Reklama

Reklama

Střípky paměti

Trailer 1

Obsahy(1)

Příběh mladého Londýňana, který po zasažení padajícím předmětem ztratí paměť. Poté, co dostane miliony jako odškodné, se vydává pátrat po tom jediném, co si za peníze koupit nelze – po své minulosti a někdejším nedotčeném já. Poté, co je při děsivé nehodě zasažen padajícím předmětem, se bezejmenný muž (Tom Sturridge) probudí z kómatu s osmi a půl miliony liber, které dostal jako odškodné, a také se ztrátou paměti. Jediné, co si vybavuje, je útržkovitý obrázek malého chlapce, který stojí na vrcholu schodiště ve starém domě a natahuje ruku ke staré paní o poschodí níž. Muž se tento výjev rozhodne fyzicky zrekonstruovat v naději, že tak vyvolá komplexnější vzpomínku. Použije své bohatství k tomu, že si pořídí bytový dům a zaplní jej herci, kteří před ním tu samou scénu přehrávají pořád dokola. Když se však začnou vynořovat útržky jiných vzpomínek, muž se ještě zoufaleji snaží znovu spojit se svým někdejším životem. Jeho rekonstrukce jsou stále složitější a riskantnější, až ho nakonec zavedou k nevyřešenému zločinu a tajemství jeho zkázy. (Cinemax)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (5)

drackula 

všechny recenze uživatele

V úvode sa mi to celkom pozdávalo, avšak v závere som sa už začínal trochu strácať. Malo to silné momenty, ale aj jemne povedané, zmetočné momenty. 50% ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Film, který se snaží být víc art, než smysluplným filmem, který by dle logičnosti čehokoliv dával hlubší smysl. Nicméně nápad nemá vůbec špatný a pokud se přehoupsnete přes zvláštní vyprávění, dočkáte se poměrně zajímavé pointy. ()

Reklama

hazaba 

všechny recenze uživatele

Co se vlastně stalo, pochopíte až na konci, což není nic proti ničemu, ale ději to moc neprospívá. Nicméně herecké výkony nejsou špatné, tak proč ne? ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Pomale klopotná je cesta k poznání, že lepší je nevědět. Před smrtí nudou mě zachránil 30letý Tom Sturridge (Tom, přišel o paměť) a 27letý Ed Speleers (Greg, manžel Catheriny). ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama