610 metrů nad zemí

Pro nejlepší kamarádky Becky (Grace Caroline Currey) a Hunter (Virginia Gardner) je život o překonávání strachu a překonávání hranic. Ale poté, co vylezou do výšky 610 metrů na vrchol opuštěné rádiové věže, ocitnou se v bezvýchodné situaci a nemají jak sestoupit dolů. Dovednosti Becky a Hunter, které jsou zkušené horolezkyně, budou podrobeny těžké zkoušce, když budou zoufale bojovat o přežití s přírodními živly, nedostatkem zásob a závratnými výškami. (mac000)

Holly_Molly

Dvě hezký holky se snaží přežít na 600 metrů vysoký radiový věži a do toho řeší nějaký svoje mezilidský dramata (lepší moment a místo si vybrat nemohly).. Formát co nezvládne držet tempo a zábavnost na dvou hodinách a po nějaký chvíli začne celkem nudit, ale aspoň je tam nějakej objekt zájmu, na kterej lze koukat..no dobře, dva objekty zájmu ;-) ()

CheeseFigure

Vzbudzovalo to vo mne nepríjemné pocity. A to beriem ako klad. Jasné, malo to svoje chyby, ale bavilo ma to. Ale asi by to fungovalo viac ako kraťas. Mám totiž pocit, že hrdinky sem-tam spravili logickú chybu, len aby minutáž mala ideálnu dĺžku. A koniec bol mierne urýchlený. Inak ale fajn film. Lepší, ako som čakal. ()

Mike24

Nechápem tie hodnotenia, dokonca aj 5* pána Verbala :) Tento film je cisty odpad. Scenar, herecke výkony .. celé zle. ()

Tomulka

Bylo to napínavé, ale chybný casting a hodně pitomé dialogy jen dokreslili nesmyslnost toho všeho. Horolezci jsou možná až moc odvážní, ale blbí nejsou. Spojlery: No já nevím, ale ta věž už na první pohled vypadala, že spadne a když po ní lezly, tak dvojnásob. Byla to fakt pakárna po ní lest a ta epizodka se supem to jako vážně? ()

ReproBoy

Fuj! Nemám rád vejšky.. Kdo nemá rád mainstream, tomu se to bude líbit.. Kdo má rád čtvrtou fázi marvelkovek, tak dá **. Za mě zajímavý počin a Grace je dobrá herečka. ()

LEFTFLANK

prečo som pozeral do konca? chcel som vedieť ako sa dá tento dosť stupídny nápad roztiahnuť na neuveriteľných 100 minút. A to je teda snôžka tých najprachsprostejších klišé aké vo filme nájdeme. Seriózne, že to bude brak mi bolo jasné už po prvej minúte. Prečo? Lebo ak nedokážete načrtnúť realizmus a strach od prvej sekundy (tie scény zo skaly mi fakt rozum nebral, je doba dávno po clifhangrovi ak si väčšina nevšimla, na vyludenie skutočného pocitu je dnes potrebné točiť úplne inak; dnes na to nestačí trochu priemerných trikov a podobne priemerný strih, musíte to mať v hlave ako preniesť strih a cgi tak aby mal človek čo najmenší pocit, že ho niekto oblafol a toto tu sakra nefungovalo vôbec) takže zvyšok filmu si len odškrtávate priblblé pointy ako takmer havária na začiatku, 600 metrovú vežu so zhrdzaveným rebríkom po praprapradedovi (tú vežu snáď postavili v 19. storočí?), ktorý nemá žiadne medzistupne a platformy, to že by ich už niekde v polke odfúklo, prípadne by sa tá veža reálne musela knísať niekoľko metrov do strán, psík pod vežou bol tiež odveci, halucinácie a nočné mory (bez toho aby niekto spadol z meter širokej platformy, veď sa tam nedalo sedieť nieto ležať) problém z vybitou baterkou a signálom, dron na poslednú chvíľu zrazí kamión, pričom je zrejmé že to bolo jediné auto, ktoré v ten deň prechádzalo po tej ceste, najzásadnejší problém, slečny boli horolezkyne, trik s ovinutím lana okolo antény nič? a napadla ma bizarná vec, je mi jasné, že celá záležitosť je hlavne v spontánnosti, ALE čo takto použiť basejumpový padák? ak už niekto lezie po horách s niečím takým by mohol byť dobrý kamarát. A pri tom, kam chceli ísť, by to bola naj skratka dolu. Ale stále si neviem pomôcť ako v 600 metroch na akejkoľvek stavbe podobného tvaru môže byť bezvetrie prípadne vánok. Dám aspoň tú hviezdu, lebo hlavne zo scény po rebríku mi prichádzalo úzko, to bolo natočené fajn pod uhlami, ale od momentu keď sa dostali k satelitom som len krútil hlavou a smial sa. A nie, 4. fázu MCU považujem za odpad. ()

