Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Olivia po celé roky tajně kreslí a její sen ji vede od mateřské péče o nemocného manžela, k dceři, kterou její otec donutil k potratu, když jako mladičká dívka otěhotněla. Natalia se vrací k první titulní stránce, kterou získala jako fotografka, a snaží se zjistit, jaký byl další osud Angolanky, kterou tehdy zachytila na film. Její otec, známý fotograf, však nechápe dceřiny výčitky svědomí a snahu vydat se jiným směrem. Catherine je vynikající violoncellistka, která zmizela od rodiny, a chce se pomstít otci, protože cítí zodpovědnost za zničený život své matky. Všechny tři ženy nalézají samy sebe ve vizi mladičké dívky a vzpomínky na dětství v nich probouzejí novou naději. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (25)

rt12 

všechny recenze uživatele

Filmová lahůdka. Nedá moc práce, soucítit s hlavními hrdinkami. Každá, si nese svůj kříž a velmi těžko se s ním vyrovnává. Výborné herecké výkony, jsou podpořeny zajímavými příběhy, které mají jednu společnou postavu. Závěr, kdy dojde k vyrovnání se, sama se sebou - je brilantní! ()

gudaulin 

všechny recenze uživatele

Tak já nakonec po velkém vnitřním boji ty tři hvězdičky dám, ale nejsou přesvědčivé a stále o nich pochybuji. Jsou spíš za námět a herecké obsazení než za scénář a zpracování. Tenhle film se totiž tak hluboko noří do nitra rozervaných duší svých hrdinů, až se v tom psychologičnu málem utopil. Tklivá hudba, utrápené obličeje, z kamery čiší taková ta podbízivá melancholie, zkrátka a dobře mám pocit, že Ponti až moc chce na svého diváka udělat dojem a prodat mu melodramatický příběh, který tak trochu koketuje s citovým vydíráním. Celkový dojem: 50 %. ()

Reklama

gizi 

všechny recenze uživatele

Typ filmu, kde člověk nejdřív čeká, co z toho bude, kdy se ty epizody nějak spojí, a postupně na svá očekávání rezignuje, neboť se vlastně nic moc nestane. Snímek je moc zamračený, chybí v něm trochu toho úsměvu (Depardieu to zkusil, ale moc prostoru neměl), pořád jsou všude slyšet ruchy ulice.. Chápu, že to byl záměr, ale mně se to tak prostě nelíbí. Očekával jsem víc, takto 65%, 28.8.2013. ()

Lynn 

všechny recenze uživatele

Tyhle malé nenápadné filmy dokážou člověka vždycky potěšit. Skoro nikdy o nich dopředu nic moc nevím, nic moc nečekám a vždycky jsem na konci překvapená, jak milý a skvělý film jsem viděla. Zde je už tak výborně napsaný scénář podepřen bravurními hereckými výkony, z nichž nejvíce vyniká dnes již legendární Sophia Loren. Určitě stojí za to, najít si na tento snímek čas. Nezklame vás... ()

to08.net 

všechny recenze uživatele

"MINULOST obsahuje odpovědi pro budoucnost." Když z nevědomí vyplavou na povrch naléhavé obrazy v našich snech, je třeba jim porozumět a přijmout jejich poselství, jinak ustrneme ve vývoji. Tři ženy se zbavují stínů svých otců ve filmu, který režíruje mladší syn jedné z hlavních hrdinek. Každá se s jeho autoritou i selháním musí v jednom klíčovém okamžiku vyrovnat, aby mohla dál žít svůj vlastní život beze stínů minulosti.  Hluboké téma, které potěší možná spíše ženské publikum. ()

Galerie (27)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama