Šmardova mladická invence zcela ovládla studio. Cyril říká skutečné vtipy a z Radčina slam-poetry pokusu je dokonce první televizní virál! Před nemocnicí, kam chodí tajně žebrat cigarety, narazí Mirek na bývalého bezdomovce Luboše a popijí spolu na lavičce něco vína. Opilý Mirek pak podepisuje revers a vrací se domů. Šmarda má od té chvíle novou spolubydlící. Mirek ale samotu doslova nezvládá a stěhuje se k Radce. Plíhal požaduje od Mirka ukončenou neschopenku. V nemocnici si ji ale Mirek nevyzvedne. (Česká televize)

Hombre8

Druhý díl se mi zdál lepší. Ale možná to bude snížením laťky. Každopádně Mirek to posílil tím, že už zase hraje a ne pouze vegetuje. Kolařík to prostě táhne. Jeho dcera Johana naopak s přehledem vyhrává soutěž o nechutňačku. Radka standardně přehrává, takže je vlastně zase vše na svém místě. ()

Takaru

Tenhle seriál nádherně uzrál. První sérii jsem si zamiloval, dva nové díly této druhé řady jsou ale ještě o level výš. Pořádná dávka nekorektního humoru, cikán chce hrát žida v koncentráku, jeden potutelný vtípek za druhým, ale hlavně neskutečně dospělý nadhled a žádná prázdná hluchá místa. Ten nejlepší lék na dnešní společenskou nákazu zasranou ultrakorektností a sebemrskačským všude přítomným kokotismem. Skvělá záležitost pro odpočinek a uvolnění stresu. Pět plných zářivých. Těším se, co bude dál. PS: Johana tuze sexy camel toe. ()