Reklama

Reklama

Spoonful of Sugar

Trailer

Obsahy(1)

Millicent (Morgan Saylor) si bere volno během studií, aby se mohla soustředit na svou diplomovou práci o dětech s těžkými alergiemi, což z ní dělá ideální osobu pro péči o malého Johnnyho (Danilo Crovetti) – nemocné, němé dítě, které trpí všemi alergiemi pod sluncem, od niklu po umělé látky. Jeho panovačná matka Rebecca (Kat Foster) je úspěšná spisovatelka, která se soustředí na vydání své nejnovější knihy, zatímco jeho nespokojený otec Jacob (Myko Olivier) tráví dny upocený bez trička na tesařském projektu na zahradě. (JasonCZ)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (7)

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

I keď tú úvodnú pomalosť chápem, aj tak je to neskutočne lenivé, bez výraznej snahy emocionálne zasiahnuť, pričom nebyť úplného, úplného záveru, ani by to z pohľadu horor žánru nemalo žiadny point .. ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Čistě psychologický horor, tedy žádné velké akce či prvoplánové strašení nečekejte. Millicent se stává chůvou chlapce Johnnyho, u něhož by bylo snazší napsat, na co není alergický, a který navíc nemluví a venku se pohybuje jen ve skafandru. S Millicent si ovšem padne do oka tak, že ji začne upřednostňovat před vlastní matkou. Ta to samozřejmě nezvládá, a aby toho nebylo málo, Millicent si začne užívat i s jejím mužem Jacobem. Samozřejmě tohle nemůže dopadnout dobře, alespoň ne pro některé postavy. Tedy aby všechny hlavní postavy byly psychopati, to se jen tak nevidí. O filmu je lepší toho moc nevědět, jelikož postupně divák zjišťuje, že hra má předem stanovená pravidla, jen právě divák se je dozví až na konci...tedy, ne jen on. Několik scén má pěkný náboj - počínaje vyhrabáváním králíků, přes sexuální scény, až k mordům. Záběry během titulků byly zbytečné, ale budiž, jsou zřejmě určeny těm, co nepochopili závěr z dialogů... ()

Reklama

Skeksis odpad!

všechny recenze uživatele

Tak toto ma fakt nasralo! Najmä hlavná herečka, ktorá nevie hrať. Navyše pozerám, že má 28., vyzerá na 40. a hrá tínedžerku. Proste škaredá, otravná kača, ktorej asi nik nepovedal, že nevie hrať. A trápne odkazy na najdebilnejšiu rozprávku v dejinách ľudstva - Alicu v krajine zázrakov - mŕtve zajace a dva vrkôčiky zle a nezmyselne zafarbené na ryšavo. Vlastne všetci herci hrali ako panáci. To by som rovno mohla urobiť bábkový film s gumenou Ančou s ryšavými vlasmi, blonďavou gumenou Ančou, bábikou kozmonauta, mužskou gumenou Ančou s večne rozopnutým rázporkom, černoškom Bubu a dedkom v kresle. Stavím sa, že by bol lepší. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Vynikajúci psychologický horor, a súčasne návod pre mladých začínajúcich filmárov, pretože niekedy stačí obsadiť do jedného filmu skupinku narušených jedincov, a klape to na výbornú. Večne nadržaný manžel, psychicky labilná manželka trpiaca sebapoškodzovaním, retardovaný nemý synátor a na opačnej strane totálne vyšinutá pestúnka večne nadopovaná halucinogénmi, ktorá sa snaží „ukradnúť” matke rodinu, a ešte ju aj sexuálne obťažuje jej úchylný ocino. Tak akože... takáto kombinácia postáv sa v jednom filme len tak nevidí. Na hlavnú hrdinku stačí len pozrieť, a je jasné, že nie je normálna. Aspoň mal malý zábavu, lebo matka s ním pitvať králička rozhodne nebude. A pri tom rozuzlení a záverečných titulkoch sa už divák radšej ničomu nečuduje, pretože keď chce jeden magor zabiť druhého magora, a napokon chytí zbraň do ruky tretí magor, už je to aj tak úplne jedno a ďalšie analýzy sú úplne zbytočné. Presvedčivé herecké výkony a fungujúca chémia medzi postavami mi dokonca celkom vynahradili absenciu väčšej brutality, ktorá by určite nebola na škodu. Ale dobrá novinka, uznávam. ()

pornogrind 

všechny recenze uživatele

Ale jo. Nebylo to vůbec špatný. Je to ale další z filmů, kterej neosloví mainstreamový diváky. A to především díky svýmu pojetí. Zklamaní budou i ti co by čekali nějaký větší krvavý orgie. Ikdyž na nějakou tu krvavější scénu taky dojde. Tohle je spíš psychologický horor. Pokud bych měl filmu vytknout něco zásadního tak je to určitě výběr herečky v roli Millicent(Morgan Taylor). Ta mi byla krajně nesympatická. Ikdyž to měl být asi záměr. Lepší 3 hvězdy. ()

Reklama

Reklama