Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Bojují do posledního smíchu! Učí se improvizačním disciplínám za pochodu! Za svůj tým by položili župan! Nikdy (?) by nevhodili do ringu mikrofon! A sošku Zlatého Ondřeje chtějí vyhrát všichni! Prima COOL připravila pro milovníky neotřelé, bláznivé a občas i velmi důmyslné zábavy původní improvizační show K.O.MICI! Jak obstojí nejoblíbenější mistři skečů a stand-up komici v tak těžké disciplíně, jakou je improvizace? Tříčlenné týmy známých tváří svléknou boxerské župany, nabrousí mozkové závity a v ringu se budou předhánět v pohotových reakcích, vtipných smečích i schopnosti získat publikum na svoji stranu. To vše pod dohledem rozhodčího a moderátora v jedné osobě – Ondřeje Urbana. (TV Prima Cool)

(více)

Recenze (17)

Tommassi3 odpad!

všechny recenze uživatele

Stand-up komici dávají k.o. sami sobě na půdorysu této nedůstojné soutěže.. Ani ne tak kdo dál dochčije, ale kdo si nepochčije obě nohy.. ()

Lukoboss odpad!

všechny recenze uživatele

Nerozumím tomuhle nízkorozpočtovýmu paskvilu, se kterým Prima vyrukovala jako se super zábavnou novinkou, kterou hodí divákům pěkně v "prajm tajmu"?! Už jenom to studio s pár divákama dává jasně najevo, že tady se o žádnou hitparádu nejedná, vypadá to lacině, nezajímavě a bez nápadu. Navíc nakombinovat velice úspěšnou Partičku a stand-up Comedy Club dohromady, tzn. dva povedený pořady, který si vůbec takový ponížení nezaslouží, to musel být nápad naprostýho šílence... no zjednoduším to, tady se musel někdo totálně posrat!!! ()

Reklama

Olík 

všechny recenze uživatele

K.O.MICI, nebo spíš K.O.MIKŮM?!?! Pokud vynecháme, to co je jim nejbližší, tj. vlastní vystoupení, tak nikdo ještě nebyl schopen stan-up komikům zrealizovat pořad, jenž by těžil z jejich potencionálu. A pak je tady TV Prima, která z nich během necelé tři čtvrtě hodiny dokázala udělat nesvéprávné osoby, co se humoru týče. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama