Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hlavní postavou je pohledná brunetka Johanna, která se po skončení ročního studijního pobytu v turínské automobilové továrně vrací domů, do domu svého otce. Doma ji čeká velká kytice se vzkazem "Konečně jsi zpátky". Setká se tu se svou nejlepší kamarádkou Jasmin a společně se vydají na setkání se skupinou kamarádů, kteří společně s nimi vyrůstali na březích jezera. Ukáže se, že každý z nich dostal vzkaz, který se velmi podobal tomu, jaký našla Johanna. Pustí to však z hlavy a užívají si mejdan plný tance, pití a nevázaného flirtování. Netuší, že je sleduje někdo, komu se vybavuje jiný podobný večer před mnoha lety v minulosti. A pak náhle začnou mladí lidé umírat. První obětí se stane Jasmin a Johanna se pustí do pátrání. V poklidných vodách jezera postupně končí další její kamarádi a jak se zdá, všichni mají jedno společné, dávné tajemství pohřbené v hlubokých vodách jezera. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (3)

Terva 

všechny recenze uživatele

Německý televizní thriller o temném tajemství, a záhadných vraždách těch, kdo s ním mají něco společného. Scénář - Tim Krause ()

Peť@n 

všechny recenze uživatele

Nijak extra mě film nezaujal...Vlastně by se dalo říct že sem se po většinu času stráveného u TV docela solidně nudil....Možná by se dalo jít tak na hvězdičku a půl... ()

Odpadlik 

všechny recenze uživatele

Motiv "vyvražďovačky" na základě nějaké staré události, v tomto případě utonutí dívky u jezera před 26 lety je dost otřepaný, ale zde stále jde o dobrou detektivku. Vždycky jsem rád, když si myslím že pachatele znám a ono se ukáže úplně něco jiného, což byl právě tento případ, a to je dobře. ()

Reklama

Reklama