupodivu, kolik se za těch 90 minut objevilo ve filmu takových drobných debilit. Jakože například na místo činu dojede policejní vůz, vyleze fízl a holýma rukama sebere revolver a strčí si ho za kalhoty. Nebo třeba postava policejního kapitána je bravurně špatná. Je úplně vidět, že na filmu pracoval profík vedle profíka. A stejně jako vrána k vráně sedá, tak průjem se k hovnu lepí. Ten úžasně nahnědlý průjem zde obstarává český dabing. Jestli za tohle ti lidi dostali zaplaceno, tak to mě teda poser ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Bruce Willis si svoju kariéru zakončil sériou nezmyslov, ktoré mu mali pomôcť platiť hypotéky, čím si trochu poškodil reputáciu, na druhej strane svojou účasťou viditeľne ukazuje, čo to znamená treťotriedny herec. Lebo tí ostatní okolo neho pôsobili skôr ako náhodní okoloidúci, päťkorunový komparz, možno aj bezdomovci. Záporák sa hral na tvrďáka, no nakoniec vyvolal dojem, akoby natáčal novú verziu Sám doma. Zároveň film ponúka návod, ako zvládať chemoterapiu s hustým három. ()

Reklama

rublik05 odpad!

všechny recenze uživatele

Vzhledem ke známým okolnostem by člověk asi měl mít trochu soucitu, nelze však opomenout fakt, že Bruce Willis se opět zúčastnil (o hraní se bohužel moc hovořit nedá) dalšího otřesného snímku, který snad nikdy neměl spatřit světlo světa. Ve špatný čas na špatném místě je po všech stránkách silně amatérský akční film, herecké výkony jsou vyloženě směšné, příběh nedává absolutně žádný smysl, zpracování je přímo otřesné. Tímto výtvorem by se regulérně dalo někoho mučit. Fuj, už nikdy víc. 0/10. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Tak nám ten Bruce Willis zabloudil do lesa. A nenašel se kvalitní režisér, aby ho z něj vyvedl. John McTiernan zřejmě pořád bručí v base a noví režiséři to s ním neumí. Režisér Mike Burns se scenáristou Billem Lawrencem si pro něj připravili thriller, co má chabou logiku, nastrčili mu tam Ashley Greene do role jeho (nemocné) dcery, jeho ženu nechali uhořet v autě a z Bruce udělali hlídače v zastavárně. A teď už se jen překlenout přes nudný úvod k hlavní zápletce, která spočívá v tom, že se hrdina z ostrahy stane svědkem zločinu. Opravdu otřepané, leč od této chvíle na scénu nastupuje vyslaný nohsled (Michael Sirow) místního uvězněného drogového krále (Massi Furlan), který chce našeho hrdinu zlikvidovat. V lesní chatě ale narazí na jeho lesbicky orientovanou dceru v doprovodu její přítelkyně (Stacey Danger). A začne je obě ohrožovat na životě. A co myslíte, že udělá Bruce? Dorazí, nedorazí. Dorazí! Běh po lese sice za něj vezme jeho kaskadérský záskok, ovšem střílet už bude muset zvládnout sám. Logika je opravdu k popukání. Tak třeba takové střelné nebo sečné zranění. Většina diváků má problémy s pořezaným prstem při krájení zeleniny. Tady se neumírá ani po tepenném krvácení, postřelený černošský policista  (Texas Battle) má stále dost sil ke komentování svého krvácivého stavu a tak dále. A rakovinou stižená dcera se asi léčí větrovými bonbóny, vůbec totiž na ní není vidět onkologická léčba. Napětí je seskupeno do scén, ve kterých je dceři ubližováno nohsledem. To je vrchol filmu. A nějaký ten zlomek napětí se v těchto scénách dostaví. Film má četné režijní lapsy, slabou logiku, nepřekvapivý vývoj zápletky, otřepaný námět, ovšem na odpis to až tak není. Jasně, fanoušci Willise se nebudou rozpakovat napálit tomu odpad, tak to já ho ještě podržím. Naprostý průměr. 5/10 ()

Kushina odpad!

všechny recenze uživatele

Hned můžu říct, proč ten film je sračka. První věc - týpek zavolá policajty a než přijedou, tak se tam ten týpek jako rozmýšlí, co má udělat? Reálně to vypadá, že policie přijela za 20s, ale ve skutečnosti by to trvalo 20min. Mrtvý policajt střelený přímo do srdce rázem ožívá a ránu má o 10cm výš. No buď náhoda, nebo prostě další sračka, navíc fakt, že tasil zbraň ve dvěřích proti zbrani v ruce, no amaterismus. Další věc, když už donutím relativně dementního zabijáka, aby pustil moji dcera za to, že mu slíbím, že odhodím zbraň, tak to udělám? Proč bych to kurva dělal? Dcera je v bezpečí a vystřelil bych mu mozek z hlavy a solved. Jenže to by tahla sračka skonočila moc rychle, že? Potom holka běhá po lese, kde by mu utekla jak nic, kór když se týpek jak retard vracel zpátky, ale ona mu snad přijde do náruče, klekne si před něc a začne se smát :D :D Jo řekne mu, že vystřelil všech 6 ran a nastříká mu do ksichtu pepřák - super, co super už není je to, že místo toho, aby ho utlokla oslabenýho k smrti, tak začne zase utíkat a nechá ho tam, prostě by to mohlo pokračovat dál. Potom druhá bitka v domě, zase milion šancí ho zabít, i on jí ale prostě ne a ne. No uteče do auta, ale nezavře si dveře a nezakmne, lol? No potom nevystřelí zbraň, přijde postřelenej policajt do srdce, střelí ho, ale pak odhloní zrak a nechá se střelit... Zmrd vypadá, že umírá, ale neumírá a utíká. Reálně to vypadá, že je každej v tom filmu nesmrtelný ... Kurva kdo tyhle sračky vymýšlí?  Nedává to smysl. 10% ()

Galerie (52)

Zajímavosti (1)

  • Auto, ktoré šoféruje Chloe (Ashley Greene), keď ide k ocovi, má na volante znak Chevrolet, no v prestrihu vonku v minúte 14:47 má znak Volkswagen. (Budisovie)

Reklama

Reklama