poster

Tempo

 • Kanada

  Tempo

Romantický / Krimi / Thriller

Kanada / Francie / Lucembursko / Velká Británie, 2003, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Douglas
  *

  Nevěřte filmům, které začínají koncem, tváří se hrozně neotřele a první opravdová scéna filmu je milostná. Vyleze ze nich většinou spousta nudného slovního průjmu s nevýraznými herci a mizerným scénářem. Jistě, neplatí to pokaždé, tentokrát ale určitě. Čím opravdu Tempo nedisponuje, je tempo. Příběh se sune kupředu jako šnek s obrnou, postavy jednají naprosto iracionálně, říkají nesrozumitelné věci a prožívají nepravděpodobný zlodějský příběh, který už jsme v různých variacích viděli tisíckrát. A když Melanie Griffith ani za celý film nestihne změnit výraz v obličeji a barvu hlasu, je to jen na úklonu a rychlý odchod do šaten...(15.11.2005)

 • Vito
  *

  Hodně špatná slátanina s řadou děr ve scénáři a nepochopitelných scén. V poslední třetině filmu (po kráděži mince, která je vlastně hlavní zápletkou) to vypadá na aspoň trochu zajímavý děj, který je ale zabitý nesmyslným a ke všemu i předvídatelným koncem. Podle mě škoda času, hvězdičku dávám jen kvůli pár minutám napětí a vedlejší roli Arta Malika.(23.11.2003)

 • jajinka
  **

  Podprůměrná kriminálka s nic neříkajícím dějem a s velmi očekávaným koncem...(18.4.2005)

 • Tommassi3
  *

  "Jo, to je fakt chytrý.. Vyloupíme klenotnictví, zůstaneme tady a necháme se chytit !!"(13.10.2014)

 • Maverick
  **

  Velice zajímavý film se zajímavým námětem. Příběh je sice zcela jednoduchý, ale dokáže překvapit. Příběh se nedá dopředu odhadnout, i když si divák na začátku může myslet jak bude děj probíhat skutečnost však bude úplně jiná. Ostatně jako se to stalo mně. Shlédnutí tohoto snímku však nikoho nezabije.(21.11.2003)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace