Reklama

Reklama

Spoonful of Sugar

Trailer

Obsahy(1)

Millicent (Morgan Saylor) si bere volno během studií, aby se mohla soustředit na svou diplomovou práci o dětech s těžkými alergiemi, což z ní dělá ideální osobu pro péči o malého Johnnyho (Danilo Crovetti) – nemocné, němé dítě, které trpí všemi alergiemi pod sluncem, od niklu po umělé látky. Jeho panovačná matka Rebecca (Kat Foster) je úspěšná spisovatelka, která se soustředí na vydání své nejnovější knihy, zatímco jeho nespokojený otec Jacob (Myko Olivier) tráví dny upocený bez trička na tesařském projektu na zahradě. (JasonCZ)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (17)

Flopik 

všechny recenze uživatele

O tom či je to horor by sa dalo polemizovať, za mňa skôr psycho kde sa nakoniec ukáže, že všetko je inak. Dá sa povedať, že záverečná pointa ako tak vylepší dojem z filmu, dostať sa k nej je však celkom utrpenie. Natočené je to fajn, nepozerá sa nato zle ale to je tak všetko. Scény ktoré by za niečo stáli (hororové, psycho) tam nie sú, po drsnej stránke tiež nič moc. Vlastne až ku koncu tam nie je nič. Postavy zahraté fajn, hlavne teda hlavné dve ženy. Koniec to celkom vysvetlil, aj keď za mňa nie úplne rozumne. 2*, a radšej nepozerať, nestojí to za ten čas. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Vynikajúci psychologický horor, a súčasne návod pre mladých začínajúcich filmárov, pretože niekedy stačí obsadiť do jedného filmu skupinku narušených jedincov, a klape to na výbornú. Večne nadržaný manžel, psychicky labilná manželka trpiaca sebapoškodzovaním, retardovaný nemý synátor a na opačnej strane totálne vyšinutá pestúnka večne nadopovaná halucinogénmi, ktorá sa snaží „ukradnúť” matke rodinu, a ešte ju aj sexuálne obťažuje jej úchylný ocino. Tak akože... takáto kombinácia postáv sa v jednom filme len tak nevidí. Na hlavnú hrdinku stačí len pozrieť, a je jasné, že nie je normálna. Aspoň mal malý zábavu, lebo matka s ním pitvať králička rozhodne nebude. A pri tom rozuzlení a záverečných titulkoch sa už divák radšej ničomu nečuduje, pretože keď chce jeden magor zabiť druhého magora, a napokon chytí zbraň do ruky tretí magor, už je to aj tak úplne jedno a ďalšie analýzy sú úplne zbytočné. Presvedčivé herecké výkony a fungujúca chémia medzi postavami mi dokonca celkom vynahradili absenciu väčšej brutality, ktorá by určite nebola na škodu. Ale dobrá novinka, uznávam. ()

Reklama

Omnibus 

všechny recenze uživatele

Kapičku LSD na jazýček, pacičku králičí na hrobeček.“ Rodina je základ státu, disfunkční rodina s patologickými vztahy je základ dobré psychárny. Jako katalyzátor událostí přimíchejme chůvu s kvalitní bramboračkou v hlavě a mateřskými pudy z půdy, lahvičku halucinogenní mňamky, pár exhumovaných mršin králíků a na zajímavě narušené hrátky s divákem je zaděláno. Halucinacemi OŽÍVAJÍCÍ OKÉNKO: [][] Moje oblíbená psychedelická skupina „Cat's tongues“ má sestavu: ♪♫ Muzikálová hvězda Pearl - vidle a tanec. ♪♫ Dračí bojovnice Babydoll - bicí. ♪♫ Paní rtěnky Orphan - plameny a kameny. ♪♫ Terapeutická panenka Millicent - broukání, šoustání a světelné efekty. ♪♫ V této sestavě ideální kapela pro mejdan v Bohnicích. [][] Zvrácený mateřský závěr překvapil, ale vlastně i potěšil. Málo platné, krev není voda, byť i derivátem kyseliny lysergové ochucená. „That's my boy…“ A všech pět láskyplných hvězd. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele

Jako horor by na mě snímek příliš nefungoval, jenže tohle bylo slušné, psychologické drama s fajn atmosférou a občasnými záblesky humoru, který balancoval na hraně mezi humorem černým a tím, z něhož už dýchá hlína z čerstvě vykopaného hrobu. Čili přesně to, co mám rád. Na rozdíl od včerejšího krváku se film držel spíše v rovině psychologické a z mého pohledu mi nezbývá, než uznat, že se tvůrcům zadařilo. Na mě jejich počin fungoval (přestože jsem si všiml asi dvou nudnějších pasáží), po celou dobu jsem se dobře bavil a těšil jsem se na závěrečné rozluštění. No, a nebyl jsem zklamán. Ani trochu. Morgan Saylor vybrali pro roli Millicent skvěle; tahle třicítka si tu svou dvacítku evidentně parádně užila. Obvykle bývám silně rozladěný z různých halucinogenních scén, sem ale pasovaly jako 2x gluteus maximus na hrnec. / Poučení: Léčba pomocí LSD? Tak asi proč ne, vždyť pánové od Bayera prodávali svého času i heroin jako dětský lék proti kašli. ()

dubinak 

všechny recenze uživatele

Taková schovaná, nevýrazná jednohubka a jaké to dokáže parády. Jako takový lacinější materiál pro halloweenský maraton mi to posloužilo výborně. O halloweenu jsem ochotná pár chybek odpustit a tak mávnu rukou nad pomalejším tempem a nesympatičností hlavní herečky, která ovšem byla právě proto vybraná efektivně v souladu se svojí rolí. Milým překvapením byly právě herecké výkony, které až na toho malého kluka nabídly pohled na kvalitní talenty. Jak je tu zmíněno v několika komentářích, jedná se spíš i psychologický horor než horor, ale zdejší postavy se o to nepříjemné navození pocitů a nejistot starají docela přesvědčivě a sem tam i ta krev ukápne. Sice to není nic, na co bych si měla za rok vzpomenout, ale plynulo mi to celkem hezky a nijak mě to neurazilo. ()

Reklama

Reklama