Krysy: Noc hrůzy

• Itálie Rats - Notte di terrore (více)

Nejslavnější krysí horor z dílny Bruna Matteie. Tisíce rudých očí a ostrých zubů jako mor likvidují poslední obyvatelné místo na Zemi. Sto let po jaderné válce, která zpustošila Zemi, nachází skupinka přeživších opravdový ráj. Ráj s živými rostlinami, pitnou vodou a dostatkem jídla. Ráj, ve kterém je však cosi shnilého. V noci vylézají ze svých děr právoplatní majitelé – krysy. Tisíce a tisíce nenasytných bestií pustoší úkryt a po jednom likviduje jeho obyvatele. Ti se i přes nevelké naděje na úspěch rozhodnou přesile hlodavců postavit v posledním boji. Skupince přeživších začíná mezi krvelačnými zabijáky opravdová noc hrůzy! (oficiální text distributora)

megan017 odpad!

No co si budeme povídat...Italie+horory...to fakt nejde dohromady. Taková totální žumpa hororové filmografie se vidí opravdu často, ale tohle je snad ještě horší, než Hrůza na jevišti, nebo Černá kočka. Parta rebelských motorkářů, co přežili nějakou Apokalypsu si jen tak jezdí, "užívají si" mezi sebou a jsou opravdu "drsní" jako otupená žiletka. Co mě opravdu dojalo, byl ten konec....Krysočlověk ve skafandru. ()

MFloyd odpad!

Tohle byl ten nejnudnější horor, co jsem viděl. Když už někdo natočí blbej film, ať je aspoň vtipný a pak si užívám tu blbost, se kterou Vás chtějí režiséři/scénáristi dostat. Tady to funguje jen chvíli. Pak přijde dlouhá esence blbosti dialogů, hrozně nebezpečných zlých děsivých krys, které prostě jsou a lezou, nic víc. Jo a pak se jedna krysa zblázní, jako spiderman se přilepí na jednoho z primitivů a kousne ho! Pak, aby vše vypadalo dost hrozivě, někdo z komparsu vezme kýbl s krysami a na hrdinu ho vysype. Takže když shrnu "příběh" pár lidí na motorkách a v čemsi na kolečkách s kulometem se vydá do neznámého města, jdou do budovy, kde lezou krysy a všichni říkají "Hele krysy" a jdou dál. Najdou jídlo a pak se jdou vychrápat, aby přišli na to, že jsou tady "Krysy" co lezou "Oooo bože". A pak začíná pomalá, příšerně nudná sekvence kde lidé umírají, protože jsou v budově s krysami a občas je krysa napadne. Vyzdvihl bych jednu scénu. Tu kde se výprava jdoucí pro vodu dostane zpátky k zabarikádovaným dveřím panem Vévodou, protože je prostě nechce pustit. Skupinka tedy ve smrtelné chvilce buší na dveře, ať otevře protože "těch krys je milion. Jsou úplně všude. Všichni tady chcípneme." a mezitím krysy lezou asi 5 metrů od nich, aniž by se o skupinku zajímali. Prostě tam jsou. No a když už je situace tak vyhrocená, že krysy ne a ne zaútočit, tak Kurt vezme pochodeň a jde je zahánět, zatímco těm krysám je to tak u prdele, že si ho ani nevšimnou. Myslím že to shrnuje celý film, protože tohle je tam pořád. Není co pochválit, ani co bych řekl, že to jde. Všechno špatně a proto odpad! ()

Bigfuckman

Ultra blbost se super ultra low tricks. Stupidní chování rádoby herců. Jestli sem se něčeho bál tak to, že film bude trvat déle než je u takovýchto stokou proplouvajících děl zvykem. Je to opravdu kravina na ntou a finální rozuzlení je snad ještě blbější než celý film. Snímek dle mého aspiruje na top 20 nejhorších filmových počinků. ()

warhammer odpad!

Demence zachvátila svět! Je vůbec v lidských silách natočit tak strašnou sračku?! Od doby kdy jsem tenhle film viděl trpím psychotickými poruchami, bludy a halucinacemi. Dále nastaly problémy s chováním ve společnosti, vandalismem, nedokončováním myšlenek, náměsíčností a sexuální zdrženlivostí. ()

Dr.Loomis

Celkem slušný postkatastrofický horůrek. Nebýt toho konce s tím velkým Micky Mousem dal bych možná ješte jednu hvězdu navíc. ()

moviefan4

Za mňa rozhodne 5*. Už len za tú nostalgiu. Si pamätám keď som tento film videl v 7 rokoch cez leto u sestranice. Mega sa mi to v tedy páčilo a chcel som aby mi ten film nechala. Jej sa ten film nepáčil tak som ho nakoniec dostal. Keď som prišiel domov tak som ho asi 2 krát za sebou pozeral. A na druhý deň to isté. Úplne mi z toho šibalo a zanechalo to vo mne hrozne veľa spomienok. Preto aj keď sa na to pozrem teraz a vidím aký je ten film zlý nemôžem mu dať odpad. Proste je to pre mňa až velká nostalgia a mám na ten filn dobré spomienky. Keď som film pozeral dnes znovu tak už som celú uvodnú scénu vedel na spamäť. Proste pre mňa nostalgický film. ()

Menace odpad!

