V armádě z ní vycvičili chladnokrevnou vražedkyni. Přichází ale čas opustit úkryt a před pomstychtivými zločinci ochránit dcerku, se kterou se nikdy nesetkala. (Netflix)

bonovox

Snaha JLO o akčnú hrdinky vyšla dosť zle. Film je klasickým B-čkom so všetkým možným klišé, so slabou akciou, neprehľadným strihom a aj zaporaci sú tu dosť na smiech. Plusom pekne prostredie zasneženej Aljašky. 40% ()

Kushina

Prostě takový průměrný akčňák, kde se hraje především na city mezi matkou a dcerou. Příběh vcelku jednoduchý, zápletky minimální, akce průměrná. 50% ()

esmoke

Mohlo to být zajímavé, ale ve výsledku to nefunguje. A ten konec to ještě pohřbí... JLO se snaží a jen snaha nestačí přestože má  vlasy má v pustině stále krásně umyté a načesané ;-) ()

dinzbir

Jennifer Lopez se ukázala jako schopná herečka. Příběh sice až realisticky morbidní (na konci není nic napsáno o smyšlenosti), ale o to reálnější z ženského pohledu na psychopatickou podobu současných válečných reálií. ()

Rudolf.Benes odpad!

Tak prve; se omlouvám že jsem vůbec lezu s nějakou rádoby recenzí, protože jsem u toho vydržel přesně 32 minut a 25 sekund, a za dva; spíš přicházím s vysvětlením proč se do ní její,, milovaný " Beník Afflecků na červeném koberci onehdá ostře pustil ,což neuniklo objektivům fotoaparátů přítomných novinářů a papasviní,a následném propírání v médiích a bulváru. Nejspíš jí řekl ,,co si to zase natočila ty blbá krávo a u toho se i vožral...a vlastně se mu nedivím..!!  Příběh: sekundovým lepidlem utěsnim raněnému ránu hned u srdce stlačenými prsty ale sama se nepřilepím, (výborný) samozřejmě že u toho nejsem ready, mám propíchnutý břicho ...ale bacha sem gravidní. To ale nemění nic na faktu že, porodím zdravou holčičku.Dále strávím dvanáct let v mrazivé divočině ale pořád mám vlasy jak poník od Barbie a nezapomínám ani na make up ,ten je totiž pro agentky v utajení (kór hledané) velice důležitý....(abych zapadla chápete) pak nezbytná helma na motorce pro kaskadérku .. páč sama neumím jet ani na kole...no a samozřejmě nezbytný ale velmi účinný boxing do lehce chycené kořisti co by ji nejspíš v reálu zabil flusnutím. .. končím s Netflixem ...!! Kdo vymýšlí tyhle hovna by se nehodil ani na Novu do Ulice .. ..lidi,povstaňte, pojďme do ulic,takto to dál nejde, vždyť oni z nás dělají úplný ovce.. Sranda samozřejmě ale jedno heslo bych měl.. Chceme vrátit prachy, Vraťte nám prachy !!! :) 0/💯 ()

Tadas

Když jsem viděl první hodnocení, bál jsem se na to vůbec podívat, aby to nebyla ztráta času.. No, ale nakonec to nebylo vůbec špatné a dokonce bych řekl, že i trochu nadprůměrný akčňák. Trochu mi to místy připomínalo seriál Noční agent, ovšem co se týče kvality a propracování příběhu to na něj nemělo. 60% ()

Polux

4/10 | Stará dobrá netflixovská klasika posledních pár let. Relativně zajímavá premisa, velká nebo bývalá velká hvězda v hlavní roli, slušní herci (Bernal, Fiennes) ve vedlejších rolích, kteří ovšem buď nemají co hrát, nebo mají ve filmu příliš málo prostoru, průměrný audiovizuál, ve světlých momentech rutinní a ve všech ostatních neschopná režie, miliónkrát viděný děj, který ničím nepřekvapí a ničím nezaujme, zato příběhové klišé trousí na každém kroku, cestování po exotických lokacích, nudná sterilní akce, jejíž úroveň převyšuje leckterý seriál a ani stran jejího množství nejde o žádný zázrak, polovičaté nebo rovnou nefungující pokusy o budování vztahů mezi postavami (skoro hodinu trvá, než se matka s dcerou dají dohromady a začnou řešit obvyklé vztahové klišé "hledání cesty k sobě navzájem") a obecně nějaké to drama, pokulhávající napětí a atmosféra, přestřelená dvouhodinová stopáž a samozřejmě žánrové zasazení dle současných trendů, ideálně třeba populární škatulka "velké holky s velkýma bouchačkama" (jak to, že tyhle čím dál tím početnější filmy stále ještě nemají vlastní žánrové označení?). | Lopez po fyzické stránce zvládá roli bez větších problémů, po dramatické stránce je to už o něco horší (scénář a režie jí nejdou nijak zvlášť naproti), ale stále se pohybuje v mezích průměru a patří k tomu lepšímu, co film nabízí. Vše ostatní je za ní bohužel značně pozadu a to včetně faktoru celkové zábavnosti. Zkrátka další typické spotřební zboží streamingového giganta s omezenou zárukou kvality v řadě. | PeZet ()

sh4ris

Jestli Fiennesovi, Bernalovi a koneckonců i Lopezové někdo vyhrožoval smrtí, pokud by nehráli v tomto braku, pak to je jediné možné vysvětlení, proč film vzniknul. ()

mdf

Co tohle bylo za grotesku s tetou Lopézovic?Potřebovala nějakou škváru,nebo se chtěla jenom zase ukázat?Jí jsem nevěřil nic,ani že upadla ve sněhu,praštila se o šutrák a pak si nahodila rameno,hlavu,nohu,mozek atd.Zábavnost se rovná asi jako TV Barrandof. ()

ZuziBoss

Ač mi Lopezka nevadí v těch romantických kejdách (to je aspoň odpočinkové), tak tohle byl opravdu propadák. I jsme se zasmáli… a nejenom scéně s motorkou (jak naskakuje dcera), ale vlastně vše ostatní bylo taky absurdní 😂 ()