Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Nová verze filmu ze 70. let s Budem Spencerem a Terencem Hillem, ve které se po pětadvaceti letech znovu sejdou dva bratři, aby se přihlásili o otcovo milované vozítko. (Netflix)

Videa (2)

Trailer

Recenze (56)

Robbi odpad!

všechny recenze uživatele

Jsou filmy, za které by se mělo trestat doživotím. Tohle je jeden z těch případů. Nejhorší je, že to asi někdo myslel vážně a ne jako parodii na sebe sama. Nefunguje nic, všechny scény jsou jako kdybyste z poctivé kvalitní restaurace sklouzli do zaplivaného bufetu šesté až osmé cenové skupiny. Trapně až lacině působí i prostředí, všechno odbyté, ploché. Postavy působí drasticky amatérsky, výraz nic, bohužel ani vyčpěle a rádoby tajemná chmatačka Alessandra Mastronardi je jen nutnou a povinnou úlitbou kvótě feministického hnutí. Měl bych jedno neskromné přání - aby všichni účastníci původního filmu vstali z mrtvých a seřezali do "skutečného konce" ty, kteří pošpinili jejich památku. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Je tam všetko, čo by v správnej Spencer/Hillovke malo byť (bitky, naháňačky, pekná bugina a pokus o chytľavý motív), ale nič z toho nefunguje. Hlavne z humorom to je veľká bieda. Nezasmial som sa ani raz. A to najhlavnejšie sa absolútne nevydarilo. Kasting. Tí dvaja medzi sebou nemajú žiadnu chémiu a ani sami o sebe nemajú charizmu. Nepoznám tých hercov, takže neviem, či to sú ostrieľaní komici, ale podľa tohto filmu im komédia nejde vôbec. Stále si myslím, že by aj dnes mohol tento štýl komédie fungovať, ale to by ho museli natočiť kvalitne. A to nie je prípad tohto filmu. Tak snáď len za technickú stránku a za to, že sa to pokúsili dejovo napojiť na originál, dávam aspoň 1*. ()

Reklama

Untentrauer 

všechny recenze uživatele

Je třeba hned na začátek uvést, že jde o pokračování, kde štafetu Buda a Hilla převzali jejich filmové "děti". A tak si to musíte říkat a opakovat po celý film a snažit se nehledat mezi nimi podobnost. Jsou to jejich děti, jsou to jejich děti, vždyť to jsou jenom jejich děti....Já vím, nejde to! Mohli si odpustit snahu udělat za každou cenu z Budova (Edoardo Pesce) syna stejnýho tvrďaka, jako byl Bud. Nemuseli mu říkat "špekoune", když nemá žádnýho banďoura. Jinak si umím představit, že bych si na něj zvyknul. Ovšem to se nedá říct o roli a celkově osobnosti, kterou stvárnil (Alessandro Roja) tedy Hillův "syn". Je to tak protivný, nesympatický člověk, že ho prostě nemůžete mít rádi! Navíc mu dali zrzavé vlasy? Prostě zde casting naprosto selhal. Tenhle člověk by celkově neměl nikde a nic hrát. Dvojice pak společně působí křečovitě, jsou k sobě navzájem zbytečně násilnický a Roja hraje spíš blba, než mazaného vysmátého chytráka. Ve filmu hraje i (Alessandra Mastronardi) moc pěkný ženská v roli cikánky, která jí perfektně sedne. Záporáci jsou taky dost dobře obsazení zvlášť pak vůdce motorkářů (Massimiliano Rossi) je to prostě skvělá figurka. A teď to hlavní - rvačky. Tento film vyvrací keci blbů, kteří filmy s duem SaH brali jen za pouhé fackovačky. Proč? Protože i to se musí umět! SaH měli tu výhodu, že hráli většinou se stejnými kaskadéry a tak byli sehraní. Tady to prostě drhne a není to zábava. Takže opakuji, že není snadné dát facku tak, aby to pobavilo a ještě těžší je ji přijmout. Rvačky zde jsou spíš nudné. Nicméně je tu i pár zábavných, úsměvných scén. Songy, který jsou okopírované z původního filmu jsou skvělé, ale veškeré ostatní jsou velmi špatné a k filmu se vůbec nehodí! Pokusy kde se Pesce snaží zpívat jsou vtipné dokud se tam neobjeví Roja....Na závěr chci říct, že při sledování filmu jsem si uvědomil, že to není tak špatný, dokonce to není ani špatný nápad natočit pokračování. Jenže by se to dalo a hlavně se to MĚLO udělat mnohem líp, zejména casting zde pokulhává. Byla by to moc pěkná vzpomínka na SaH, která by si jistě našla mnoho nových fanoušků. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Vzdy som rozmyslal - uz roku 1998 , ci vznikne niekedy Suda a Licha 2, napokon Spencer mal vtedy malo, len 69 rokov. Teoreticky  by to zvladol este roku 2008, no nic z toho. Teraz, ked vidim Altrimenti ci arrabbiamo 2022, uz verim kludne tomu, ze o par rokov vznikne Suda a Licha 2. Sak ked sa kurvia uspesne filmy, treba  v tom podla niektorych ludi pokracovat  15 % ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Moderná verzia dnes už kultového filmu, ktorý v kariére dvojici B. Spencer / T. Hill znamenal míľnik. Bohužiaľ, výsledok vôbec nie je dobrý. „Remake“ síce s radosťou zapožičiava známe scény z klasického filmu a tvaruje ich na svoj tvár, ale tie pointy alebo dialógy sú v podstate nefunkčné. Hlavné postavy (podobne tie vedľajšie) nemajú takú charizmu, ktorú mala známa dvojica Spencer / Hill. Film, ktorý v tejto forme a kvalite by nemal vzniknúť. Keď máte možnosť, tak si spuste pôvodnú verziu, ktorá aj dneska má takú silu, o ktorej tento „remake“ môže len snívať. P.S.: Netflix – (opäť) vedľa. Osobné hodnotenie: 58% (*) ()

Galerie (41)

Reklama

Reklama