Rozvážení jídla nepřijde Šmardovi jako podřadná práce. Radka dostává nabídku z pražského divadla a poprvé nemá na Mirka čas. Ten si poradí po svém a funguje to báječně, až do dne otevřených dveří. Očekávané účinky garážové medicíny se totiž nedostaví. A tak si Mirek myslí, že Slávek je osel a Alžběta se poprvé zamyslí nad tím, co se to vlastně poslední dobou v televizi děje. Radka je šťastná, zato Cyril je v depresi, protože na sociálních sítích získal pověst ducajícího berana. (Česká televize)

Poryv

Proč to najednou, oproti skvělé první řadě, nefunguje, působí trapně, nastavovaně a nudně notolik, že má člověk chuť to vypnout? Odpovím parafrází na repliku Daniely Špinar: „Na to jsme dostali grant, přes to nejede vlak, to je prostě stav druhé řady seriálu.“ ()

quokam

Nevim no. Za mne ma serial smulu, ze jde proti vyraznym klenotum, byt jineho zanru, 7 schodum a Metody Markovic. A nemuze jim jaksi konkurovat. Po minulem vzletnuti nase pomyslne letadlo dosedlo zpatky na raneway. Misto na pokus o druhy vzlet zde porad jeste je, ale blizi se zed na konci startovaci drahy a bojim se bojim, ze ji nepreletime, ale narazime do ni. 6/10. ()

hafak

Druhá řada o dost horší než první a 5 díl zatím nejhorší že všech. Na to panoptikum v divadle se nedalo dívat. Asi budu snižovat hodnocení po skvělé první řadě. Ty různé mužoženy co se všude ukazují fakt nedávám, pozavíral bych to do blázince! 😒 ()