Karlos80

Další špica ve svém žánru, výtečná obrazová kvalita, pěkné umístění (město Miláno), památný groovy/funky Marchettiho hudební doprovod, vynikající Antonio Sabato v hl. roli špinavého a nemilosrdného zločince-pasáka (jedna z jeho nejlepších rolích v žánru bezpochyb), spousta akčních a překvapivě krvavých scén (chirurgická pila) a jeden opravdu efektní vesnický krvavý lynč na konci. Tohle poliziesco ( v překl. "Poslední zoufalé hodiny", někde jsem se dočetl že je to taliánská verze Kazanovi "Paniky v ulicích", tak nevím film jsem neviděl) se opět povedlo, nenudil jsem se a bavil se a o to tady jde, pro fanoušky žánru povinnost. ()

Martin741

Typicka zaostala csfd - dementalne picoidy ako Avengers, Tchory, Ant Many - o tom sa tu klabosi donekonecna, este sa mi tak zda, ze je tu aj kopa prihriatych /hodne prihriatych/ muslitelov, ktori brutalne nadhodnocuju kadejaku zasranu homopropagandu /Stejna Srdce, Kol Mi Baj Jor Nejm/. Ale to aby tu bol reziser Dzordzo Stegani, to nehrozi ani omylom, jak tak pozeram. Fakt diletanti toto, hruza. Takze natocil to Dzordzo Stegani, a to tak, ze dobre. Teda dalsie z radu vynimocnych poliziotteschi filmov, plne nasilia, chlapskej brutality, nesmu chybat rvacky, prestrelky autonahanacky. Oplati sa dopozerat do konca, karel spravne pise, ze je tam jeden ultramasaker, fakt reznicina. Jo a ako u poliziotteschi je dobrym zvykom, dobro zvitazilo a zlo bolo potrestane. 89 % ()