VladoCZ

Přivíral jsem oči... nad mnoha vyloženýma kravinama jsem fakt přivíral oči a že jich tam je fakt fest, ale že se se vší vážností snaží tvůrci namluvit divákovi, že ve výšce 600m je stovka žárovka (ještě pravděpodobně v USA na 110V :-D ), která upozorní všechna letadla široko daleko, že je tam překážka, že tam tudy, ještě při přerušovaném svícení (takže doba nabíjení je 2x delší) nabíjí dron... do plna (proč? na tu vzdálenost by rozhodně stačila jedna čárka, spíš bych se bál o dosah signálu) a borka tam celou tu dobu, kdy to musejí být hodiny, visí a drží se rukama... vlastně ani nevím, jak to pojmenovat, takový výsměch divákovi a fušeřina a pro mě poslední kapka. Deklas na 1* a to asi jen ještě za docela originální rychlý závěr. Takové to tahání 60kg živé váhy, bez kladky, jen tak rukama, zhoupávání se, 300m stožáru bez opory, který se nekýve ve větru, který tam asi ani není... Škoda škoda škoda. BTW i mě jako nelezce napadlo obhodit stožár lanem a spustit se tímto způsobem, ale to by byl asi krátký film :-) Ještě bych doplnil, že kromě několika výživných záběrů to je vlastně jen komorní okecávačka s detaily na hlavní postavy, takže ani tíživá atmosféra neskutečné výšky, kterou jsem očekával, nehraje ve filmu prim. Prostě zklamání. edit: nakonec jsem upravil na 2* za nápad se závěrečným zvratem, to jsem fakt nečekal a cením. ()

MartinCS

Film vyvolává až fyzické nevolno. Triky jsou zmáknuté výborně a skoro bych až holkám věřil, že vylezly na tu šílenost. Jeffrey Dean Morgan se tam v podstatě jen mihne. A Grace Fulton je pro mne neznámá herečka. Ale věru sympatická... :) Jo, líbilo se mi to. ()

maro0902

ŠTYRI HVIEZDY za stresové situácie,,,spotený som bol celý film.kua normálne mi bolo mdlo ako som sa vcítil do ich situácie,, ()

rostsoft

Jaká je pravděpodobnost, že upadne 60 m žebříku, který je připevněn mnoha úchyty, které jsou navíc přivařený ke stožáru. No, podle mě žádná. Navíc. Ony slečny podle úvodních scén měly být zkušenými horolezkyněmi, ale na tom stožáru, se chovali jako úplné začátečnice. ()

Hexx

Nemám rád výšky v kombinaci se sáhodlouhým zrezivělým žebříkem. Jak to asi může dopadnout, že.. Klasická americká slátanina, která by se v reálu nikdy nestala, protože by snad nebyl tak nikdo blbý, že, aby se rozhodl udělat to, co tyhle dvě naivní kravky. ()

Sigman

Pohodová jednohubka. Vypnout mozek, nehledat logiku a jen se nechat unášet parádní kamerou i pocitem strachu z výšek.  Z nějakého důvodu i takhle plytká věc dokáže člověka vtáhnout a udržet až do konce v napětí. ()

luciferrus odpad!

Slovy Homera Simpsona - "To je ale pí*ovina.". Sbírka nelogičností, nesmyslů a zhovadilostí. Fakt ani jednu hvězdičku za prsa. ()

io.

Různí vetřelci, lidožrouti, šílenci s motorovou pilou, vybuchující vesmírné lodě a podobné pohádky - to se mnou vůbec nic nedělá. Ale tohle je tak odporně stresující, že když to začalo, měl jsem na prackách studený pot až do konce. Něco tak hnusně nepříjemného už jsem dlouho nezažil. Všichni tvůrci mají ode mne plný počet a Vám, pokud se chcete zbytečně vystresovat, to vřele doporučuju. Speciálně těm, kteří se bojí výše a trpí závratí :-D . ()

Black.Adder

Ano, holky neumějí moc hrát, ale kdo by to řešil, když se tak hezky postupně v průběhu filmu svlékají. I vejšku věže v dnešním digitálním věku dokázali tvůrci prodat docela uvěřitelně. Jen ten konec filmu byl na můj vkus moc uspěchanej. Klidně bych s nima na tyči byl o trochu déle. ()

Čeká nás várka hororových pokračování

Čeká nás várka hororových pokračování