Několika dílný příběh o jedné mladé anglické pěvecké skupině, která se tentokrát vydává za dobrodružstvím a slávou do Miami, kde zažije spoustu legrace. (MsWampir)

xladojx odpad!

Tu bandu prostě nesnáším a to už od pohledu, kdybych někdy natočil film, tak o tom jak je co nejbizardněji, nejhnusněji a nejbolestivěji zmasakrovat... ()

nooly

Pište si co chcete, mě to baví! Sice trochu "jinak" a škodolibě, ale přiznávám, že jsem zhlédl hned několik dílů ; ) ()

Paja.93

Jako malá jsem na to koukala a prostě ty písničky žrala, takže 3 hvězdičky za nostalgii a protože jsou i horší hrůzy :) ()

viruscrack odpad!

Stejné, jako u jiných pokračování. Původní S Club jsou mnohem lépe odehraní i s "lepším" vším. Tohle už ale bylo moc. Enormě přehnané situace a myslím, že to byly jen zbytečně vyhozené peníze. Natočené klipy k písničkám tedy bohatě stačí. ()

BadExHuman22

Tak já to mám zaryté pod kůží jako seriál na který jsem se jako menší rád koukal. Takže srdeční záležitost. Ač to může teď být bráno jako blbost. 100% jenom z nostalgie. ()

Dweep

Jako malá jsem to milovala! Téměř denně jsem před TV zkoušela ty jejich taneční kroky... Jasně, že je to sračka, ale z úcty ke svému dětskému já prostě nemůžu dát 1 hvězdu, fakt ne :-D :-D ()

Crust

Jasně, byl to trošku jednodušeji vystavěný seriál na podporu britského popového prefabrikátu jménem S Club 7, ale tenkrát, na druhém stupni ZŠ jsem se na to po návratu ze školy koukal rád. Skoro mi přišlo, že komediální talent mají někteří členové větší než pěvecký. A navíc, Rachel Stevens byla tehdy pro mé ranně pubertální srdce stejnej crush jako Rachel z Přátel. Takže z nostalgie a taky proto, že už jsem to 20 let neviděl ***. ()