Likvidátor: Znovuzrození

• USA Eraser: Reborn (více)

Šerif pracující v přísně tajném programu na ochranu svědků a manželka šéfa mezinárodního zločineckého syndikátu musí spolupracovat - a vzájemně si důvěřovat - aby se zachránili a vyhnuli se ještě většímu problému. (HBO Max)

Arsenal83

V pôvodnej verzii ten kalifornský exguvernér niečo zlikvidoval, to som si istý, ale ten Sherwood, asi potomok Robina Úda, tu zlikvidoval len ten film. Samozrejme na tú Žaky-Laj z pekingskej štvrte v Toronte sa dalo ešte pozrieť tak previnilo, heterácky, ale tie kreslené zvieratká to bolo za akým účelom? Už chýbal len medveď Balú, ako tam pikuje svojho tryskáča. ()

johnsnow

No videl som lepšie veci, videl som horšie veci. Už pôvodný Arnieho film trošku doondievali tie futuristické zbrane, ale inak sa to dalo. Tu skrátka herecké výkony neboli nič extra a aj tie CGI tvory nechápem (hroch sa ešte dal ale ten nosorožec bol fakt o držku). Avšak akcia odsýpala, bola slušne krvavá a dokonca sa tu kilujú všetky rasy, čož je v dnešnej PK dobe dosť prekvapivé. ()

majo0007

Keď to dokážete dopozerať so zdravým rozumom (príklad - americká... nevím čo, strieľa v Africkom CapTowne v banke so samopalom... preboha, to by bola Tretia Svetová vojna) budete "erased"! Nosorožec bola "špička" súčasnej CGI! Jako naozaj...?! Akcia sa dala, na ozajstných hercov nemali, zobrali nesympatické polená. Fail jak sviňa, neviem čo si od tohto štúdio sľubovalo... Samo o sebe Eraser s Arnoldom stál za PRD! ()

mata77

Béčkový akčák, ktorý som pozrela na dva razy. Akčné scény mali nečakane solídnu choreografiu a strih, herecky to tiež nebol úplný prepadák. Škoda, že scenár chvíľami pripomínal výcuc z pár iných filmov a réžia dovolila hneď niekoľko odfláknutých nástupov hercov na scénu. Budem sa tváriť, že som toho hrocha a nosorožca nevidela, celkový dojem potom hodnotím na 45%. ()

iXtr3m3

Dve hviezdy z prižmúrenými obidvoma očami. Kopírka slávnejšieho a totálne aj na dnešnú dobu vypeckovaného a nahláškovaného akčňáku tu z drevenými hercami, lacnou výpravou a CGI na úrovni horšej ako v Eraserovi s Arnoldom? Keď to tak čítam po sebe, tak fakt aj tie dve hviezdy sú veľa, ale budem dobrák a neznížim to na jednu. ()

• Napriek americkej produkcii mal film premiéru v nemeckých kinách 31. marca 2022. V USA bol odvysielaný až 7. júna 2022. (Arsenal83)
  • Film mal byť spočiatku pokračovaním Likvidátor (1996), až neskôr bolo rozhodnuté, že pôjde reboot. (Arsenal83)