Olivia po celé roky tajně kreslí a její sen ji vede od mateřské péče o nemocného manžela, k dceři, kterou její otec donutil k potratu, když jako mladičká dívka otěhotněla. Natalia se vrací k první titulní stránce, kterou získala jako fotografka, a snaží se zjistit, jaký byl další osud Angolanky, kterou tehdy zachytila na film. Její otec, známý fotograf, však nechápe dceřiny výčitky svědomí a snahu vydat se jiným směrem. Catherine je vynikající violoncellistka, která zmizela od rodiny, a chce se pomstít otci, protože cítí zodpovědnost za zničený život své matky. Všechny tři ženy nalézají samy sebe ve vizi mladičké dívky a vzpomínky na dětství v nich probouzejí novou naději. (oficiální text distributora)

JARDAHONDA

Výborný scénář snímku umocnují bravurní herecké výkony hlavních představitelů, mezi kterými září legendární hvězda Sophia Lorenová. Opravdu zajímavý vztahový snímek **** ()

sedmdevet

Opět jedna víc jak zajímavá mozaika mezilidských vzahů, (navíc skvělého hereckého obsazení), snímek nepostává na místě ani se nehrne do dramatičnosti, prostě pozvolna plyne a tak nejlépe poukazuje na život nás běžných pozemšťanů.To je pak požitek sledovat. ()

to08.net

"MINULOST obsahuje odpovědi pro budoucnost." Když z nevědomí vyplavou na povrch naléhavé obrazy v našich snech, je třeba jim porozumět a přijmout jejich poselství, jinak ustrneme ve vývoji. Tři ženy se zbavují stínů svých otců ve filmu, který režíruje mladší syn jedné z hlavních hrdinek. Každá se s jeho autoritou i selháním musí v jednom klíčovém okamžiku vyrovnat, aby mohla dál žít svůj vlastní život beze stínů minulosti.  Hluboké téma, které potěší možná spíše ženské publikum. ()