Reklama

Reklama

Dům na vlnách

  • Japonsko Ame o cugeru hjórjú danči (více)
Trailer 2
Animovaný / Dobrodružný / Drama / Fantasy
Japonsko, 2022, 119 min

VOD (1)

Obsahy(1)

Jednoho osudového léta se parta školáků ocitne v opuštěné budově, která pluje po otevřeném moři. A cestu domů budou muset hledat ve svém nitru. (Netflix)

Videa (8)

Trailer 2

Recenze (10)

ricmont 

všechny recenze uživatele

Vím co jsem viděl ale nevím co mi to chtělo říct. Dům na vlnách je pro mě asi nejvíc matoucí anime. Protože věci se tam prostě dějí. Rozumím tomu že je to příběh o bývalých přátelích co k sobě zase hledají cestu k sobě. A vidíme tak místa která pro ně byla v minulosti důležitá. Ovšem to si jen myslím protože film nám nedá žádný náznak toho že by to tak mohlo být. Takže na konci jsem neměl tušení čemu jsem věnoval dvě hodiny času. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Takže jsem si v poslední den loňského roku stihla ještě střihnout možná úplně nejslabší film, co jsem v roce 2022 viděla. Těžko bych si představila nudnější děj, otravnější postavy a víc na nervy lezoucí dialogy. Tuším, že to mělo být dojemné... za mě ani trochu nebylo. Dlouhé tak, že jsem měla pocit, že už to nikdy neskončí. ()

Reklama

Michalechal 

všechny recenze uživatele

Parta spoluzaku se neplanovane prenese se starym, zdanlive neobydlenym, cinzakem na plavbu po mori. Ale cinzak neni jenom kus betonu, deti jeste rozhodne nejsou specialisti na mezilidsky vztahy, takze plavba je prilezitosti trochu dospet, poznat se, pokusit se napravit stary krivdy a mozna taky sance vyporadat se s minulosti. Slza samozrejme byla, to bych nebyl ja, ale za tu dylku davam o * min. Zase dalsi prijemny prekvapeni z Netflixu. ()

Mianelia2050 

všechny recenze uživatele

Tento film mě velmi dojal. Příběh je sice trochu delší, ale zato velmi propracovaný a graficky krásně udělaný.  Příběh mi připomněl mé loučení a ztráty s mým dědečkem, tudíž jsem měla velké pochopení pro dvě hlavní postavy a měla jsem k nim tedy blíže. Hudba byla naprosto okouzlující… Velmi doporučuji, je to opravdu krásný film.. ()

RigorMortis 

všechny recenze uživatele

Po dlhšom čase konečne dobrý film z produkcie Netflixu, hoci mohol pokojne byť tak o štvrťhodinu kratší (minimálne dvojhodinová stopáž sekne viac kórejským kriminálkam, než japonskému anime). Postavy v priebehu deja dozrievajú a hľadajú cestu k sebe, to najpodstatnejšie sa ale žiaľ udeje možno v poslednej polhodine. Nie je to síce Miyazaki, aj tak sa na to ale pozeralo príjemne. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama