Štědrovečerní hostina se sedmi rybami. (Disney+)

Martrix

Neskutečná kláda. Herecké výkony všech byly excelentní. Ale postava matky?Jamie Lee Curtis? Mazec. Ovšem bez skvělého scénáře a režie by to byla uječená psychodivočina, takže velká poklona Storerovi. Tato epizoda je prolezlá takovou rodinnou toxicitou, že by mohla labilnějším divákům, způsobit stavy úzkosti. Televizní TOP. ()

Henry007

K přípravě potřebujete: dvojnásobnou porci stopáže, flashback, špetku uměle vytvořeného dramatu a pečlivě vybrané známé herce do epizodních rolí. Postup: ihned zapněte sporák na nejvyšší stupeň, postupně přidávejte konverzace o ničem zásadním a epizodní herce, které diváci z nají odjinud. Ty opékejte do zlatova, můžete je lehce připálit, hlavně vařte rychle. Postupně přidávejte drobky uměle vytvořené dramatu, protože tohle je pokrm s italskými kořeny a musí se správně vyhrotit. Až budete cítit, že se vám epizoda připéká, zapalte záclony a odejděte z kuchyně. ()

Ironhead

Jak mě druhá série zatím přišla nudnější a až podivně rozvlekle veselejší než ta první, aneb chyběl tomu ten adrenalin, tak tahle epizoda to pořádně nakopla, to je úplný klenot! Tenhle díl seriálu by fungoval i jako samostatný film nebo divadelní hra. Herecké výkony jsou naprosto excelentní a hvězdné obsazení té nejšílenější vánoční večeře v historii, jakou jsem kdy viděl nebo se jí účastnil, tomu dává korunu :_) Tady snad nikdo nemůže hodnotit jinak než maximem *všechny palce nahoru* ()

BoXBe

Důkladně, zejména herecky, propečená rodinná depka. Jamie Lee Curtis k nepoznání. A stejně jako u Breaking Bad a Euphorie obrovské ocenění za odvahu říznout do konvenčních schémat a rozhodit seriál destilátem úplně jiných nálad, než které divák standardně očekává. A stejně jako u zmíněných, i Bear to dělá zatraceně chytře. ()

BarryLyndon

LEGO příběh, Cherry a Logan se můžou jít zahrabat. Co jiného je desítková věc než tohle? Dává si to k večeři libovolnou rodinnou filmovou konverzačku. A konečně někdo zadaptoval Vánoce naší famílie! V podstatě bych to doporučil jako první díl seriálu a pak začít nakoukávat zbytek. Neskutečný. Přitom se tam dějově nestalo nic, jenom jsem si hodinu užíval ten kulomet hlášek, charismatu a screen presence. Tohle protáhnout o půl hodiny, tak to může na Oscary, beze srandy a nadsázky. Jedna herečka tu překonala svůj nedávný oscarový výkon.  TOP3 epizoda všech dob. A to jsem si to pustil po finále Winning Time a dal to dvakrát po sobě, neuvěřitelná dokonalost a povinnost pro všechny fandy pohyblivých obrázků, ne vážně, pusťte si to soudruzi bez ohledu na to jestli jste viděli libovolný díl nebo jak toporně to na vás působí.  A pak to obsazení, kurva to epizodní obsazení!!! Já to tu tehdy ignoroval, tak jsem to nečekal. A je to obří potvrzení, jak moc výjimeční seriáloví herci jsou Jeremy Allen White a Ebon Moss-Bachrach, protože tu drží krok s těmi nejhvězdnějšími jmény.  Speciálně pro pepa jsem k tomu udělal meme shrnující obsazení a mou reakci. Jenom bych rád upozornil, že do této chvíle tam bylo největší cameo televizní kuchař Matty Matheson, který tam paradoxně hraje údržbáře.  https://imgflip.com/i/7zwv9lha 10000000000/10 ()