Dam odpad.Ale film ma svoje kuzlo.Mne v tom filme bolo najviac luto tych krys,ked ich sypali na hercov.chuderi boli uplne vystrasene.Vsetky utekali prec nez aby tych debilov zacali zrat. ()

Carnosaurus

Na to, že se jedná o dílko Bruna Matteie, jde o poměrně zábavnou podívanou s krysami. Scházelo mi víc brutálních scén a celková absence atmosféry, ale to už bych chtěl asi moc. ()

JesterKruger odpad!

TAK TO TEDA NE!!!! Ve filmu jsou upalováni potkani (Krysy norské), ne jako efekt, ale jako opravdoví. Ten režisér by si měl zasloužil něco horšího!!!! Nejprve mu nakopat do zadku, pak ho nechat připoutaného a 10 000 000 hodin ho nechat očichávat shnilé tvarůžky, pak mu vrazit do koulí, a nakonec ho hodit do toho nejhoršího vězení, kde jeho postel by měla být z těch nejsmradlavějších stolic. Potkani jsou miláčci, a nic takového si nezaslouží. To by mě zajímalo, jaké by to bylo tomu režisérovi, kdyby on byl krysa (potkan)a zažil by upálení. Každý kdo tu píše, že tenhle film je tak hloupý až je dobrý, tak ho nenávidím, ale pojďme k filmu. Herci jsou tak akorát, a děj není žádný můj šálek kávy. Jacísi primitivové přišli obnovit obyvatelstvo, ale krysy začnou ty lidi požírat. Jak zajímavé. Celkově by ten film nebyl pro mě nejhorším filmem všech dob, ale ani tak by se nevyšplhal někde na 50%, Jelikož ten děj je naprosto k ničemu. Museli by navíce zabrat na hercích, a NEUPALOVALI OPRAVDICKÉ POTKANY (KRYSY). A když už vlastně mluvíme o krysách, já vím, že tohle asi není dobrý nápad srovnávat s animovaným filmem, a i když se na animované filmy nekoukám až na Simpsonovi, Futurama, a některé seriály ze Sonicem z mého dětství jako nostalgie, a kdyby mi někdo řekl, ať si vyberu mezi touto stolicí a Animovaným filmem Ratatouille, tak si pustím Ratatouille. ()

Dr.SMoG odpad!

Tento film je opravdu nehorázná ptákovina. Není lehké natočit horor o krysách, ale když už to musí být, tak alespoň bez herců co přehrávají jak v pornu, bez naprosto stupidního scénáře a nesmyslných dialogů. Herci si protiřečí a v každém záběru se chovají naprosto jinak, a sledovat několik ječících ženských opravdu nestačí na dobrý horor. Bylo utrpení to dokoukat. ()

Chizkiyahu

Ve jménu lidstva, otevři dveře! Příběh o partě lidí, co mají pětizbraň a vystřelí jí jenom, aby zabili kamaráda. Bruno Mattei zas někde na ulici sehnal partu šlapek a úchylů, rozdal jim převleky a trubky s hřebíky a dal jim peníze, aby na sebe nechali házet krysy a řvali u toho. Na to jak je to naprosto pitomé, je to velmi, velmi zábavné (takovým tím WTF způsobem). Mezi nepřátele ve filmu patří: krysy, lidi explodující krysami, ženské co vám nedají dvakrát po sobě, okna a krysy. Mezi přátele patří: Kurt, Video, Lilith, Lucier, Bůh, Tauro, Čokoláda (najděte mezi jmény postav černošku) a nějací další lidi s míň cool jmény. Moc se mi líbí režijní kontinuita, e.g. že chlap kterého zapálí plamenometem doutná v záběrech ještě dlouhou dobu. A na závěř přijde transcendentní plot twist, který tomu nasadí korunu. Škoda za roztahaný prostředek, jinak by bylo 5 hvězdiček. ()

bernau84 odpad!

skutečně špatný film... když by se někde vylidnila nějaká oblast kvůli krysám tak pochybuji že by tam náhodní návštěvníci našli mouku a jídlo... to asi krysy sežerou první ne? ale to je vedlejší , daleko horší je strašně špatný výběr scénáře který vyžaduje trošičku více peněz a taky ne tak zaostalé herce co zde vystupují , nedokoukal jsem a to zvládnu všelicos... měli by jste si vypnout zvuk kvůli dialogům a obraz kvůli herectví a kulisám pak by se na to dalo dívat... u hrozných filmů se většinou bavím i když je to odpad ale co je moč to je moč ()