Zatímco se zdravotní sestra Jess (Michelle Monaghan) vyrovnává s rozvodem s manželem (Skeet Ulrich), přestěhuje se s dcerou Tyler (Skylar Morgan Jones) a malým synem Owenem (Finlay Wojtak-Hissong) zpět na svou starou farmu. Krátce po zabydlení je Owen pokousán psem, což má za následek záhadnou infekci způsobenou kousnutím. (JasonCZ)

Trailer 1

EvilPhoEniX

Upíří dětská zívačka. Brad Anderson je obvykle šikula a jeho filmy většinou jsou zábavné i promyšlené ( Tísňová Linka, Roztříštění, E.A. Poe), takže tohle mělo být nakopnutí upíří sezóny, která se na nás letošní rok valí, ale je to tak zoufale unylé a nezáživné, že se mi ani nechce věřit, že to točil Anderson. Mladý kluk je pokousán infikovaným psem a stává se z něj vampire, ale míisto aby vyvraždil půl města, tak jej matka krmí krví v sáčku. Meh. Řemeslně je to sice OK, takže to alespoň není podfinancovaná břečka, herci si taky odehrají své, byť ten malý kluk mi byl nesympatický a Monaghan taky příliš nemusím, ale dějově je to až příliš bezpečné, šablonovité, bez překvapení a velmi předvídatelné. Výrazného žánrového vzrušení se tu taky nedočkáme. O Gore si můžem nechat zdát, o akčním finále taktéž, absentuje zde napětí i atmosféra, celé je to takový nemastný neslaný. Spíše rodičovské drama s lehkými upírskými prvky a to mě vůbec nebaví. 4/10. ()

ricci.s

Ďalší horor o krvilačnom spratkovi a prehnane starostlivej matke, ktorá mu zháňa krv kde len môže, aby ho zachránila a udržala to v tajnosti. Na môj vkus to bolo až príliš dramatické a vrážd je minimum. Na druhej strane, herci ma presvedčili, s matkou sa dalo súcitiť a aj keď príbeh nepatrí práve k najoriginálnejším, je to podľa mňa jeden z tých lepších hororov v posledných týždňoch. Aj keď by bolo lepšie, keby sa režisér do budúcna koncentroval na výraznejšie hororové momenty, pridal gore či aspoň niečím sa snažil prekvapiť, pri tejto bohatej stopáži mal totiž času až až. Rád by som dal hviezdu navyše (lebo vraždiace deti obľubujem), ale scéna s miminom napokon rozhodla, že nebudem prehnane chváliť, nie je totiž čo. ()

darkrobyk

Na úvod je třeba hned poznamenat, že se jedná o vztahové drama rozbité rodiny, kde hororový motiv je jen přílepek, i když pro mne příjemný. V téměř vyschlém jezeře se nachází obrovský strom ukrývající v sobě smrtící tajemství. Za všechno může otec, co dá dětem psa, když se vracejí ke své matce. A pak už to jede jako na drátkách - velmi pěkný útok nakaženého psa na malého spratka Owena, pokus o záchranu spratka, děsivé zjištění, co bude spratek potřebovat. K tomu parchant Tyler, co umí také pěkně zavařit a co se až v závěru srovná. Jedinou kladnou postavou je Jess, ale zase je tak trochu cáklá, byť pod vlivem okolností. Výborná je i scéna ve sklepení. Škoda, že nevyšla postýlka v závěru, ale i tak pro mě dobré. Kdo bude čekat prvoplánový horor, bude zklamán. Na konci - nenápadná mezititulková scéna... ()

Arsenal83

Michelle Monaghan začala brať samé braky, za posledný rok sú to už minimálne tri kusy. Film nie je hororom, ale thrillerom s prvkami hororu, keďže nejaké ostré veci skončili aj v krku a chlapec si aj pekne pomlsal. Márnosť nad márnosť to nebola, niektoré scény pozerateľné, ale inak veľa gýčovitých vecí. ()

Morholt

Dítě se nakazí upířím virem a zoufalá matka, snažící se vyhovět jeho čím dál tím intenzivnějším potřebám, začne dělat věci, které rozhodně nejsou košér. A aby toho nebylo málo, kromě krvelačného potomka musí žena řešit s manželem spor o opatrovnictví. Ono to takhle nezní úplně blbě, ale to je tak všechno. Je to úmorné, nijak zvlášť dobře zahrané a upírské scény působí všelijak, jen ne odpovídajícím způsobem. Na své si už vůbec nepřijdou fanoušci gore a tvůrci se v závěru nezmohli ani na nějaký náznak vysvětlení. Co zůstává na jakés také úrovni je technická stránka, ale to už by měl být dneska standard. Bída. 15% ()

• Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna scéna. (bianci)
  • Film sa natáčal vo Winnipegu (Kanada) od 14. októbra do 14. novembra 2020. (Arsenal83)