Chow (CHOW YUN-FAT) se snaží žít slušným životem - jak to jen u vyhazovače v bangkokském nočním klubu jde. Jeho přítel je ale v průšvihu: má dluh u lichváře, u kterého se dlužit opravdu nevyplácí. Aby ho Chow z problému vysekal, naplánuje s místními mafiány přepadení kamionu s pašovanou municí. Ale při akci se má stát jedna věc, o které Chow neví - má při ní zemřít. Boj o život a čas odplaty nadchází... (oficiální text distributora)

haj

Starej dobrej Hong Kong, ne jako většina těch vyměklotin, co se tam natáčejí dneska. Chow Yun-Fat je jako vždycky skvělej, stejně tak Simon Yam. Krom toho jsme dostali možnost zjistit, že Ringo Lam umí natáčet nejen špatný filmy s van Dammem (i když Max. riziko tak špatný není), ale i filmy, kterými se inspirovala řada dalších režisérů, včetně Tarrantina. Jinak doufám, že čeští distributoři budou takhle pokračovat dál. ()

JohnSmith

Jeden z nejlepších filmů Ringo Lama,ale ať se snaží jak chce i s pomocí Chow Yun Fata, na Johna Woo prostě nemá.Akci chybí elegance, která je tu nahrazována brutalitou a rychlostí,což není špatné,ale není to ono. ()

liuk

Znáte hru na Segu Mega Drive jménem Streets of Rage? Tak tohle je filmová verze. Všichni se tam mlátí hlava nehlava vším možným co někde seberou, ale i na střelbu dojde. Okolí bitek je přesně městské - jak to mám rád: např přístav, strip bar nebo prostě a jednoduše ulice. Všichni jsou hrozní drsňáci, ale ten největší může být jen jeden. Si nemůžu pomoct, ale je to lepší než Killer, kde jsem té vážnosti nevěřil ani mák. Tady se objevuje, když se třeba hlavní hrdina stará o psíka rodiny, jejichž smrt způsobil. Takže asi tak. ()

Pecival

Od filmu, který se jmenuje v Angličtině Full Contact bych si představoval více než dva souboje (ikdyž poměrně slušné) a pár přestřelek. Snaha o drsnou krimi atmosféru podsvětí se imho příliš nepovedla takže ve výsledku poměrně nudná záležitost a i Chow Yun-Fat mě nechával poměrně klidným. Možná mám radši HK zběsilé akce co se neberou příliš vážně, než takto temně pojaté kousky, těžko říct...ale k dobru je určitě nutno přičíst, že se autoři nebáli krve a občas to slušně zachlístá :) ()

solskjaer

Ačkoliv do Killera to má docela daleko, stejně hodnotím tento film hodně vysoko. Yun-Fat Chow je prostě supetřída a jsem přesvědčen, že bez něj by byl Full Contact jen béčkovým filmem o kung-fu. Plný počet film nedostane, neboť konec se mi zdál až moc otevřený a hodně zvláštní. Jinak ale zcela bez problémů! Lepší 4! ()

sedm.1

Pro mě nejlepší Chow Yun-Fat!!!Ani v Hard Boiled,ani v The Killer,ani v A Better Tomorrow nebyl víc cool,víc naštvanější a víc drsnější.Navíc výborný příběh,akce,ať přemítám jak chci,opakuji,pro mě top Chow Yun-Fat!DOPORUČUJI!!! ()

Tadzi

Skvělý zážitek, skvělý akční film a především - Chow Yun-Fat tak, jak ho žeru - bez amerických rádobyhrdinských slátanin... ()

maty39

Ringo Lam je magor, který k smrti nesnáší své hrdiny. Podívejte se na pár jeho starších filmů a zjistíte, že Ringo Lam dokáže svého hrdinu protáhnout očistcem a pak mu ani nenabídne klasický hollywoodský happy end. Ringo Lam se soustředí především na příběh a vztahy mezi jednotlivými hrdiny a okolním světem. Akční scény využívá především k vykreslení utrpení a brutality svého filmového světa. Hrdinové jeho filmů (a to nejen záporáci) jsou většinou slušní magoři a když ne zrovna magoři, tak žádní andílci, kteří se pohybují minimálně na hraně zákona. Většina z výše zmíněného platí i pro Lamův Full Contact. Ve Full Contactu se Lam zaměřuje na vztahy mezi jednotlivými hrdiny. Nic není černobílé a každou minutou se vztahy mezi hrdiny posouvají směrem ke konfrontaci. Akční scény tak nejsou ani tak následkem dějových zvratů, jako spíše vyústěním a vyřešením vzájemných vztahů. Dějová linie je tak zoufale neoriginální, ale atmosféra je velmi dusná a strhující. Nikdy nevíte, co s kterou postavou bude, ale víte, že z tohoto nikdo nevyjde s nějakým vítězným pocitem. Samotné akční scény jsou velmi povedené a zručně natočené. Je pravda, že Lam není Woo. Akční scény jsou kratší, neklade se důraz na efektní choreagrafii a bodycount je na hong kongské filmy velmi umírněný. Prostě se musíme smířit s tím, že Lam netočí akční filmy, ale drsné kriminálky, které okoukal především z francouzských vzorů. 90% ()

Hapretor

Ach jo, to byla teda ptákovina. Jednotlivý herci tady hráli vtipně vyprofilované postavy. Takže pobavilo. Ale akce stojí za hovno. Je přehnaná, nereálná, a nemá ani náznak parodie. Vypadá to, že to tady Lama myslí vážně, takový rádoby John Woo - ale nejde to. Na zabití času ovšem dostatečné. ()

kubal18

Moc originální zápletka to sice není, ale tento nedostatek úspěšně kompenzují nadupané akce a efektní bojové scény. ()

Likan7

Celý film se mi smrsknul jen na nesnesitelnou nymfomanku, kterou bych zabil (jo, zabil) po deseti minutách a homosexuálního záporáka. Ringo Lam je děsný režisér, a tady nemá ani scénář, který by to dokázal skrýt. Jen tu brutalitu...a nymfomanku... ()

Looka

Asijská variace na Přání smrti. Chow v roli nemilosrdného mstitele vypadá chvílemi sice trochu směšně, když se snaží tvářit jako největší machr na světě, ale takové "herectví" už k HK filmům patří. Banda záporáků je opravdu k sežrání. A dočkáme se i tradičního krvavého humoru s probodnutou pokladní. ()

Mincek

Akcna snimka 90 rokov, ktora nezaostava drsnosti nic dlzna, dej ma spad, CHOW YUN FAT je asi v najlepsej forme, Od najvysieho hodnotenia ma odradil iba jednoduchy pribeh, ktory bol sfilmovany snad uz milion x. Bavil som sa aj po stranke komedialnej, nie, komedia to ani zdaleka nie je, dockate sa vsak nadpriemerneho poctu hlasok, ktore su casto naozaj vydarene a vtipne. ()

Black3R

Yun-Fat Chow si teraz u mňa ale riadne šplhol! A asi je to jeden s prvých filmov kde použili spomalené letiace guľky ;) ..... 90% ()