Po střetu s kapelou kvůli novému singlu ze sebe Jocelyn při natáčení klipu vydává všechno. (HBO Max)

jirikzaboj

Po první epizodě seriál trochu ubral na tempu a dost často se piplá v jednotlivých scénách více, než by asi měl. Celkově je ten kontext zasazený v hudebním Hollywoodu fakt dobře a dává to i v rámci možností smysl a ten potenciál na hit by byl i vysoký. Bohužel Levinson dostal po Euphorii nejspíš až moc volnou ruku a rozhodl se natočit 50 odstínu Weeknda a dcery piráta z Karibiku. Ale dost recese a sarkasmu. Chápu, že je v tom jakysi režijní expresionismus. Bohužel to podkopává celkovou myšlenku a kvalitu seriálu, či jeho dramaturgii. V jistých chvílích to opravdu upadá do takových soft porn žánrovek jako 365 dní a to už je velké sousto. Obavám se, že vzhledem k ohlasům v Cannes se tohle nezlepší, ba naopak přiostří. No uvidíme, jestli alespoň ten příběh zhoustne. ()

castor

Je emočně vratká, má bolesti z otlačených prstů, krvácí, na stehnech jí museli maskérky zakrývat jizvy a navrch volá zesnulou mámu… Tohle natáčení provokativního (jak jinak) videoklipu bude náročné pro všechny strany. A vlastně všichni z natáčení odcházejí sklesle, stejně jako sklíčeně až mdle vyznívá tahle epizoda. Protože dějově žádný větší posun nezaznamenáváme. A znovu ukázala Jocelyniny zakořeněné pochybnosti o sobě samotné. Zuřivá přehlídka Levinsonových úchylek každopádně pokračuje, nicméně jeho zalíbení v rochnění se v psychickém stavu mladých dívek mělo v Euforii podstatně pevnější švy. Navíc každý zkažený kus dostal v Euforii prostor k představení a rozjetí vlastní, poměrně zajímavé linie. Tady se prakticky striktně držíme jen Lily-Rose. A jejích předností. ()

tween3r

Věřím, že samotnej nápad vypadal na papíře hezky, ale to provedení.. ach jo. Celý se to hrozně táhne, scénář trpí na úkor nahatejch scén a nemá to pomalu hlavu ani patu. Skoro mi až přijde, jakoby herci jeli čistej freestyle a každej si dělal, co chtěl. Tak buď mi fakt něco uniká a něco přehlížím, nebo to skutečně nemá tu požadovanou kvalitu, kterou jsem od toho očekával :D Fakt jsem myslel, že to bude o Weekndovi a jeho mentorování vycházející pěvecký hvězdy pod rouškou temný stránky hudebního byznysu, nikoliv hudební variace na motivy padesáti odstínů.. a to, že máme za sebou dvě šedesátiminutový epizody a děj se téměř nikam neposouvá? Ale notak. ()

kingik

Přednosti Lily-Rose Depp zůstaly, dějově to velký posun nezaznamenalo. Ukázalo se, že jakmile se minimalizovala erotika a perverze, tvůrci neměli vůli jít do toho ostatního s vervou a mimořádným nasazením. Ve druhé epizodě se vše točí kolem natáčení provokativního videoklipu ke kontroverzní písni, která se má stát budoucím hitem. A tým kolem populární zpěvačky její úsilí ztrpčuje. Nějakou chvíli to působilo zajímavě, pak už to chtělo přeřadit jinam, což v tomhle směru tahle epizoda velkou ochotu neprojevila.Zobrazená erotika už zřejmě hned tak nepobouří. Zpěvačka si zkouší mezi nohama dělat dobře skleničkou s ledem a ještě se u toho zlehounka přidusí, jen to postrádalo efekt překvapení. Spojení Lilly s The Weekndem solidně funguje a v druhé půlce epizody ti dva opětovně na sebe vlezou. Celkově druhé dějství na mě působilo nevýrazným a skleslým dojmem. Zajímavý efekt úvodní epizody se nedostavil. Chtělo by to v dalších částech více přidat. 6/10 ()

William_

Po první epizodě zklamání, děj se nevyvíjí tak divoce a zajímavě, jak nastínila první epizoda. Zde sledujeme natáčení videoklipu Jocelyn, který jí ničí po duševní tak i fyzické stránce. V závěru následuje postelová pasáž a konec u hry na klavíru. Na to, že má seriál už jen 4 díly a bude konec, jsem zvědavý jak to vše bude vypadat. Zatím hodnotím 2. epizodu jako zmařen potenciál. A s Weekndovým herectvím bych to neviděl zas tak černě, taková hrůza to není a máme v Hollywoodu daleko horší herce/herečky. ()