Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zatímco se zdravotní sestra Jess (Michelle Monaghan) vyrovnává s rozvodem s manželem (Skeet Ulrich), přestěhuje se s dcerou Tyler (Skylar Morgan Jones) a malým synem Owenem (Finlay Wojtak-Hissong) zpět na svou starou farmu. Krátce po zabydlení je Owen pokousán psem, což má za následek záhadnou infekci způsobenou kousnutím. (JasonCZ)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (17)

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Většina z nás sála v dětství maminčino mateřské mléko. A leckteří později občas pili mamince i krev. Tedy obrazně. Ale tenhle film vypráví o pití maminčiny krve doslova. A nejen její. A nejen o tom. A co myslíte - zasviní rejža závěr tohohle povedeného fláku nějakým mrzkým happyendem? Nechte se překvapit. Já jsem tedy překvapený víc než příjemně. Po návratu z dovolené jsem totiž hrábnul po prvním novém horroru, který mi přišel pod ruku, i když jsem už předem frflal, že to určitě bude "zase nějakej šablonovitej bejbyhorror". No a světe div se, tohle je překvapivě ten nejlepší "bejbyhorror" za posledních... hodně měsíců. Neradostný, temný, s dobrým hereckým výkonem matky, Owena (občas digitálně vytuněného) a hlavně nezdravě vyhlížející paní Osgoodové. A zdejší hodnocení je opět úplně mimo mísu. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Upíří dětská zívačka. Brad Anderson je obvykle šikula a jeho filmy většinou jsou zábavné i promyšlené ( Tísňová Linka, Roztříštění, E.A. Poe), takže tohle mělo být nakopnutí upíří sezóny, která se na nás letošní rok valí, ale je to tak zoufale unylé a nezáživné, že se mi ani nechce věřit, že to točil Anderson. Mladý kluk je pokousán infikovaným psem a stává se z něj vampire, ale míisto aby vyvraždil půl města, tak jej matka krmí krví v sáčku. Meh. Řemeslně je to sice OK, takže to alespoň není podfinancovaná břečka, herci si taky odehrají své, byť ten malý kluk mi byl nesympatický a Monaghan taky příliš nemusím, ale dějově je to až příliš bezpečné, šablonovité, bez překvapení a velmi předvídatelné. Výrazného žánrového vzrušení se tu taky nedočkáme. O Gore si můžem nechat zdát, o akčním finále taktéž, absentuje zde napětí i atmosféra, celé je to takový nemastný neslaný. Spíše rodičovské drama s lehkými upírskými prvky a to mě vůbec nebaví. 4/10. ()

Reklama

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Hrozně obyčejné, příběh se ubírá přesně těmi cestami, které by člověk od podobného námětu očekával, bez sebemenšího překvapení. Což by nebyl nutně problém, kdyby měl ten film výrazně kratší stopáž - řemeslo je zručné a herecké výkony kvalitní. Ale chtít po divákovi dvě hodiny času, nepřekvapit, a ani to nijak zvlášť hororově nevyhrotit, to zkrátka ocenit nemůžu. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Ďalší horor o krvilačnom spratkovi a prehnane starostlivej matke, ktorá mu zháňa krv kde len môže, aby ho zachránila a udržala to v tajnosti. Na môj vkus to bolo až príliš dramatické a vrážd je minimum. Na druhej strane, herci ma presvedčili, s matkou sa dalo súcitiť a aj keď príbeh nepatrí práve k najoriginálnejším, je to podľa mňa jeden z tých lepších hororov v posledných týždňoch. Aj keď by bolo lepšie, keby sa režisér do budúcna koncentroval na výraznejšie hororové momenty, pridal gore či aspoň niečím sa snažil prekvapiť, pri tejto bohatej stopáži mal totiž času až až. Rád by som dal hviezdu navyše (lebo vraždiace deti obľubujem), ale scéna s miminom napokon rozhodla, že nebudem prehnane chváliť, nie je totiž čo. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Dítě se nakazí upířím virem a zoufalá matka, snažící se vyhovět jeho čím dál tím intenzivnějším potřebám, začne dělat věci, které rozhodně nejsou košér. A aby toho nebylo málo, kromě krvelačného potomka musí žena řešit s manželem spor o opatrovnictví. Ono to takhle nezní úplně blbě, ale to je tak všechno. Je to úmorné, nijak zvlášť dobře zahrané a upírské scény působí všelijak, jen ne odpovídajícím způsobem. Na své si už vůbec nepřijdou fanoušci gore a tvůrci se v závěru nezmohli ani na nějaký náznak vysvětlení. Co zůstává na jakés také úrovni je technická stránka, ale to už by měl být dneska standard. Bída. 15% ()

Galerie (8)

Zajímavosti (2)

  • Film sa natáčal vo Winnipegu (Kanada) od 14. októbra do 14. novembra 2020. (Arsenal83)
  • Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna scéna. (bianci)

Reklama

Reklama