Reklama

Reklama

Holky od novin

(seriál)
  • USA Paper Girls
Trailer 1

Epizody(8)

Obsahy(1)

Doručovatelské trasy Erin, Mac, Tiffany a KJ jsou přerušeny den po Halloweenu roku 1988, kdy nevědomky cestují časem. První řada dívky provází při hledání cesty zpátky domů do roku 1988. Cestou se setkávají se členy dvou v čase cestujících frakcí, které bojují o kontrolu nad během času. Ocitnou se tváří v tvář vlastní budoucnosti a jsou nuceni vyrovnat se s tím, jak se jejich životy vyvinuly. (Prime Video)

(více)

Videa (8)

Trailer 1

Recenze (9)

Chen 

všechny recenze uživatele

Na první pohled seriál svádí k tomu, aby byl srovnáván se Stranger Things, v centru dění je pár teenagerů, kteří jezdí na kolech a pocházejí z osmdesátých let, ovšem Paper Girls jsou stylově odlišné. To možná někoho zklame, ale nemám pocit, že by tvůrci slibovali, že půjde o variaci na hitovku od Netflixu. Co se týče hlavních postav, tak chvíli trvá, než si k nim člověk najde cestu (a u některých to nevyjde vůbec), ale minimálně jsou zapamatovatelné. A pokud jde o to, že někomu vadí rozmanitost ústřední čtyřky (i když nechápu, proč by měla), pak je na místě zmínit, že s tím přišli komiksoví tvůrci, ne seriáloví. Paper Girls asi nejsou něčím, co změní žánr, ale jde o relativně zábavnou podívanou, která by si ale zasloužila větší rozpočet. ()

ER 

všechny recenze uživatele

Veskrze průměrný seriál, z kterého čiší klasická, nízkonákladová TV produkce. Děj s prvkem cestování časem je nekonzistentní, partička 4 náctiletých holek se seznámí během pár minut a to, že jsou v budoucnosti a střetly se se svým já je podáno jedním pohledem na fotku, visící na ledničce. Nicméně děj, kdy se střetávají se sebou samými, nebo rodinou, je fajn, ten s frakcemi Cestovatelů už moc ne. I když se to tady hraje na notu devadesátek a zazní tu dost dobrých songů, ta komplexnost ala Stranger Things chybí. Což platí i o provázání děje s nebezpečnou odnoží Cestovatelů, kdy hned v pilotní epizodě se objeví dokonce mrtvola a trocha krve a "šéfová" se tváří hodně krvelačně, aby se pak ztratila a zase objevila a tak dookola . Zaměření se na teen diváka je vcelku evidentní, takže se vše tomu přizpůsobilo, nic hororového tu nečekejte. Ani napětí tu moc není, prostě seriál pro nějaké to odpolední nenáročné podívání pro rodinku s dcerami. ()

Reklama

Mainka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ať už je po všem, název osmé epizody přesně vypovídá o tom, co jsem si říkala celých šest hodin svého života, které jsem ztratila díváním se na tento seriál. Takže ne, radši si najděte nějaký jiný seriál, tento je jen ztráta času. Postavy jsou na nic, většinu seriálu mezi sebou vedou nejrůznější debilní hádky, chovají se divně a mnohdy nepřesvědčivě. Například hned v první epizodě jedna ze čtyř dvanáctiletých dívek střelí tu druhou jen tak z ničeho nic a pak se ještě chová jako kdyby se nic nestalo. Místy jejich chování postrádá i veškerou logiku, jako chápu, že jim je dvanáct, ale tady mi to připadá už fakt moc. Seriál je vhodný možná tak pro průměrné dvanáctileté puboše, ale pokud jste mentálně překročili sedmou třídu základní školy, tak vám toho nemá moc co dát. 30% ()

Ydrosten 

všechny recenze uživatele

Snažil jsem se to dosledovat až do konce. Všechny 4 holky jsou hned v první episodě otravný až na půdu, a jakmile se to začne zamotávat s minulostí a budoucností a tak se to ještě zhorší protože tohle není sci-fi o cestování časem ale drama o tom jak poznat své budoucí já, a pak skedovat jak se to celé kazí a komplikuje a jak se někdo s někým hádá. Vysvětlení kdo je vlastně kdo v budoucnosti jsem si pustil asi 3x a stejně z něho moudrý nejsem. Pobíhá tam několik časových agentů ale v podstatě nemají žádný podstatný význam v ději, protože .... scénář. Během 6 episody jsem zjistil že mě to vůbec nebaví a ty poslední 2 díly jsem jenom proklikal tak abych to nějak dokoukal a mohl si říct "Takhle tedy ne, nudněji to už udělat nešlo" 8 episoda je směs chaosu, růžové obrazovky, létajícího dinosaura, budoucnosti, snahy o vysvětlení a co je úplně nejhorší, nemá to konec, takže tady opět někdo vsadil na úspěch předem a nechal to otevřený dokořán. Nevím za co přesně udělovat hvězdy protože je to vážně slabý a natahovaný a nudný. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

je nad slunce jasné, že Paper Girls budou srovnávány a obviňovány z parazitování na Stranger Things, ovšem vzhledem k tomu, že komiks vyšel ještě před nimi, je to celkem nesmysl. Osobně sem zatím četl dva ze tří komiksů (třetí u nás teprve vyjde) a i když to pro mě nebude topovka a srdeční záležitost, zajímavost se mu upřít nedá. A seriál je na tom podobně. Změny oproti komiksu tu samozřejmě jsou, ale jinak se seriál svého předobrazu snaží celkem věrně držet a to včetně typově dobře vybraného obsazení. Titulní čtveřice holek nejsou žádné miss sympatie a je celkem těžké si k nim hledat cestu (což platí i v komisku), ale zároveň je třeba ocenit, že jde stále o vyplašené puberťačky, které se připletou do něčeho kde se bojuje a cestuje časem a úplně racionální chování když vůbec netušíte která bije asi není na místě....60% ()

Galerie (93)

Reklama

Reklama