Reklama

Reklama

Black Books - Série 2 (2002) (série)


Pozdrav slunci (S02E05)

(epizoda)
  • Velká Británie Hello Sun

Obsahy(1)

Fran se pokouší napravit si karmu podle rad své ezotericky založené kamarádky Evy. Bernard mezitím nachází stále více důkazů, že je Manny šílený a potenciálně nebezpečný. (Česká televize)

Recenze (7)

honajz2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak skvělý námět, ale tak nedotažený a nevyužitý. On teda do jisté míry povedený je, ale moc jsem se u toho nebavil. Zatím nejslabší epizoda, která ale i tak není vůbec špatná. Silné 3* ()

Reklama

chrispe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

,,Dost! Končím!" - ,,Končíš každej den. Jdu si orazit. Navrhuju, abys požádal o opětovné přijetí, a za půl hodiny udělej pohovor sám se sebou. Vem si pro pruhovaný kvádro, jak v něm máš velkou prdel!" ()

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tenhle díl mne z této série pobavil nejvíc. Možná proto, že mi připomněl jeden díl Comebacku o motivačních CD, nebo proto, že něco o józe vím, takže mne bavilo sledovat to uvědomování si svých osobností, krátkodobé nápravy a návraty ke svému starému já. Hromada skvělých gagů (nemluvná psycholožka, tanec s kuřetem. "Co bylo to malé barevné? Zelenina." a další a další). Jak si Manny upravuje jídlo na talíři mi pak něco - v dobrém - připomnělo, ale to je spíše soukromá věc. ()

Reklama

Reklama