Semir tentokrát slouží s Kim Krügerovou, protože Ben má setkání se spolužáky ze školy po deseti letech. Na parkovišti se stanou svědky pokusu o únos. Unesený Alonso Diaz se osvobodí, ale při útěku je zastřelen. Únoscům se podaří uniknout. Diaz byl přítelem a obchodním partnerem Nicolase Pesche, Benova spolužáka, který je také na schůzce abiturientů. Nemá ani tušení, proč měl být Diaz unesen. V jeho kanceláři se Semir s Benem střetnou se dvěma zloději, kteří při útěku ztratí harddisk ukradený v kanceláři. (TV Nova)

mzss1

|85%| (ZATMĚNÍ – 13.epizoda 14.série) Jediným menším problémem pro mě v tomto dílu byl příběh. Nebyl špatný, ale byl zvláštně pojat a mě moc nevtáhl. Záporáci byli slušní, to zase jo. Akce byla kvalitní jako vždy, takže tu je opravdu o co stát. Výborný začátek, kdy řídila se Semirem šéfová. Alespon poznala jaké to je, pač byl masakr. Jinač je tu dost přestřelek a finále je zajímavé, autobusové pronásledování, takže nápadů je tu dost. Hudba je výborná, Kay Skerra si umí s hudebními motivy vyhrát. ()