Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

V armádě z ní vycvičili chladnokrevnou vražedkyni. Přichází ale čas opustit úkryt a před pomstychtivými zločinci ochránit dcerku, se kterou se nikdy nesetkala. (Netflix)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (125)

warrenur 

všechny recenze uživatele

Neohrozena a silna zena reprezentovana najvhodnejsou a len jedinou moznou, Lopezovou. :) Ta plna sebaobetovania a nesmierneho odhodlania bojuje voci nepriazni OSUDU. Predstavte si, ze tieto dve vety nahlas uvedie dramatickym hlasom Miso Hudak a mozete si sadnut s polovickou na gauc pocas nedelneho popoludnia a v pohode si zaspat s bruskami naplnenymi nedelnym obedom. :) Naivna blbost. Ale ak ste z tych, co popijaju pri filme alkoholicke napoje, ci daju brcko, mozno zvladnete. Pozitivne vnimam jedine "slohnutie" pesnicky Massive Attack - Angel a peknu prirodu. Scenar stoji za prd. Reziserku Niki Caro vsak rozhodne nezavrhnite. Ma na konte rezijne kvalitne filmy, ako napriklad North Country (2005), ci The Zookeeper's Wife (2017),  takze kuknite trebars radsej tie. 30% Neodporucam. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele

Podobných filmov tu už bolo a pravdepodobne ešte bude neúrekom, tentokrát Netflix svoju korektnú latku držal relatívne pri zemi, jedna staršia žena a jedna mladá sebavedomá slečna s úplným prehľadom vybijú gang zlých bielych ujov, ktorí na prekvapenia nehovoria ruským prízvukom. Netflix má predsa len lepšie zdroje ako Steven seagal, ktorý musí zachraňovať unesené dievčatá z rúk pašerákov v Rumunsku, Matka nebol úplne zlý film ale ako zvyčajne to s minutážou prestrelili, mohla to byť celkom solídna 90 minútovka, ale na ich pomery aj tak ide o jeden z o niečo lepších kúskov, 50% mi príde pomerne krutých. ()

Reklama

Prochy38 

všechny recenze uživatele

Na "Aljašku" se moc pěkně koukalo, ono se špatně teda nekoukání ani na J.Lo. Ale... ale dyť to je pořád dokola. Tento žánr je poslední roky snad to, co potřebuje splnit každý, kdo už má malinko jméno. Ano, povedené, i originální prvky, ale nějak mi to celé nesedělo. Málo propracované a myslím se to bralo naprosto zbytečně moc vážně. Zklamání ani ne, ale nadšení sotva. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Jennifer Lopez akčně naladěna, vycvičena a vyzbrojena silným mateřským pudem. Má dosud nevyřízené účty se zabijáky. Její holčička jí byla odebrána bezprostředně po porodu a dána do pěstounské péče. Neznaly se dvanáct let. A bojovně rozlícená matka chce svoji dceru zpět! JLo dělá na své akčně příbuzné kolegyně Angelinu Jolie a Charlize Theron dlouhý nos. V rychlosti si přepočítává vrásky na vyžehleném obličeji, depiluje se, s manželem Benem Affleckem společně vybírá vhodné termo prádlo na Aljašku, kde se film částečně odehrává, a hlavně zatíná bojovně pěstičky a cídí rozličné střelné zbraně. Když ve filmu hraje božská JLo, zbytek ansámblu jaksi divák vnímá tak nějak napůl. A přece by to bez těch záporných postav tak docela nešlo. Psychopatická kreace Gael Garcíí Bernala dostane jen minimum prostoru. Jeho kolega Joseph Fiennes podstoupí znetvoření obličeje od ohně a pokouší se vyrovnat démoničnosti svého bratra Ralpha Fiennese. Film nasadí dramatické tempo, má ale i své sekvence pro vydechnutí. Scénář dodala trojice, která umí napsat i ambiciózní snímky. Peter Craig zabodoval novým Batmanem. Andrea Berloff v minulosti také koketovala s akčními snímky, nejprve uhnala do hlavní role filmu Ve jménu krve Mela Gibsona, pak naverbovala Jamieho Foxxe do Hry o všechno a ženskou akční záležitost Pekelná kuchyně svěřila do hereckých osidel Melissy McCarthy, Tiffany Haddish a Elisabeth Moss. Takže scénáři tentokrát stačilo dobré herecké obsazení. Všechno ostatní už bylo v rukou zkušené režisérky Niki Caro, která plynule z dramat přešla do akční polohy, ve které nadále setrvává a svědčí jí to. Podařilo se jí natočit svěží akční thriller, kde akce není vyloženě revolučně pojata, je celkem rovnoměrně rozeseta a divák může žasnout, jak žena po padesátce se umí účinně bránit známkám stárnutí. 10/10 ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Jednoduchý a predvídateľný akčný scenár s dobre známymi prvkami. Zachytenie vzťahu medzi matkou a dcérou, ktoré sa nevideli dvanásť rokov, je spíš povrchné ako intímne alebo dojímavé. J Lo stále má skvelú kondičku a bolo vidieť, že k práci pristúpila zodpovedne. Jej skalní fanúšikovia si to určite ocenia. P.S.: Niki Caro v minulosti už dokázala, že dokáže točiť dobré filmy. Tento však patrí medzi tie tuctové, podpriemerné. Osobné hodnotenie: 62% (**)  ()

Galerie (470)

Zajímavosti (4)

  • Dve scény z traileru: scéna, kde Jennifer Lopez cvičí zhyby a scéna, v ktorej ide hore schodmi v oranžových šatách, sa do finálnej verzie filmu nedostali. (Arsenal83)
  • Natáčanie sa začalo vo Vancouveri 4. októbra 2021. 11. januára 2022 bolo natáčanie pozastavené z dôvodu rozšírenia COVIDu medzi štábom, obnovilo sa potom 25. februára. V marci 2022 sa natáčanie uskutočnilo na španielskom ostrove Gran Canaria s využitím starého mesta Las Palmas de Gran Canaria ako mesta na Kube. (Arsenal83)

Reklama

Reklama